Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Veterinárny lekár

Kategória: Práca > Zdravotníctvo

Lokalita: Topoľčany 955 01, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: V texte

Kvalitne vybavená veterinárna ambulancia v Topoľčanoch s dlhoročnou tradíciou zameraná na spoločenské zvieratá prijme vet. lekára/lekárku. Pracovný vzťah na základe mandátnej zmluvy. Finančné ohodnotenie pri nástupe 900-1200eur v závislosti od praxe a k tomu 20 dní plateného voľna. Prax nie je podmienkou, miesto je vhodné aj pre absolventa. Možnosť individuálneho rozvoja a špecializácie. Ďalšie informácie rád poskytnem osobne alebo na tel. čísle . Žiadosti s CV môžete posielať na:

https://praca.bazos.sk/inzerat/130119126/veterinarny-lekar.php
Veterinárny lekár
Podobné inzeráty
Zubný lekár, (Aj absolvent)
Lokalita: Partizánske 956 18, Dátum: 28. 8. 2021, Cena: V texte
Hľadáme zubného lekára do modernej novootvorenej zubnej ambulancie v Bošanoch na trvalý alebo čiastočný pracovný úväzok . Nástup možny od 1.10 alebo neskôr. Viac info po zaslani životopisu Plat -1500eur Netto -podiel zo zisku -možnosť ubytovania v samostatnom 3izb. byte -5x ročne hradene vzdelavacie akcie Životopis prosím zasielať na
ZUBNÝ LEKÁR / LEKÁRKA  aj ABSOLVENTA
Lokalita: Vranov nad Topľou 093 01, Dátum: 21. 9. 2021, Cena: Dohodou
Príjmem zubného lekárka, na trvalý pracovný pomer, čiastočný úväzok, absolventa, STOMATOLÓG / STOMATOLOGIČKA Náplň práce: - poskytovanie komplexnej stomatologickej starostlivosti v moderne vybavenej ambulancii a príjemnom prostredí Ambulancia sa nachádza vo Vranove nad Topľou. PLAT DOHODOU + AUTO SPOJENÉ S CESTOVNÝMI NÁKLADMI Životopis zasielajte na alebo bližšie informácie na tel.čísle: