bazár, predaj, inzercia, predám

Voľné miesto v jasličkách

Kategória: Stráženie detí

Pekný deň.
Uvoľnilo sa jedno miesto v jasličkách pre dieťatko od 1-3 rokov. Malý kolektív 13 detí.
Bratislava-Ružinov
400€, plus strava
Voľné miesto v jasličkách
Podobné inzeráty
Opatrovanie vaších ratolestí
Postarám sa o Vaše detičky u mňa doma,alebo u Vás ak je to potrebné na veku nezáleží, keďže som mamka syna 14ročného,dcérky 13ročnej a momentálne máme spestrenie do života s 2 ročným synčekom,takže skúsenosti s detičkami mám. Pracovala som 3roky v jasličkách kde som získala kopec skúsenosti s detičkami pracovať s výučbou jemnej motoriky,tvorivé dielničky,montessori,perfektne ovládam nemecky jazyk,angličtina základy.Ponúkam zodpovedne,spoľahlivé opatrovanie Vašich pokladíkov.V prípade Vášho záujmu som tu pre Vaše srdiečka podľa dohody.Cena 6€/hod
VOĽNÉ MIESTO od "AUGUSTA" 2023 v BA(Nové mesto)
❎ K Alžbetke(3r.vid foto)príjmem dieta od AUGUSTA2023❤️.Mám 44r.,2-školopovinné deti, 14ročné skúsenosti(vid foto) s opatrovaním detí na živnosť. Domáca strava, individualnejší, ľudskejší prístup a žiadna chorobnosť(minimálna), rôzne paušály...Príklad 7-9h/mesiac-520e so stravou. Od ÚPSVaR preplácanie. Blízko PIONIERSKA ULICA, RAČIANSKE MÝTO,VIVO,HLAVNA STANICA...atď.Na celé doobedie chodíme von.Tešíme sa na teba:).
Voľné miesta v MŠ Krok za Krokom
Milí rodičia, chceli by sme Vás informovať o voľných miestach v našej súkromnej Materskej škôlke. Naša škôlka je súkromná materská škôlka v mestskej časti Bratislava – Kramáre pre deti od 2,5 roka do 5 rokov. Naším cieľom je kvalitná, moderná, systematická a inovatívna metóda výchovy a vzdelávania inšpirovaná Dánskym vzdelávacím systémom, ktorý je pretransformovaný na detičky už od útleho veku. Zameriavame sa na rozvoj osobnosti, učíme sa samostatnosti, sebaobsluhe, rozvoju jemnej a hrubej motoriky hravou formou krôčik za krôčikom. Prijemná rodinná atmosféra, malý kolektív a individuálny prístup, to všetko u nás v škôlke nájdete. Vaším anjelikom poskytneme náruč plnú lásky a úsmev na ich tváričkách. Ak Vás náš inzerát oslovil neváhajte navštíviť pre viac informácií našu webovú stránku alebo nás priamo navštíviť na adrese Royova 7.
Stráženie, opatrovanie detí
Nemáte,kam dať dieťa cez prázdniny? som profesionálna opatrovateľka detí s dlhoročnými skúsenosťami. Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 31.8 . Hodina stráženia:7 eur,podľa dohody a času stráženia. Kontakt.
Denný a pobytový tábor
!!! POSLEDNE VOLNE MIESTA!!! Pozývame vaše deti na denný letný, alebo pobytový tabor ;)
Opatrovanie detí v NMnV.
Dobrý deň, som profesionálna opatrovateľka detí. Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 10.8. Stráženie je možné podľa potreby, dohody v priebehu celého dňa. Hodina stráženia: 7eur(pri strážení do 3hodín) 6eur(pri strážení viac ako 4hodiny) Opatrovanie, stráženie detičiek je možné z mojej strany iba v Novom Meste nad Váhom. Kontaktovať ma môžete mailom sylvia3ki@ Fb: Príprava na škôlku(Mini Mestečko - opatrovanie detí) Mob :