bazár, predaj, inzercia, predám

ZNÍŽENÁ CENA POZEMOK vo vychytenej lokalite na predaj

Kategória: Pozemky

Ponúkame Vám na predaj pozemok, ktorý bol kedysi využívaný ako vinica. Nachádza sa v okrese Galanta, v extraviláne obce Vinohrady nad Váhom. Mierne svahovitý pozemok má výmeru 3410m2. Možnosť pripojenia na vodovod, plyn a elektrinu v blízkosti ponúkaného pozemku.

Budúci majiteľ kúpou získa záhradu zaliatu slnkom a bonusový parádny výhľad do okolia. Veľkou výhodou je tiché prostredie. V obci Vinohrady nad Váhom sú k dispozícii rôzne obchody a služby, ktoré možno využívať. Neďaleko ponúkaného pozemku sa nachádza i autobusová zastávka.

Pozemok je vhodné využívať ako záhradu na parádny relax. Okrem toho je vhodný na pestovanie plodín alebo aj na výsadbu ovocných drevín, podľa želania budúceho majiteľa.

Rozmery pozemku:

dĺžka: 200m
šírka: 18m


Vzdialenosti:

Vinohrady nad Váhom-Bratislava: 50 min.

Vinohrady nad Váhom-Galanta: 20 min.

Vinohrady nad Váhom-Nitra: 25 min.


Cena 33 100 €.

Parádny kus záhrady v lone prírody máte na dosah, stačí len rýchlo zareagovať na túto ponuku. V prípade záujmu ma, prosím, kontaktujte na mob. č.: alebo e-mailom: gregorova@


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: /kariera.
ZNÍŽENÁ CENA POZEMOK vo vychytenej lokalite na predaj