bazár, predaj, inzercia, predám

VOUCHER NA SCHILL DENTAL CLINIC

Kategória: Darčekové poukážky

Predám darčekový poukaz v hodnote 1000 eur na dentálnu hygienu do Schill Dental Clinic. Poukaz môžte využiť v BA,KE,ZA, pripade dohody je moznost vyuzit poukaz aj na ine zakroky ako je dentalna hygiena. . Predám ho za sumu 600 EUR. Mám dva kusy. USETRITE NA JEDNOM POUKAZE 400 EUR.
VOUCHER   NA  SCHILL  DENTAL  CLINIC
Podobné inzeráty
Darcekovy poukaz do Schill Dental Clinic.
Predám darčekový poukaz v hodnote 1000 eur na dentálnu hygienu do Schill Dental Clinic. Poukaz môžte využiť v BA,KE,ZA, v pripade dohody je moznost vyuzit poukaz aj na ine zakroky ako je dentalna hygiena. Rozumnej dohody sa nebranim.
Darčekový poukaz na dentálnu hygienu
Predám darčekový poukaz v hodnote 1000 eur na dentálnu hygienu do Schill Dental Clinic. Poukaz môžte využiť v BA,KE,ZA, v pripade dohody je moznost vyuzit poukaz aj na ine zakroky ako je dentalna hygiena.
Voucher Spa Aphrodite
Predám Voucher do SPA Aphrodite Rajecké Teplice. Voucher obsahuje 10x vodný svet na 2 hod platí aj cez víkend. A 10x saunový svet na 3 hod PO-ŠT. Platnosť voucheru je 1 rok. Cena pevná.
Antik Tv - 2x SmartTV ako Magio GO orange IPTV na 6 mesiacov
Predám ANTIK TV kupón nepouzity kupon / voucher pre Smart TV, Antik TV Box nano + mobil, tablet /spolu az 7 zariadeni na jeden voucher/. Kupon po aktivacii ma platnost 6 mesiacov na NAJVYSI balik TV programov v ponuke AntikTV. *voucher je novy/nepouzity a platny do 31.12.2023, ktory som dostal k novo zakupenej TV a kedze mam uz dlhodobo MagioTV tak je pre mna zbytocny. Blizsie informacie poskytnem e-mailom.
Aquacity Poprad voucher, Wellness a Aquapark
Predam 2 ks voucher do Aquacity Poprad- celodenný vstup do Wellness a Aquacity. 2 vstupenky na celý deň spolu za 50 euro, pôvodná cena je 86 euro. Voucher paltí do 30.06.2023
Voucher SPA APHRODITE
Predám voucher do spa Aphrodita Rajecké Teplice. Voucher obsahuje 6x termálne bazény na 2 hodiny 6x saunový svet na 3 hodinu. Cena pevná 300€