Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Knihy > Beletria

Beletria - bazár, bazoš, inzercia

Predám knihy od Robin Sharma
Lokalita: Bratislava 851 04, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 4 €
Predám knihy od Robin Sharma O Mníchovi, ktorý predal svoje Ferrari, cena za každú zvlášť 4€, spolu 6€
Wallace - Neobyčajné dobrodružstvá
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 5 €
Predam knihu v super stave, ako nova. O knihe: Neobyčajne optimistický príbeh od autora bestsellera Veľká ryba. Edsel Bronfman má tridsaťštyri a žije asi najmonotónnejší život na svete. Pracuje ako referent a voľný čas si vypĺňa návštevami svojej starej a čoraz dementnejšej matky. Kedysi to bývala oduševnená bohémka, ktorá verila na voľnú lásku a syn bol výsledkom jednej z jej ľúbostných avantúr. Edsel je jej pravý opak. Má zmysel pre poriadok, je zodpovedný, veľmi ostýchavý a nikdy naozaj nechodil so žiadnym dievčaťom. Navyše je presvedčený o tom, že život sa deje mimo neho a zážitky nie sú nič preňho. Jedného dňa mu však zatelefonuje operátorka z agentúry Neobyčajné dobrodružstvá a oznámi mu, že vyhral víkendový pobyt na pobreží Floridy. Má to len jednu podmienku: ponuka je určená pre pár. Bronfman má necelé tri mesiace, aby si našiel spoločníčku...
Predám knihy z 2. svetovej vojny
Lokalita: Bratislava 851 04, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 4 €
Predám knihy Mengelego dievča (po slovensky)-6€ a Tattoist of Auschwitz (po anglicky)-4€. Spolu za 7€
Ayad Akhtar - Americký derviš
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 4 €
Predam knizku v super stave, ako nova. O knihe: Strhujúci román o americkej moslimskej rodine usilujúcej sa vyrovnať s vierou, vlastnou identitou a so spolupatričnosťou v osemdesiatych rokoch 20. storočia, teda vo svete pred 11. septembrom. Hayata Shaha, dospievajúceho syna pakistanských prisťahovalcov, uchvátila teta Mina dávno predtým, ako ju skutočne spoznal. Krásna, inteligentná a oduševnená priateľka jeho mamy sa stala priam rodinnou legendou. Podľa starých zvykov jej rodičia v Pakistane sprostredkovali sobáš, lenže po narodení syna sa s ňou manžel rozviedol. Údajne preto, že čítala priveľa múdrych kníh... Keď sa Hayat dozvie, že Mina prichádza bývať k nim do Ameriky, od radostného očakávania sa až chveje. Hayatov otec taký nadšený nie je. Už dávnejšie si našiel dôvody na to, aby zanechal fundamentalistický svet a vydal sa vlastnou cestou. Vôbec neočakáva, že keď Mina poodhalí Hayatovi krásu a silu Koránu, chlapec sa celkom zmení. Minino osobné čaro spôsobí, že domácnosť Shahovcov, vždy rozhádaná a smutná, sa stane harmonickejšou. No keď Mina spozná židovského lekára Nátana a zamiluje sa doňho, z uhlíka žiarlivosti tlejúceho v Hayatovom srdci vypukne ničivý oheň antisemitizmu. Hayat v mladíckej nerozvážnosti urobí osudovú chybu, ktorá ho bude mrzieť celý život, pretože hrozivé následky postihnú tých, ktorých ľúbi najväčšmi.
Kerry Lonsdale - Všetko, čo nám zostalo
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 5 €
Predam knizku v super stave, ako nova. O knihe: Aimee a James si naplánovali perfektný spoločný život, no v deň, keď mala Aimee kráčať k oltáru ako nevesta, sa v slávnostne vyzdobenom kostole koná pohreb jej snúbenca. James Donato nešťastnou náhodou spadol z plachetnice, keď s obchodným partnerom chytali ryby v Mexiku. Nie je to jediný úder, ktorý mladú ženu zasiahne, všetko, čo si vysnívala, je odrazu preč. Musí sa vzchopiť a vybudovať si nový život, no keď dostane správu, že so smrťou snúbenca to bolo inak, než jej tvrdili, a keď jej z domu záhadne zmiznú Jamesove obrazy, vydá sa do exotického mexického letoviska, aby zistila pravdu.
