bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > HF Sady do auta

HF Sady do auta - bazár, predaj, inzercia, predám - strana 2

Držiak telefónu mobilu do auta nový  Tel
Držiak telefónu mobilu do auta nový Tel
Griffin držiak nielen pre iPhone, iPod a MP3 prehrávač
Predám držiak na smart telefón (iPhone aj iné), iPod alebo MP3 prehrávač. Značka Griffin, nepoškodené, výborný stav, originálne a kompletné balenie. Obsah: montážny disk na plochu, prísavka na sklo s kĺbom pre držiak, reguľovateľný držiak pre mobilný telefón alebo iPod, 1x doťahovací prstenec, používateľská príručka. Vhodné do auta aj pre iné priestory. Osobný odber alebo zaslanie.
predam HF sadu do auta Nokia CK-7W
Predam nepouzitu bluetooth HF sadu do auta. Sada je kompletna, zabalena, nebola demontovana.
Držiak telefónu do auta
Držiak telefónu do auta nový Tel
16 handsfree
Poprosím najprv čítajte Baseus Encok Wireless Handsfree Earphone A05 Používané minimálne Cena 7€ V prípade záujmu poprosím SPRÁVU Na dobierku posielam len po úhrade poštovného vopred Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty
Griffin držiak nielen pre iPhone a iPod s handsfree
Predám držiak na smart telefón (iPhone aj iné) a iPod. Značka Griffin, nepoškodené, TOP stav, originálne a kompletné balenie. Obsah: montážny disk na plochu, prísavka na sklo s kĺbom pre držiak, predlžovacie rameno s kĺbom pre držiak, reguľovateľný držiak pre mobilný telefón alebo iPod, 2x doťahovací prstenec, audio kábel s mikrofónom (pre externé zapojenie do autorádia), používateľská príručka. Vhodné do auta aj pre iné priestory. Osobný odber alebo zaslanie.
Silvercrest KH 2357 - jednoduché hands-free do zapaľovača
Predám plne funkčné bluetooth hands-free do autozapaľovača Silvercrest KH 2357. Napájanie 12V alebo 24V, podpora Blueutooth 2.1 + EDR, profily HSP a HFP, dosah 10m. Jedno univerzálne tlačidlo a otočný ovládač hlasitosti. Ak používate GMail, kontrolujte si SPAM.
Parrot ck 3100
Predam tuto handsfree sadu v komplet stave. Pouizvana plne funkcna. Pre viac info poporosim email
Držiak a nabíjačka do auta
Predám novú sadu na bezdrôtové nabíjanie do auta.Cena novej bola 65 eur. Moja cena 40 eur.
Držiak do auta
Predám držiak do auta na menšie smartfóny velkosti Iphone 5. Píšte sms alebo volajte. Maily nekontrolujem. Inzerát platný do zmazania
Predám DRŽIAKY NA TELEFÓN
Predám DRŽIAKY NA TELEFÓN do auta. 1ks: 5€ 2ks: 8€
bazár, predaj, inzercia, predám, HF Sady do auta
12