bazár, predaj, inzercia, predám

Voľný vstup do letiskového salónika Vienna Airport Lounges

Kategória: Darčekové poukážky

Predám darčekovú poukážku-voľný vstup do salónika Vienna Lounge pre 2 osoby na viedenskom letisku vo Schwechate Vienna Airport Lounges v hodnote 98 eur. Platnosť do 31.12.2023.
Voľný vstup do letiskového salónika Vienna Airport Lounges
Podobné inzeráty
Predam vstup do wellnes HORIZONT RESORT
Predam voucher do HORIZONT RESORT **** – VIP SKY LOUNGE PRIVÁTNY WELLNESS Vstup do VIP SKY LOUNGE na 1 hodinu pre 2 až 10 osôb – exkluzívna privátna zóna na streche hotela Horizont Resort ****(jacuzzi pre 5 osôb, fínska sauna, terasa s lehátkami a panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry) Relax, pokoj, oddych a úžasný panoramatický výhľad na štíty Vysokých Tatier si môžete dopriať z vírviky pod hviezdnym nebom. V tejto privátnej zóne je pre vás k dispozícii vonkajšia jacuzzi, samostatná presklená fínska sauna pre 5 osôb, mini bar s ponukou nápojov a terasa s lehátkami. Plati do 12.8.2023 Povodna cena 100€
Poukážka na let vo veternom tuneli pre 2 osoby
Predám voucher/poukážku pre 2 osoby na let vo veternom tuneli Hurricane factory v Tatralandii. Bežne vstup pre 2 osoby stojí 99 eur, predám ho za 80 eur. Vstup zahŕňa inštruktora, výstroj a samotný pobyt v tuneli. Voucher platí do 30.06. 2023, dátum a čas si treba vopred zarezervovať.
Mám voľný voucher na sledovanie internetovej televízie, ktorý som dostal ako darček pri kúpe TV. Viac ako 100 programov môžete sledovať na 4 zariadeniach súčasne celých 6 mesiacov od aktivácie. K tomu je archív a možnosť nahrávania na neskoršie pozretie. Cena je 15,-€. Zoznam kanálov nájdete na stránke , prípadne mi večer zavolajte na číslo .
Celodenný vstup AQUALAND MORAVIA do 3.9.2023
Ponúkam niekoľko celodenných vstupeniek do Aqualendu Moravia. Platnost do až do 3.9.2023. Osobný odber je možný v Brne alebo môžem poslať na email. Recenzie na požiadanie zašlem. Dieťa do 6 rokov zadarmo od rokov 6-17.99 - 26€ Dospelí 34€
Aqua + spa - Trnava
Predám 2 vstupenky do aquarku v Trnave - vstup aqua + spa na 2,5 hodiny. Cena dokopy 25€
Grandhotel VIGLAS
Predám darčekový poukaz do Grandhotela VÍGĽAŠ pre 2 osoby na 2 noci. V cene pobytu je polpenzia, prehliadka zámku a hodinový vstup do wellness každý deň. Cena 250 Euro.