bazár, predaj, inzercia, predám

- 40€ voucher

Kategória: Darčekové poukážky

predam voucher v hodnote 40€ na nakup produktov z
pre uplatnenie voucheru je potrebne mat hodnotu objednavky minimalne 80€ (bez nakladov na dopravu). plati iba pre novych zakaznikov! viac info na obrazkoch.

fotografiu s kodom poslem po zaplateni.
 - 40€ voucher
Podobné inzeráty
Voucher Spa Aphrodite
Predám Voucher do SPA Aphrodite Rajecké Teplice. Voucher obsahuje 10x vodný svet na 2 hod platí aj cez víkend. A 10x saunový svet na 3 hod PO-ŠT. Platnosť voucheru je 1 rok. Cena pevná.
Antik Tv - 2x SmartTV ako Magio GO orange IPTV na 6 mesiacov
Predám ANTIK TV kupón nepouzity kupon / voucher pre Smart TV, Antik TV Box nano + mobil, tablet /spolu az 7 zariadeni na jeden voucher/. Kupon po aktivacii ma platnost 6 mesiacov na NAJVYSI balik TV programov v ponuke AntikTV. *voucher je novy/nepouzity a platny do 31.12.2023, ktory som dostal k novo zakupenej TV a kedze mam uz dlhodobo MagioTV tak je pre mna zbytocny. Blizsie informacie poskytnem e-mailom.
Aquacity Poprad voucher, Wellness a Aquapark
Predam 2 ks voucher do Aquacity Poprad- celodenný vstup do Wellness a Aquacity. 2 vstupenky na celý deň spolu za 50 euro, pôvodná cena je 86 euro. Voucher paltí do 30.06.2023
Voucher SPA APHRODITE
Predám voucher do spa Aphrodita Rajecké Teplice. Voucher obsahuje 6x termálne bazény na 2 hodiny 6x saunový svet na 3 hodinu. Cena pevná 300€
Voucher na sólo zoskok z lietadla
Predám voucher na sólo zoskok z lietadla v hodnote 169 € zo stránky Zľ Voucher platí do 30.6.2023, ja to nevyužijem, takže to rád posuniem inému.
Predám voucher do talianskej reštaurácie DA ANDREA
Predám voucher do tal.reštaurácie U TALIANA v Bratislave v hodnote 100€