Victoria Van Tiem - Láska ako z filmu
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 4 €
Predam knizku v super stave, ako nova. O knihe: Romantická komédia vždy dobre padne a ak vás bavila Bridget Jonesová, bude aj Láska ako z filmu vašou šálkou kávy. Kenzi Shaw má svoj život pevne pod kontrolou, pracuje ako kreatívna riaditeľka a onedlho sa bude vydávať za svojho krásneho snúbenca Bradleyho, ktorého jej všetci závidia. Svoje budúce deti plánuje vychovávať v parádnom dome, niekde ďaleko od ruchu veľkomesta, a potom ich pošle do elitných škôl. Lenže všetky jej plány naruší niekto, na koho chcela už dávno zabudnúť. Shane. Jej bývalá láska, ktorá jej po vzrušujúcom romániku na vysokej škole drsne zlomila srdce. Shane ani teraz nelení a chce Kenzi iba pre seba. Príde s nečakanou požiadavkou, chce, aby s ním Kenzi prežila tie najlepšie okamihy z jej obľúbených romantických komédií. Naoko mu záleží, aby mu opäť začala veriť. Lenže, dá sa to? Má Kenzi zahodiť celý svoj doterajší život kvôli mužovi, ktorý ju už raz sklamal? Vymení svoj sen za neistú ilúziu, viesť život ako z romantického filmu?
Catherine Bennett - Len nie láska nebeská
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 5 €
Predam knizku v super stave, ako nova. O knihe: Dvadsaťsedemročná Emma pracuje v televízii. Má však oveľa menej atraktívne a vzrušujúce zamestnanie, než by sa mohlo zdať, aj keď už nevarí kolegom čaj a nevynáša smeti, ale pracuje ako druhá asistentka režiséra. Robiť asistentku je náročné, čo dvojnásobne platí o druhej asistentke režiséra. Emma zistí, že neplánovane otehotnela, a bez dlhých rečí opustí otca svojho dieťaťa. Zároveň náhodou ostane bez práce (vlastne nie až tak náhodou, pretože chrstla šéfovi do tváre, aby si tú prácu – slušne povedané – strčil za klobúk). A tak je jasné, že veľa vecí sa bude musieť zmeniť. Našťastie tiež náhodou zdedí krásnu vilku v londýnskej štvrti Wimbledon s bláznivou osemdesiatročnou susedkou, majiteľkou dobermana, a ďalšou šťastnou zhodou okolností získa príťažlivého mladého podnájomníka. Ale dieťa čoskoro príde na svet, či sa to Emme páči, alebo nie, a tak sa musí stať ženou, ktorá sa vie postarať nielen o seba, ale aj o inú ľudskú bytosť – a to veľmi rýchlo!
Predám knihy
Lokalita: Bratislava 851 04, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 8 €
Predám knihy Kde raky spievajú a Vzdelaná. Obidve čítané. Cena za každú zvlášť 8€, spolu 15€. Možný aj osobný odber v BA
Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 4 €
Kniha ako nová.
Jill Alexander Essbaum - Hausfrau
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 4 €
Predam knizku v super stave, ako nova. O knihe: Ak bez niečoho nemôžete žiť, tak neprežijete. Tridsaťsedemročná Američanka Anna Benzová žije s manželom, švajčiarskym bankárom Brunom, a tromi malými deťmi na predmestí Zürichu, akoby vystrihnutom z úhľadných reklamných pohľadníc. Vedie pohodlný, materiálne komfortný život hausfrau, domácej panej, ale jej vnútorný svet sa rúca. Cíti hlbokú osamotenosť a čoraz väčšiu neschopnosť nadviazať kontakt s emocionálne nedostupným manželom Brunom, ba dokonca aj s vlastnými myšlienkami a pocitmi. A tak sa rozhodne prebrať k životu novými zážitkami: jungovskou psychoanalýzou pod vedením doktorky Messerliovej, hodinami nemčiny v jazykovej škole a kopou sexuálnych aférok, ktoré prežíva s takou ľahkosťou, až tým prekvapuje aj sama seba. Napokon sa od svojich sexuálnych afér stane závislou, a keď ich chce skončiť, zistí, že to nie je také jednoduché. Napätie sa stupňuje a všetky klamstvá sa Anne začnú vymykať spod kontroly. Prekročila hranice morálky a zisťuje, že sa dala vtiahnuť až tam, odkiaľ niet cesty späť.
