bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Kotle, Kachle, Bojlery

Kotle, Kachle, Bojlery - bazár, predaj, inzercia, predám - strana 2

Predám drevokotol splyňovací alebo klasický
Predám drevokotol splyňovací alebo klasický Attack, Vigas, Maga Ponúkam aj ostatný kúrenársky materiál ako akumulačné nádrže, čerpadlové skupiny, radiátory, ventilové sety, potrubie kúrenia, podlahovky, rozdeľovače, styrodosky, Predaj na faktúru, so zárukou výrobcu. Dovoz v cene, rozvoz po celom SK. Inzerát platný do zmazania.
Kachľová pec - 2 typy
Predám staré kachľové pece, zatiaľ v celku. Je ich potrebné rozobrať. Jedná sa o 2 kusy: Béžová na kúrenie Hnedá na kúrenie Kúpa je možná aj samostatne.
Elektrický kotol Protherm RAY 18K
Predám úplne nový, nerozbalený elektrokotol Protherm Ray / Raja 18K Nový rad závesných elektrokotlov RAJA ponúka moderné vykurovanie bytov a rodinných domov. Prevádzka kotla je prakticky bezobslužná a takmer bezhlučná. Kotly sú už z výroby kompletne vybavené všetkými prevádzkovými a bezpečnostnými prvkami vrátane základnej regulácie. Oproti starším verziám elektrokotlov majú nové kotly RAY plynulú moduláciu výkonu a vstavanou ekvitermickú reguláciu. Technické parametre: Výkon: 2 - 18 kW Účinnosť: 99,5% Elektrické napätie: 3x230 V / 400 V, 50 Hz Elektrické krytie: IPX4D Výška: 740 mm Šírka: 410 mm Hĺbka: 310 mm Hmotnosť bez vody: 34 kg Energetická trieda D Závesný elektrokotol pre vykurovanie s možnosťou prepojenia s externým zásobníkom teplej vody. - Plynulá modulácia výkonu - Jednoduchá obsluha a autodiagnostika - Výkonový stýkač pre ovládaním kotla signálom HDO. - Obehové čerpadlo, expanzná nádoba OV, bezpečnostné prvky, ochrana proti zamrznutiu - Vstavaná ekvitermická regulácia (pri zapojení vonkajšieho snímača) - Možné pripojiť kotol cez odľahčovacie relé katalógové číslo:
Plynový kondenzačný kotol Protherm, Vaillant, Bosch Junkers
Ponúkam plynové kondenzačné kotle značky Protherm, Vaillant, Bosch Junkers, Viessmann podľa vlastného výberu. Kotol len do kúrenia Kotol s externým zásobníkom TV Kotol so vstavaným zásobníkom TV Kotol s prietokovým ohrevom TV Ponúkam aj ostatný kúrenársky materiál ako bojlery tv, akumulačné nádrže, čerpadlové skupiny, dymovody, radiátory, ventilové sety, potrubie kúrenia, podlahovky, rozdeľovače, styrodosky, Predaj na faktúru, so zárukou výrobcu. Dovoz v cene, rozvoz po celom SK. Inzerát platný do zmazania.
Krbová vložka abx 8.5kw
Málo používaná
Flexibilná hliníková rúra 125mm,7,3m
Predám AL rúru na napojenie komína od plyn.kotla za 20€.T.:
bojler Protherm B 200 Z
ponúkam na predaj asi 6 rokov používaný 200 lit.bojler s nepriamym ohrevom vody,nezanesený,ohrieval upravovanú vodu cez katex.zmakčovač ,výmenníkovym hadom vo vnútri 1" vývody, kvalitný výrobok
Predám použité Gamatky
Dobrý deň predám používané gamatky 2ks za 100e používali sa ešte aj poslednú zimu sú funkčné niekomu ešte môžu zohriať izbu ..
Starožitná piecka na tuhé palivo - 85 cm
Predám starožitnú piecku na tuhé palivo, výška 85 cm, vrch a spodok liatinový, teleso z plechu a šamotu, zrekonštruovaná, zachovalá, kompletná.
Komín pre nekondenzačné turbo kotly 80/125
Komín Regulus pre nekondenzačné turbo kotly 80/125 A5021003, cenníková cena je 145,2€ s DPH (v cenníku je uvedená cena bez 20% DPH) moja cena 100€. Komín je nový nikdy nepoužitý, len je bez krabice. Inzerát platný do zmazania.
plynovy kotol
predam diely nove na plynovy kotol grounfos sigma
Predám vanu smaltovanu
Predám čisto novú vanu 170x70cm.pôvodná cena v MM135 eur je možné aj dohodou cenu doprava možná..
Mora elektrický bojler
80l bojler Úplne funkčný,zohrieva uplne perfektne,treba ho prečistiť od vodného kameňu
Bojlery.
Predám bojlery: Obr. 1-4 TATRAMAT EO-150/380 - 150l Obr. 5-7 TECHNOPLAST - 180l
Predám
Používaní 1 rok. Plne funkčni+dohoda
Plynový kotol Leiber na náhradné diely
Predam na náhradné diely plynovy kotol Leiber.Cena dohodou.
Kachlova pec starozitna
Predam kachle na rohovu starozitnu kachlovu pec. 19. storocje. 90*240cm Cena s dovozom. Peciara ktori to postavi mozem odporucit.
Šnek Rojek
Prodám nerezový šnek do automatických kotlů. Do hořáku Ling 25.Tka 25/45,A 25. Šnek je vyroben z nerezové kulatiny vydrží min. 5x déle jak klasický ocelový. U originálu při rezavění a následném zmenšování průměru hřídele i šneku dochází ke snižování dávek podávaného paliva, špatné funkčnosti kotle. Doporučuji mít doma jeden v záloze, protože při poškození v topné sezoně je to velká komplikace. Info na Podobné jako Benekov, licotherm, Viadrus, ling 25.
Plynový kotol VIESSMANN Vitopend 100
Predám plne funkčný plynový kotol Viessmann Vitopend 100.
Oceľový kotol na tuhé palivo - KVALITA + DOBIERKA KURIÉROM
Predám kvalitný a robustný oceľový kotol na tuhé pevné palivo (drevo, brikety, atď...). Pozrite si technické parametre a sami uvidíte, že kotol je veľmi dobre technicky spracovaný. Dôvod predaja: zmena kúrenia Stav: kotol je nový V prípade záujmu mi volajte.
bazár, predaj, inzercia, predám, Kotle, Kachle, Bojlery