bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Mapy, cestovanie

Mapy, cestovanie - bazár, predaj, inzercia, predám - strana 2

Bedeker
Knihy Bedeker: Taliansko, Grécko, Benátky, Londýn Paríž, Wien (1992,1993)
Francúzsko - český turistický sprievodca Rough Guides s DVD
Knižný turistický sprievodca z edície Rough Guides v českom jazyku - Francúzsko za 20 EUR, pôvodná cena : 1098 Kč (44 EUR). Kniha má 1424 strán, vydaná 05.2008, nová a vôbec nepoužívaná, obsahuje aj DVD, vhodná aj ako darček. Možnosť doručenia zdarma v rámci miest: Košice, Poprad, Prešov, Ružomberok, Vrútky, Žilina, Zvolen, Považská Bystrica, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Púchov, Trenčín, Trenčianska Teplá, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Nitra, Pezinok, Trnava, Bratislava. POZRI ĎALŠIE MOJE INZERÁTY: klikni vpravo na všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa ! Nejobsáhlejší a nejpodrobnější průvodce po Francii na českém trhu. Na více než 1400 stranách najdete v 16 kapitolách popis jednotlivých regionů od severních oblastí se stopami válečné historie po provoněnou Provence, Azurové pobřeží na jihu a středomořskou Korsiku, od bretaňských a normandských břehů Atlantiku na západě po alpské velikány na hranicích s Itálií a Švýcarskem. Kniha obsahuje praktické základní informace o dopravě do země, vízových předpisech, lékařské péči, seznam důležitých institucí a odkazy na internetové stránky. Každá kapitola obsahuje podrobné mapy částí jednotlivých oblastí, plány měst, seznamy hotelů označených cenovou kategorií, praktické rady týkající se jídla, pití, kulturních a historických pamětihodností s uvedením ceny vstupného. Závěrečné Souvislosti podávají podrobný přehled dějin a kultury Francie a obsáhlý slovníček těch nejdůležitějších výrazů. Jsou vloženy barevné přílohy o francouzských slavnostech a festivalech, tolik oblíbených kavárnách a jiných gastronomických zařízeních a nejzajímavějších turistických trasách.
Slovensko moje
Ako nová, je to presne táto:
Predám - Turistický sprievodca Poľsko
Nepoužitý. V tomto praktickom vreckovom sprievodcovi nájdete obrovské množstvo praktických informácií o miestach, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Ďalej potom jedinečné tipy z oblasti kultúry, športu a nočného života. Nechýba podrobné mapy, pekné fotografie a jedinečný výber doporučených hotelov a reštaurácií. Rok vydania: 2013 Jazyk: český Väzba: brožovaná Počet strán: 192 Rozmer: 105x145 mm cena: 6 €(+ 3,- Dobierka)
Predám sprievodcov s mapou
Predám sprievodcu s mapou Istanbul.
Predám knihu 100 divov sveta
Predám knihu 100 divov sveta.Rok vydania-2017,Foni book. Top stav.
ŠPANĚLŠTINA_konverzace&slovník
v skvelom stave ❗️osobný odber alebo na dobierku (poštovné platí príjemca)
Afrika
Predám knihu: Kettner J., Provazník D., Havlík J. – Afrika (SNPL Praha, 1962)
101 romantických výletov po Európe
Predám knihu 101 romantických výletov po Európe
Nanga Parbat - A. Puškáš
veľmi dobrý stav, obal mierne pošk. 164 strán, 8 eur + pošta
Predam knihy o Prahe a inych mestach v CR
Predam knihy primarne o Prahe, cena 50,-€ osobny odber v BA
Milán pruvodce s mapou
National Geographic; osobný odber možný v BA, inak cena + poštovné
Predám úplne novú knihu
Predám úplne novú, nikdy nepoužívanú knihu. The Rough Guide to Washington, DC. Iconic buildings. Fabulous food. Cool jazz joints. Platba vopred na účet - cena za knihy plus poštovné. Posielam poštou, osobný odber možný v Devínskej Novej Vsi alebo podľa dohody.
Kniha Slovensko z r.1984
Predám 1.vydanie knihy SLOVENSKO Radeka Roubala z r.1984. 192 strán Tvrdá väzba
mapa mesta Prešov - okolie Prešova
Mapa mesta Prešov 1:12 000 Okolie Prešova 1:50 000 Ponuka platí do vymazania. Kontaktovať mailom. Tel. č . platí iba pre Whatsapp, Signal, SnazzleChat, Telegram, Viber Na SMS a hovory nereagujem.
Lada svetom, Na žiguli cez Himaláje
Jazyk: slovenský Žáner: Cestopisy Autor: Marián Grofčík Počet strán: 336 Rok vydania: 2018 ISBN:
Predám Sprievodcu BANGKOK do kapsy (Svojtka)
Nová, nečítaná! český jazyk, 200 strán, 128 x 197 mm, mäkká väzba, 2012 7€ + 3,50€ dobierka
eXtrémy
Kniha je v perfektnom stave. V cene je zahrnuté poštovné. Cestopis o putovaniach zaúplným zatmením Slnka do Austrálie, afrického Gabonu a na Svalbard (medzinárodné územie, ktoré spravuje Nórsko) neďaleko Severného pólu nazval Dr. Vojtech Rušín (Astronomický ústav SAV) Extrémy. Lebo práve to je charakteristické pre tieto miesta, kam ho túžba za poznaním a zážitkom priviedla. Inak: išlo o extrémne cesty.
Jozef Kuruc Spišská Nová Ves
Predám knihu Jozef Kuruc Spišská Nová Ves Rok vydania 1979, 219 strán. Zberateľ ocení čiernobiele aj farebné fotografie /architektúra, pamiatky, interiéry.../. Väčší formát. Zachovalá, bez prebalu. Cena 3 €
Predaj kníh pre milovníkov hôr - 1. časť
Ponúkam na predaj knihy pre milovníkov hôr: 1. Jan SUCHL - Akce HS (vteřiny mezi životem a smrtí), vyd. Olympia, r. 1970, (obal mierne poškodený, inač vo vnútri v dobrom stave) 2. Fritz RUDOLPH - Môj stan stál pri Matterhorne , vyd. Šport, r.1962 5. Miroslav ROZEHNAL - Ledovce pod Jižním kříže (Hory a lidé Patagonie), vyd. Olympia Praha, r. 1979 6. Jurij BURLAKOV - Horolezec, (životný príbeh Michaila CHergianiho) vyd. Olympia Praha, r.1983, brožovaná 7. Jan BALTUS - Vrásky Země, vyd. Panorama, r. 1985 8. Antonín JAKEŠ - Kolem střechy světa, ( cestopisné reportáže z Indie, Nepálu, Mongolska a Japonska), vyd. Ruže Č. Budejovice, r. 1977 9. Edmund HILLARY - Od oceánu k oblakum, vyd. Máj Mladá fronta, r. 1982 12. Edmund HILLARY - Kdo neriskuje, nevyhraje, vyd. Panorama, r. 1983, brožovaná 13. Albert EGGLER - Vrcholy nad oblakmi, vyd. Šport, r. 1959 18. Rudolf MIDRIAK, František ZATKALÍK - K najvyššiemu vrchu sveta, vyd. SPN, r. 1988 Cena kníh 5,00€/ks + poštovné. Knihy expedujeme obratom doporučenou poštou po zaplatení na účet, alebo osobným odberom v BA. Kontakt cez mail, č. MT neplatí.
bazár, predaj, inzercia, predám, Mapy, cestovanie
123456 .. 29