Prodám knihu A biblia má predsa pravdu
Lokalita: Česká republika 110 00, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 8 €
Prodám knihu A biblia má predsa pravdu Autor: Werner Keller Vydáno: 1969, Tatran (Bratislava) Originální název: Und die Biblel hat doch recht Překlad: Vladimír Kubovčák, Ján Letz Počet stran: 405 Jazyk vydání: slovenský Edice: Literatúra faktu Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem Náklad: 50 000 ks Obsah-Nijaká kniha v ľudských dejinách nepôsobila tak prevratne, neovplyvnila tak rozhodujúco celý vývoj západného sveta a nerozšírila sa tak po celom svete ako ´Kniha kníh´, Biblia. Dnes je už preložená do viac ako tisíc jazykov a dialektov a ani po dvoch tisícročiach niet nijakých náznakov, že by jej víťazné napredovanie zastavilo. Kniha je nová. Cena 8,-eu + poštovné zasilkovna 4,-eu Brno
Pravidla lásky
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 1 €
Freya North
John Green - Na vine sú hviezdy
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 4 €
Predam knizku, v super stave, ako nova. O knihe: Odkedy Hazel v trinástich rokoch diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy v štvrtom štádiu, pripravovala sa na vlastnú smrť. Potom sa stal medicínsky zázrak a metastázy v pľúcach sa jej zmenšili. Odvtedy nechodí do školy, nemá priateľov a nevie, ako vyzerá normálny život. Je hadičkami pripútaná ku kyslíkovej fľaši a užíva silné lieky, aby sa nádory nerozširovali. Na nenávidenom stretnutí podpornej skupiny pre pacientov s rakovinou však spozná Augusta Watersa. Mladík má štýl, chorobu na ústupe a oči len pre ňu. S ním začne objavovať dosiaľ nepoznaný svet lásky na pomedzí života a smrti. Dojímavý príbeh ocenil časopis Time ako najlepšiu knihu roka 2012 a po celosvetovom úspechu sa stal predlohou rovnomenného filmu.
Rajmund Ondruš - Blízki Bohu i ľuďom
Lokalita: Nové Zámky 940 02, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 9 €
Kniha je ako nová, možno ani nečítaná,v pevnej väzbe s prebalom.Cena 9€
Greer Hendricks Sarah Pekkanen - Manželka medzi nami
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 5 €
Predam knizku v super stave. O knihe: Ponorte sa do príbehu Vanessy Thompsonovej... Budete si myslieť, že čítate o žiarlivej žene, ktorá je posadnutá snúbenicou svojho exmanžela. Bude sa vám zdať neznesiteľná a pochopíte, prečo ju manžel opustil a našiel si za ňu náhradu. Budete si istí, že dokonale poznáte pozadie a detaily tohto vzťahového trojuholníka. Lenže nech si myslíte čokoľvek, mýlite sa. Skutočná pravda sa skrýva medzi riadkami. Dokážete ju odhaliť, skôr ako sa dostanete na poslednú stranu?
Martin Kukučín - Život (Matica slovenská, 1950)
Lokalita: Bratislava 821 08, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 1 €
cena: 1 EUR
Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol (2013)
Lokalita: Bratislava 821 08, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 1 €
cena: 1 EUR
Nové knihy
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 9 €
PREDÁM NOVÚ NEČÍTANÚ KNIHU ZN: nevhodne vybraný darček a ja ich mám už prečítané :( Boh v ruinách - Kate Atkinsonová 9€
Predám rôznu klasiku
Lokalita: Levice 935 05, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Robin Cook - Kóma, Robin Cook - Muž ktorý sa hral na Boha, Erich Maria Remarque - Tiene v raji, Ivan Sergejevič Turgenev - Básne v próze, Titus Livius - Hrdinské báje Ríma, Vansová - Sirota podhradských, Martin Kukučín - Z teplého hniezda, Čítanie o antike + pocit z dobrého nákupu
Predám knihy v top stave
Lokalita: Liptovský Mikuláš 031 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena:  123 456 €
Predám knihy v top kvalite: Psychologické poradenstvo v náhradní rodinné péči: cena: 3 € Dejiny Filozofie: Cena: 3 € Základy sociológie: 3 € 100 najväčších divov prírody: 5 € Telo človeka: 5 € Originálne dekorácie: 7 € Matilda: 4 € Šarlátové písmeno: 3 € (mierne opotrebovaná, chýba prvá čistá stránka, čítanie to nejak neovplyvní) Prekliate pobrežie: 4 € Sila šestky: 6 € Angelopolis: 7 € Krištáľová lebka: 5 € Tajemství turínskeho plátna: 5 € Sklár z murana: 6 € Strelec zo Slonoviny: 10 € Zkamenělá krv: 5 € Lampa: 7 € Smrt ve stínu Mao- Ce Tunga: 4 € Nevěsty bez ženíchu: 4 € Pekné lži: 4 € Poštovné: pri kúpe jednej alebo dvoch kníh je cena knihy plus poštovné. Pri kúpe min 3 kusov kníh poštovné je zadarmo. Knihy sú v slovenčine a češtine
12345 .. 281