Vedúci výroby

Kategória: Priemysel a výroba

Pre našu prevádzku v Považskej Bystrici hľadáme skúseného vedúceho výroby.
Hlavná pracovná náplň:
- Vedenie zámočníckej dielne a rýchle riešenie vzniknutých problémov v priebehu výroby,
- Dohľad na dodržiavanie pravidiel BOZP, pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr a disciplíny,
- Zodpovednosť za dodržiavanie plánovania pre jednotlivé oddelenia výroby pre každého pracovníka,
- Riadenie tréningov zamestnancov,
- Zabezpečiť správne zadelenie dokumentácie ,
- Plánovanie výroby a údržby,
- Dohľad nad balením a nakladaním,
Zamestnanecké výhody a benefity:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca len na 1 zmenu
- práca na trvalý pracovný pomer
- bonusový systém
- stravné lístky v sume 4,5 Eur
- zabezpečený pitný režim
- 13. plat (vianočný bonus)
- ročné zhodnocovanie platu
Základné požiadavky:
• Čítanie technických výkresov
• Analytické myslenie
• Základné znalosti riešenia problémov (zváranie, lakovanie, montáž)
• Anglický jazyk – úroveň B1

Ponúkaná mzda:
1 200 - 1 600 EUR/mesiac podľa skúseností kandidáta

Záujemcov poprosím kontaktovať na email: katarina@