Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Práca > Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárstvo - bazár, bazoš, inzercia

Vodič kamionu
Lokalita: Topoľčany 955 01, Dátum: 21. 10. 2021, Cena: V texte
Prijmeme vodiča komiónu pre repnú kampaň s možnosťou pokračovania. Jazda 7,00 EUR/hod. Info na t.č.
Dojič/dojička
Lokalita: Nové Zámky 941 35, Dátum: 22. 10. 2021, Cena:  1 100 €
AT Dunaj s.r.o hľadá na pracovný pomer dojiča/dojičku kráv. Hľadáme človeka,ktorý má vzťah ku zvieratám,je flexibilný a má chuť pracovať. Nehľadáme alkoholika. Bez ubytovania. Najlepšie okres Nové Zámky,Komárno,Levice.
Ošetrovateľ ošípaných v Rybanoch
Lokalita: Bánovce nad Bebravou 956 36, Dátum: 20. 10. 2021, Cena: V texte
Náplň práce: Komplexná starostlivosť o ošípané (podľa sekcie, pôrodňa, resp. výkrm) presuny, upratovanie priestorov, asistencia pri veterinárnych zákrokoch u ošípaných. Mzdové podmienky: 750-900€/brutto - podľa skúseností (základná mzda + dochádzkový bonus + príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy) Benefity a ďalšie výhody: Zaujímavá práca s ubytovaním v dynamickom prostredí modernej farmy. - príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie - ubytovanie a obedy zadarmo - ovocný deň - 2 x ročne prídelová ošípaná zdarma - letný tábor pre deti našich zamestnancov - firemné akcie - letné a vianočné párty, Firemný rodinný deň - zázemie stabilnej spoločnosti, - možnosti ďalšieho rozvoja, vzdelávania a profesného rastu, - kurzy angličtiny. Informácie pre uchádzača:Vyžadujeme poľnohospodárske vzdelanie alebo skúsenosti s chovom ošípaných, záujem o prácu v živočíšnej výrobe.
Inseminačný technik na farme v Rybanoch
Náplň práce: Inseminácia, odoberanie a spracovanie vzoriek, starostlivosť o prasnice a kance Pracovný pomer: Trvalý Pracovný čas: 7:00-15:30 - jednozmenný režim Nástup: Ihneď Mzdové podmienky: 750-900 eur/brutto - podľa skúseností (individuálny a dochádzkový bonus, príplatky, nadčasy) Benefity: Zaujímavá práca s ubytovaním v dynamickom prostredí modernej farmy. - príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie - ubytovanie a obedy zadarmo - ovocný deň - 2 x ročne prídelová ošípaná zdarma - letný tábor pre deti našich zamestnancov - firemné akcie - letné a vianočné párty, Firemný rodinný deň - zázemie stabilnej spoločnosti, - možnosti ďalšieho rozvoja, vzdelávania a profesného rastu, - kurzy angličtiny. Zručnosti a schopnosti: Samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť Vzdelanie: škola v odbore výhodou
PD Vlára Nemšová
Lokalita: Trenčín 914 41, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: Nerozhoduje
PD Vlára Nemšová-farma so širokou perspektívou budúcnosti a vývoja čo už niekoľko desiatok rokov zaoberá chovom hovädzieho dobytka s trhovou produkciou mlieka hľadá ženu/muža na pozíciu ošetrovateľa teliat. K nášmu profesionálnemu, veselému teamoví hľadáme človeka zodpovedného, pracovitého flexibilného, plného pozitívnej energii, a chuti do vzdelávania sa, a hlavné skúseného v práci pri hospodárskych zvieratách. Ponúkame ubytovanie. ´To možno na Teba čakajú naše krásne teliatka.
Práca pilčik
Lokalita: Bardejov 086 41, Dátum: 20. 10. 2021, Cena: V texte
Hľadám šikovného pilčíka, ktorý sa nebojí roboty a chce sa mu robiť, práca by bola v okolí Bardejova Cena práce záleží od cien porastov. V prípade záujmu ma telefonicky kontaktujte dakujem
PRIJMEME TRAKTORISTU
Lokalita: Trenčín 913 03, Dátum: 20. 10. 2021, Cena: 900 €
Poľnohospodárske družstvo podielnikov Drietoma prijme do TTP pracovníka na združenú pozíciu Traktorista ( práca v traktore, s nakladačom, pri dobytku). Je možnosť ubytovania na podniku. Záujemca môže kontaktovať na : email : tel :
Pilčík
Lokalita: Stará Ľubovňa 064 01, Dátum: 20. 10. 2021, Cena: Ponúknite
Hľadám prácu ako pilčík. Mám dlhodobú prax. Férove jednanie
Prijmem pilčíka.
Lokalita: Nové Mesto n.Váhom 916 01, Dátum: 20. 10. 2021, Cena: V texte
Prijmem pilčíka do ťazby k traktoru aj ku koňom práca celoročne cena od m3 podla porastu. Viac info. po telefone alebo osobne.
