Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Práca > Právo, legislatíva

Právo, legislatíva - bazár, bazoš, inzercia

Elektrikár Nemecko 22€ /h Ubytovanie hradené
Lokalita: Prievidza 972 13, Dátum: 13. 10. 2021, Cena: 22 €
Dobrý deň , ponúkame dlhodobú stabilnú prácu na krytých halách v Nemecku kde sa práca zameriava na dátové káble , rozvody a všetko s tým spojené. Cena práce od 17-22€/h Nástup je možný ihneď Vyžadujeme : živnosť znalosť a prax v obore náradie vlastný automobil jeden z partie musí ovládať Nemecký jazyk bližšie info po tel. alebo emailom
Vyhotovenie doslovných prepisov
Lokalita: Dunajská Streda 929 01, Dátum: 12. 10. 2021, Cena: Ponúknite
Hľadám niekoho kto by vyhotovil doslovné prepisy zo zvukových záznamov pojednávaní. Hľadám niekoho kto už má skúsenosti s podobnou prácou. Odmena dohodou.
Práca pre šikovných mužov na 1 až 2 zmeny
Lokalita: Ilava 018 41, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: 870 €
Hľadáme do elektro výroby šikovných chalanov na 1 až 2 zmeny. Práca sa nachádza v Dubnici nad Váhom. Doprava zabezpečená ILAVA, PRUSKÉ, NEMŠOVÁ, TRENČIN. Mzda od 800€ v čistom + dochádzkový bonus 70€+ nadčasové bonusy + príspevok na stravu.
Prijmem koncipienta do exekútorského úradu
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 29. 9. 2021, Cena: V texte
Voľná pozícia exekútorského koncipienta na Exekútorskom úrade Košice. Podmienky: - VŠ vzdelanie druhého stupňa v odbore právo ukončené LEN na UPJŠ Košice, UK Bratislava, alebo UMB Banská Bystrica, - bezúhonnosť. Životopisy prosím zasielať výlučne na e-mail
Operátor výroby-Sučany
Lokalita: Martin 038 52, Dátum: 14. 10. 2021, Cena: V texte
Náplň práce: Operátor zavesí kovový diel na hák, výrobok prechádza výrobnou linkou kde prebieha procesom zinkovania .Na konci procesu operátor skontroluje celý diel urobí prípadnú korekciu dielu a položí na paletu ktorú má pri sebe. Keď je naplnená zabezpečí materiál sťahovacou páskou a paletu mu odvezú preč. Váha dielov je individuálna podľa objednávky Miesto výkonu práce Sučany Platové podmienky Živnosť: 9€/hod Dohoda 7€/hod Možnosť práce aj na HPP +stravné lístky Práca na 1 zmenu 10h/deň Dochádzkový bonus 50€
Hľadáme šikovných operátorov do spoločnosti na výrobu plotov
Lokalita: Senica 905 01, Dátum: 4. 10. 2021, Cena: 950 €
Informácie o ponuke Ponúkame dlhodobé a stabilné zamestnanie aj v tomto nepriaznivom období na pozíciu operátora výroby. Práca je na trvalý pracovný pomer. nástup možný dohodou. Aké budú Tvoje výhody u nás? -mzda 1000 eur/mesačne -13. plat -stravné lístky v hodnote 3,83 eur - v plnej výške na účet, bez zrážky -dochádzkový bonus vo výške 140 eur brutto -osobné hodnotenie od majstra do výšky 50 eur brutto -bonus za nástup 50 eur brutto - 6 mesiacov po sebe -dôchodkové sporenie -všetky príplatky za nadčas vo výške 50 % hodinovej mzdy -v prípade potreby vám zabezpečíme ubytovanie -skvelý pracovný tím -plná podpora koordinátora -priebežné možnosti ďalšieho vzdelávania -príplatky nad rámec Zákonníka práce Požiadavky na zamestnanca: -manuálnej zručnosť a svedomitý prístup k práci -vyžadujeme chuť pracovať a učiť sa nové veci -svedomitosť, presnosť, tvorivosť, spoľahlivosť Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Čo bude Tvojou náplňou práce? -nenáročná práca pri výrobe plotov -práca operátora v stavebnom priemysle -bežná obsluha strojov a zariadení -práca s drôtom -práca v 3 zmennej prevádzke
Práca popri štúdiu práva.
Lokalita: Bratislava 851 10, Dátum: 10. 9. 2021, Cena: Nerozhoduje
Som študentom práva a hľadám brigádu.
Zvárač alebo Lakovník s ubytovaním Ostrava
Lokalita: Bardejov 085 01, Dátum: 2. 9. 2021, Cena:  2 300 €
Máš skúsenosti so zváraním a máš platný jeden z preukazov CO2 (ZM-1,EN 135)? Si technický typ? Ovládaš výkresovú dokumentáciu? alebo Si skúsený lakovník s praxou na mokré striekanie? Striekal si veľké plochy vysokotlakom? Nemáš problém za prácou vycestovať? Si zodpovedný a spoľahlivý? Ak si na všetky otázky odpovedal "ÁNO" a momentálne si bez práce - neváhaj nás kontaktovať! Ponúkame prácu pre zváračov CO2 a zámočníkov v Ostrave. Výhodné platové podmienky a kariérny rast. Nástupný plat: Zvárač: od 250,-Kč/h netto - HPP od 320,-Kč/h - ŽL Lakovník: od 250,-Kč/h netto - HPP od 320,-Kč/h - ŽL Ak ťa ponuka zaujala - kontaktuj nás: Radi ti na všetko odpovieme.
dopyt - praca part time
Lokalita: Bratislava 811 01, Dátum: 1. 9. 2021, Cena: Ponúknite
Hladam si prácu v oblasti práva na part time.
1