Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Vyuka akustickej/elektrickej gitary

Kategória: Služby > Výuka hudby

Lokalita: Bratislava 831 03, Dátum: 18. 10. 2021, Cena: 15 €

Naucim ta hrat tvoje oblubene skladby, zaciatocnikov rytmiku, akordy a ich obraty, vysvetlim ti zakladne zakonitosti v hudbe, pre pokrocilych vysvetlim pentatoniku, mody stupnic. V pripade zaujmu si svoje hranie mozes nahrat v nahravacom studiu. Zarucujem priatelsky pristup. Prva hodina je zdarma. Ucim len prezencne, priestor mam v lokalite Ba Trnavske myto, v pripade zaujmu ma kontaktuj emailom.

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/130095777/vyuka-akustickejelektrickej-gitary.php
Vyuka akustickej/elektrickej gitary
Podobné inzeráty
Súkromné hodiny elektrickej / akustickej gitary
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: V texte
Ponúkam: - flexibilné termíny hodín, - učenie aj s teóriou - ľudský prístup - poradenstvo pri výbere nástroja/aparátu/doplnkov Cena - 15€/60min Minimálny vek: 13 rokov; Ak neviete, do čoho idete, príďte si to zadarmo vyskúšať.
Hodina Gitary
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 7. 10. 2021, Cena: V texte
Doučujem najmä klasickú a elektrickú gitaru. Akordy, melódie, hudobnú teóriu, hru z nôt, skladby a technicky podľa výberu a skúseností žiaka. 12€ za 45 minút. 15€ za 60 minút. Preferujem e-mail/SMS
Výučba gitary a klavíra aj ONLINE
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: 15 €
Dobrý deň. Ponúkam súkromné hodiny hry na gitare a klavíra spolu s hudobnou teóriou pre úplných začiatočníkov i pokročilých (na veku nezáleží). Pripravujem aj na pedagogické školy, konzervatórium, súťaže a iné podobné aktivity. Výučba môže prebiehať prezenčnou formou, ale preferujem najmä ONLINE vyučovanie (celé Slovensko) s čím mám bohaté skúsenosti. Som študovaný muzikant a už 11 rokov vyučujem na základnej umeleckej škole gitaru a klavír. Moja výuka je, samozrejme, prispôsobená veku žiaka (hravá, tvorivá, vtipná, funkčná a osvedčená...). Taktiež výuka môže byť prispôsobená podľa Vášho záujmu (klasická hudba, moderná hudba, pop...). Pre viac informácii kľudne volajte alebo píšte. Vyučovacia hodina:60 minút = 15€. (PLATÍ SA AŽ PO VYUČOVACEJ HODINE).
Výuka zobcovej a priečnej flauty online
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 23. 9. 2021, Cena: 12 €
Naučím a doučím všetky vekové kategórie v hre na zobcovú alebo priečnu flautu. Mám ukončené doktorandské štúdium na VŠMU V BA a aktuálne pôsobim ako pedagogička konzervatória v hre na flautu. Viem pripraviť študenta aj na prijímacie skúšky. Hodiny ponúkam online či už ste zo západu, stredu alebo východu, je to úplne jedno :) Cena 12e/45 min.(jedna vyučovacia hodina) Teším sa na Vás :)
Výuka na africké bubny DJEMBE
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 30. 9. 2021, Cena: Dohodou
ZAČIATOČNÍCI - výuka základov hry na africké bubny DJEMBE pre ZAČIATOČNÍKOV. Základné údery, základy techniky hry. Bubon netreba mať na výučbu je k zapožičaniu. Trenčín. Email info:
Rocková gitara-výuka
Lokalita: Bratislava 821 01, Dátum: 1. 10. 2021, Cena: Dohodou
Hrať veľmi dobre na gitare rock je fantastický pocit. Dnes je veľa informácií na nete ako na to. Cez to všetko sa ma začínajúci aj pokročilí gitaristi pýtajú vždy tie isté otázky. Zrejme internet nie je Vševedko :) Rád odovzdám svoje hudobné a gitarové skúsenosti ľuďom, ktorých rocková gitara úprimne baví. Robím to nepretržite už 20 rokov a snažím sa to sprostredkovať zábavným a ľudským spôsobom.Vychádzam z techniky štýlu Gary Moore, Angus Young, Slash a na akustike Al Di Meola. Moji zverenci hravo zvládli a zvládajú ďalšie štúdium na Konzervatóriu aj na zahraničných školách vysokoškolského typu. Veľa z nich má hudbu ako hlavný zdroj príjmu. Otvorené dvere majú aj tí, čo chcú mať gitaru len ako relax a príjemné hobby. Som profesionálny gitarista, na konte mám 7 albumov a spolupracoval som z najväčšími hudobnými (rockovými) esami z SK aj zahraničia. Na nete si vieš pozrieť spôsob mojej hry a tvorby v zoskúpeniach Dorian Gray a The Gang. To by bolo v krátkosti všetko, ostatné informácie a odpovede na otázky rád podám osobne :)