Pilcik
Lokalita: Liptovský Mikuláš 033 01, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: 1 €
Hladam pracu ako pilcik alebo zapinac pri lanovke.pilcicky lanovkarsky zivnost ..pila auto ..za ponuky dakujem
Prijmeme ošetrovateľov oviec
Lokalita: Martin 038 61, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: V texte
Gazdovský dvor Turčianske Kľačany prijme na hlavný pracovný pomer ošetrovateľov oviec. Viac info na 0905 940467. Základná mzda od 650,-€ v čistom, závisí od skúseností .
Práca pre pilčíkov
Lokalita: Rožňava 048 01, Dátum: 19. 10. 2021, Cena:  5 000 €
Ponúkam prácu pre pilčíkov vo francúzskych Alpách. Jedná sa o ťažobné práce, formou SZČO, 2,5 mesačné turnusy. Zárobok 8 - 11 EUR za m3. Ďalšie informácie telefonicky.
hladam  brigadu na farme
Lokalita: Topoľčany 955 01, Dátum: 18. 10. 2021, Cena: Ponúknite
hladam brigadu na farme ako traktorista,obilny konbajn,krmny voz, pri zvieratach hovädzi dobytok - telenie, osipane, hydina a pod. nastup od 25.10.2021
Zber paradajok a iné pracovné pozície v skleníku.
Lokalita: Dunajská Streda 929 01, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: V texte
TopToma spol. s.r.o. hľadá pracovníkov/pracovníčky na zber paradajok a na iné pracovné pozície (skladník,...) s nástupom ihneď do skleníka v Dunajskej Strede Prihlásiť sa môžete osobne na mieste alebo na adresa: Budovateľská 7194, Dunajská Streda Mzda 623 + príplatky podla efektívnosti práce. Ubytovanie neposkytujeme! Prihlasovať v čase medzi 8:00-12:00 Hod iba pracovné dni!!! TopToma spol. s.r.o. Dunaszerdahelyi uvegházban munkásokat vesz fel paradiscom szedésre és egyéb pozíciókra (raktár,...) azonnali megjelenéssel. Jelentkezni szemelyesen az uvegházban vagy Havi bér - 623 + teljesitmeny utáni jutalék Cím: Budovateľská 7194, Dunaszerdahely Jelentkezni 8:00 - 12:00 koszott hétkoznap!!! tel. számon : Cez Víkend prosím nevolať ďakujem
Práca v lese
Lokalita: Humenné 066 01, Dátum: 17. 10. 2021, Cena: V texte
Zháňam partiu chlapov, aj jednotlivcov na prácu v lese pre ťažbu dreva. Strojník ŠLKT (obsluha stroja), obsluha LANOVKY a pilčík. Miesto výkonu: východné Slovensko a Martin. Bližšie info telefonicky
brigada pri konoch
Lokalita: Trnava 917 08, Dátum: 16. 10. 2021, Cena: V texte
Hladame ludi na brigadu ku konom cez vikendy,alebo popri skole/praci aj v tyzdni z Trnavy a okolia.Naplnou je hnojenie,krmenie a vodenie koni do vybehov.Viac info cez tel.
Pilčik ,strojnik LKT
Lokalita: Rimavská Sobota 980 54, Dátum: 16. 10. 2021, Cena: V texte
Hladam pilčika alebo srojnika k LKT.Jedna sa o pracu v okoli Stupavy.Píli sa buk.Hmotnatost 2+.Fakturacia kazde 2 tyzdne.Cena 4e za m³prevazne roviny.
Práca v nemecku
Lokalita: Prievidza 971 01, Dátum: 15. 10. 2021, Cena:  3 000 €
Hľadáme ľudí na pestovnú činnosť v nemecku. Sadenie, ploty, prerezavky, kosenie, uhadzovanie. Možnosť na dohodu alebo živnosť. mzda v priemerne 2500-3000
Traktorista
Lokalita: Nové Zámky 942 01, Dátum: 15. 10. 2021, Cena: V texte
Taktorista , Pomocník Minimalny vek 18r Vodicsky triedy T Napln prace: Odvoz a zvoz pri zatevnych pracach Pomocne prace pri cisticke obilia Mzda €6,5/hod v hrubom
Pracovník v poľnohospodárstve
Lokalita: Stropkov 091 01, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: V texte
Hľadáme PRACOVNÍKA V POĽNOHOSPODÁRSTVE. Miesto výkonu práce: Stropkov Mzda: 1.000 - 1.400,-EUR/BRUTTO Náplň práce: Práce na farme zameranej na chov hovädzieho dobytka /kŕmenie dobytka, ďalšia starostlivosť o dobytok, údržba ohrád, sezónne práce - kosenie, hrabanie,.../ Ponúkame: prácu celoročne v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer zaujímavé finančné ohodnotenie 4,-EUR/hod. NETTO mobilný telefón automobil Požadujeme: vodičský preukaz sk. B,C,T vzdelanie v odbore poľnohospodárstva je výhodou spoľahlivosť, samostatnosť, časová flexibilita, manuálna zručnosť V prípade Vášho záujmu nám, prosím, zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu alebo nás kontaktuje telefonicky na tel. č. . V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od jeho doručenia, dali sme prednosť inému kandidátovi. Zaslaním svojho životopisu na uvedenú e-mailovú adresu zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania. Ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!
12345 .. 11