bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Darčekové poukážky

Darčekové poukážky - bazár, predaj, inzercia, predám - strana 4

Cestovný poukaz
Predám cestovný poukaz v hodnote 100 euro za 30euro tel
5 dňový zájazd pre 2 osoby RÍM
Ponúkam za výhodnu cenu odpredaj darčekového poukazu na 5 dňový zájazd pre 2 osoby RÍM s CK DAKA V cene je zahrnuté: doprava luxusným klimatizovaným autobusom • 2x noc v hoteli s vlastným sociálnym zariadením a sprchou • 2x raňajky v hoteli • 3-dňová prehliadka Ríma so sprievodcom • zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Z. z. bližšie info na t.č.
Tip travel poukážka Leto 2023
Predám za symbolickú cenu zľavovy 100e.kupon na dovolenku.(vid foto)
Dajana Rodriguez
Mám darčekový poukaz 2x Kto prvý kupi poukaz dostane grátis este -30% Dajana Rodriguez - krásne kabelky , kozmeticke Taštičky ( 15€ jedna) Dakujem vam
Saliris Egerszálok - výborná cena
Darčekový poukaz na celodenný vstup zdarma. Platnosť celý rok 2023 Mám 20ks Obľúbený Aquapark Slovákmi, pre cenovú dostupnosť v porovnaní so Slovenskými AQUA. Liečebný - a wellness komplex s celkovou vodnou plochou 1900 m2 disponuje 17 (vonkajšími aj vnútornými) bazénmi s celoročnou prevádzkou . Bazény s liečivou vodou, sedacie relaxačné bazény, vírivka, zážitkové- a detské bazény so šmykľavkou ponúkajú príjemný relax aj zážitky pre všetky vekové kategórie. Na 100 sms neodpovedam , Len volať alebo email.
Artelier
Posuniem nevhodný darček, nestíham ho už využiť. Je možné to využiť do konca júna 2023. Možná dohoda. Miesto: Bratislava
100euro zľava na pobyt v Chorvátskych hoteloch siete Valamar
Ponúkam zľavu 100euro na pobyt v špičkových hoteloch v Chorvátsku na webe Hodnota vouchera je 100 €. Platí pre rezervácie do 3 mesiacov od prijatia, pre pobyty do jedného roka od prijatia vouchera. Minimálna hodnota rezervácie, na ktorú je možné voucher využiť je 500 €. Voucher platí pre tých, ktorí sú vo Valamare ubytovaní prvýkrát a je možné ho využiť vo všetkých hoteloch, rezortoch a kempingových rezortov. Píšte iba mail alebo sms. Podrobnosti vysvetlím. Nič zložité - pošlem Vám odkaz, ktorí pri rezervačke použijete a odpíše vám 100 euro z ceny pobytu.
Darčeková poukážka (Plavba po Bodrogu)
Dobrý deň, Ponúkam Vám darčekovú poukážku (Plavbu loďou po Bodrogu). Pri obci Streda nad Bodrogom sa nachádza domovský prístav lodí, odkiaľ vyplávajú na celodenný výlet do Maďarska. Sezóna začína v strede apríla a končí v októbri. Pravidelné plavby loďou pre verejnosť sa konajú cez víkendy. Cena pre 1 osobu je 22 eur. Možnosť poslať aj poštou. Viac info Vám poskytnem po telefóne.
Dajana Rodriguez
Predám 4 poukazy v hodnote 50€ na kabelky značky Dajana Rodriguez a jeden poukaz s 30% zľavou. Platnosť do 8.8.2023
Služby autoservisu
Predám darčekový poukaz na kompletné služby v autoservisu.
Poukaz na 5 kôl na pretekárskom aute
Predám darčekový poukaz na 5 kôl na pretekárskom aute podľa vlastného výberu. cena poukázky 130 eur viac informácií cez email
iTunes
Mám za 25€ iTunes ja to nevyužijem ani sa to toho nevyznám keďže používam spotiffy kto ma zaujem Predam za 12€ mám ich 5x kludne Predam spolu za 45€ Ps: treba to aktualizovať cez PC cez ich stránku . Bol to darček .
Rinee
Predám darčekovú poukážku značky Rinee v hodnote 50€. Cena za poukážku je 20€. Stačí zadať kód z poukážky. Šperky sú na stránke
Darčekový poukaz na 20€
Predám darčekovú poukážku v hodnote 20€, ktorá sa dá využiť cez alebo
Permanentka na nákup 30€ v obchode D-sport Námestovo
Predám permanentku na nákup v hodnote 30€ v obchode D-šport v Námestove, platnú do konca roka. Doručenie v rámci okresu NO zadarmo, prípadne osobný odber možný. Viac info správa.
Kúpim Stravné lístky
Kúpim stravné lístky/gastrolístky za 85% z ich hodnoty. Kúpim aj darčekové poukážky. Preferujem rýchle a seriózne jednanie, peniaze vyplácam v hotovosti.
Voucher  - IPTV základ na 1 rok + TCL Promo
K VYUŽITIU TEJTO PONUKY JE NUTNÉ ZALOŽIŤ SI NOVÝ ÚČET NAKOĽKO AKCIU NIE JE MOŽNÉ VYUŽIŤ UŽ NA EXISTUJÚCE ÚČTY! AK MÁTE ÚČET CEZ PARTNERSKU SIEŤ TCL SK, AKCIU JE MOŽNÉ VYUŽIŤ. Registrovať sa musíte cez špeciálny odkaz, ktorý zašlem podľa návodu, nie klasicky. Viacerým z Vás som už pomohol s registráciou takže viem urobiť všetko za Vás s tým, že Vám pošlem už len prístupové údaje. Ponúkam základný balíček Sledovanie TV na 1 rok aj spolu s balíčkom TCL Promo na 1 mesiac grátis. Nejedná sa o zdieľaný účet ale o voucher, ktorý si sami aktivujete. Možné sledovať až na 4 zariadeniach súčasne. Z toho 2x Smart TV alebo smart box a 2x mobil/tablet/PC Balíček obsahuje aj české programy ČT Sport, Prima Cool, Prima Krimi, Prima Love, Prima Max a Prima Zoom. Balíček TCL Promo obsahuje 4 programy: National Geographic Wild, National Geographic HD, Disney Channel, Baby TV. Je možné aj doobjednávanie doplnkových balíčkov na webe. AKCIA NA DLHŠIE OBDOBIE PREDPLATNÉHO: Predplatné na 1 rok (balíček základ) + TCL Promo na 1 mesiac - 30 eur Predplatné na 2 roky (balíček základ) + TCL Promo na 1 mesiac - 45 eur Predplatné na 3 roky (balíček základ) + TCL Promo na 1 mesiac - 60 eur Dlhšie obdobie predplatného ako 3 roky je po dohode.
AQUAPARK TRNAVA
25% zľava pre 1-4 osoby z celodenného vstupného, Ušetrite svoje zarobené peniaze. Platnosť celý rok 2023 mám 20 ks Email alebo volať. Nie 100 sms
zlava kupele Bojnice
Predam 2 ks voucher na pobyt kupeloch Bojnice (Velčický dom) vo vyske 50€. Jeden kupon 20€. Podmienky uplatnenia na obrazkoch.
Swarovski poukaz
Predám poukážku do swarovskeho- výborný tip na darček. Je možné si ho uplatniť online alebo v kamennej predajni. Je dobitá na 2475 kč (115€)
bazár, predaj, inzercia, predám, Darčekové poukážky