Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Zástupca obchodného vedúceho

Kategória: Práca > Financie a ekonomika

Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 12. 10. 2021, Cena:  1 000 €

Naším cieľom je poskytnúť skvelé podnikateľské zázemie pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť v živote viac a ambicióznosť je ich silnou vlastnosťou. Len u nás sa môžeš stať súčasťou dynamického tímu mladých a priateľských ľudí, naučiť sa finančnej gramotnosti a budovať svoju osobnosť. Náplň práce - vedenie ľudí - realizácia zaškoľovacieho procesu - vedenie meatingov - otváranie nových pobočiek - organizovanie teambuildingov - dodržiavanie a vytváranie firemnej politiky - komunikácia osobná, telefonická, emailová - práca s MS Office (Word, Excel, PowerPoint) - vyjednávanie obchodných podmienok Ponúkané výhody - zaručený kariérny rast - rastúce finančné ohodnotenie - flexibilný pracovný čas - práca v mladom kolektíve - firemné dovolenky - možnosť osobnostného a profesijného rozvoja - možnosť aj práce z domu - IT benefity za odmenu (tablety, biometrické pero, zľavy na paušál a iné)

https://praca.bazos.sk/inzerat/129885640/zastupca-obchodneho-veduceho.php
Zástupca obchodného vedúceho
Podobné inzeráty
obchodný zástupca / manažér
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 7. 10. 2021, Cena:  1 000 €
Do zabehnutých pobočiek v Brezne, Banskej Bystrici a Zvolene obsadzujem 2 voľné pracovné miesta. Práca je časovo flexibilná, vhodná aj pre študentov, absolventov či mamičky na materskej. Prax v oblastí obchodu je výhodou, nie však podmienkou. V prípadne zájmu posielajte svoj žipvotopis na prípadne ma kontaktujte na t.čísle .
Manažér obchodnej skupiny / Obchodný zástupca
Lokalita: Lučenec 984 01, Dátum: 7. 10. 2021, Cena: V texte
Do našej Agentúrnej kancelárie hľadáme nového kolegu / kolegyňu. Ponúkame viacero možností spolupráce, niektoré taktiež s FIXným platom. Voľná pozícia: Finančný konzultant a manažér obchodnej skupiny. Požiadavky na kandidáta: - min. SŠ vzdelanie s maturitou - skúsenosti v oblasti priameho predaja výhodou - výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti - vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu - predpoklady pre tímovú spoluprácu, pozitívne myslenie - príjemný vzhľad a reprezentatívne vystupovanie - flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalita schopnosť rýchlo sa učiť Ponúkame: - mladý, dynamický a rozvíjajúci sa kolektív - vzdelávanie na profesionálnej úrovni, ktoré v plnej výške hradí spoločnosť - osobný prístup ku každému kolegovi - vo veľkej miere si každý môže zvoliť taký systém práce, aký mu najviac vyhovuje - kompletné portfólio poskytovaných služieb v ONLINE svete - stabilné miesto v úspešnej nadnárodnej spoločnosti - kariérny rast samozrejmosťou Všetky podrobnosti sa záujemca dozvie na osobnom pohovore, miesto výkonu práce: Lučenec a okolie. Plat: 400€ - neobmedzene Pracujete v sektore poistenia, bankovníctva alebo maklérstva už dnes? Určite je táto ponuka aj pre Vás. V prípade prestupu k nám vieme zaručiť najvýhodnejšie podmienky na trhu. Kontakt: Mgr. Ján Debnár