Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Výuka, doučovanie

Výuka, doučovanie - bazár, bazoš, inzercia

Kreslenie ceruzkou, uhlíkom, maľovanie akrylom
Lokalita: Hurbanovo 947 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 7 €
Chcel by si si rozvinúť svoju šikovnosť v kreslení a chceš sa vyhnúť zlozvykom a kresliť efektívnejšie ? Doučím, naučím, základy až po pokročilých kreslenie ceruzkou a uhlíkom. Taktiež maľovanie akrylom na plátno (mierne pokročilý). Skúsenosti: ZUŠ, neskôr súkromne u jedného umelca sochára a kresliča. Väčšinou sa venujem v poslednej dobe digitálnemu kresleniu. Pozri prílohu, ak ťa zaujalo neváhaj kontaktovať a kľudne si pár hodín môžme dohodnúť.(aj
Angličtina s individuálným prístupom
Lokalita: Bratislava 811 09, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 15 €
Hi, my friend! Konverzácie v AJ, Business English, všetky úrovne. Ak máš záujem popracovať na sebe a začať speakovať, budem sa tešiť na teba! Vyučovanie prebieha online, viac info na úvodnej hodine, kt. je free.
Najlacnejšie vysokoškolské práce
Lokalita: Galanta 925 21, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň, volám sa Adam a ponúkam Vám tvorbu akejkoľvek práce. Venujem sa vysokoškolským ale aj stredoškolským prácam. Okrem toho nemám problém byť nápomocný aj formou poradnej činnosti. Práce píšem v slovenskom aj v anglickom jazyku. Mám už za sebou veľké množstvo úspešne vytvorených vecí z takmer všetkých oblastí. Preto neváhajte kontaktovať práve mňa. Sú to napríklad tieto fakulty: právnická, ekonomika a manažment, európskych štúdií, sociálnych vied a sociálnej práce, zdravotníctva, humanitných vied, agrobiológie, potravinárstva a ďalšie. Ochotne Vám s čímkoľvek poradím a dám svoje typy a skúsenosti do našej spolupráce. Diskrétne pomôžem za presne stanovených podmienok. Garantujem Vám extrémne nízku zhodu, ktorú Vám viem po prvotnom zoznámení dôveryhodne ozrejmiť, resp. spôsob ako ju dosiahnem. Mám rád dlhodobú spoluprácu založenú na dôvere. Na mňa sa môžete naozaj spoľahnúť. Využite moje skúsenosti, určite sa Vám zídu! Ponúkam okrem všetkého čo už som spomenul aj priateľsky, profesionálny a diskrétny prístup, čo proste potrebujete, to sa budem snažiť urobiť. Inzercia je platná do zmazania. Ďakujem za Vaše prípadné prejavenie záujmu o moje služby! Podstatná informácia - NEBERIEM ŽIADNE ZÁLOHY! Cena za bakalársku prácu (rozsah 40 strán) je 240 eur. Cena za diplomovú prácu (rozsah 60 strán) je 360 eur.
KVALITNÉ SEMINÁRNE A ZÁVEREČNÉ PRÁCE
Lokalita: Bratislava 811 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Pekný deň, ponúkam Vám vypracovanie v zásade čohokoľvek čo súvisí s Vašim štúdiom, napr.: seminárka, bakalárska/diplomová/atestačná/dizertačná/rigorózna/habilitačná práca, PPT, esej, úvaha, proste čo je potrebné v akomkoľvek rozsahu a forme. Práce píšem v slovenčine aj v angličtine. Mám za sebou veľa napísaných prác z množstva oblastí. Sú to napríklad tieto fakulty: zdravotnícka, prírodovedecká, právnická, ekonomická, filozofická, medzinárodné vedy a mnohé ďalšie. Ochotne Vám s čímkoľvek poradím. Diskrétne pomôžem za jasne definovaných podmienok. Využite moje skúsenosti, určite sa Vám zídu vo Vašom štúdiu! Ponúkam Vám priateľsky, férový a profesionálny prístup. Inzerát je platný do vymazania. Teším sa na Váš prípadný záujem! Kľudne môžeme spolupracovať aj niekoľko rokov, stačí napísať a uvidíte, že budete mať úsmev na tvári.
Seminárna, bakalárska/diplomová práca a iné VŠ práce
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Pekný deň Vám prajem, ponúkam vypracovanie čohokoľvek čo súvisí s Vašim štúdiom, napr.: seminárka, bakalárska/diplomová/dizertačná/rigorózna/minimová/atestačná/habilitačná práca, prezentáciu, esej, úvahu, proste čo je potrebné v akomkoľvek rozsahu a v akejkoľvek forme (napr. aj v IMRAD). Práce píšem v slovenčine aj v angličtine. Mám za sebou veľké množstvo napísaných prác z mnohých sfér/oblastí. Sú to napríklad tieto fakulty: zdravotnícka, prírodovedecká, právnická, ekonomická, filozofická, socio-ekonomická, medzinárodné vedy, manažment, sociálna práca a mnohé ďalšie. Ochotne Vám s čímkoľvek poradím a pomôžem. Robím aj konzultácie, ak to potrebujete. Garantujem Vám nízku zhodu - po napísaní mi Vám viem aj dokladovať ako to dokážem. Diskrétne pomôžem za vopred definovaných podmienok. Využite moje skúsenosti, určite sa Vám zídu vo Vašom štúdiu! Ponúkam Vám priateľsky, férový a profesionálny prístup. Teším sa na Váš prípadný kontakt mojej osoby! Po výmene základných informácií o sebe nie je problém komunikovať aj telefonicky (pošlem svoje t.č.). V prípade ak potrebujete dlhodobú spoluprácu (ale aj krátkodobú), som pre Vás ako stvorený, mám rád spolupráce založené na vzájomnej dôvere!
Doučovanie matematika
Lokalita: Tvrdošín 027 44, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam doučovanie matematiky pre školákov základných škôl. Mám absolvované vysokoškolské štúdium. Viem ponúknuť aj doučovanie online v prípade potreby.
PONÚKAM DOUČOVANIE AJ (ONLINE)
Lokalita: Nitra 949 11, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 15 €
Dobrý deň, ponúkam doučovanie Angličtiny v Nitre a okolí (úroveň A1 až C1). Pomôžem vám pripraviť sa na písomky, skúšky, do práce či na pracovný pohovor. Som študentka na VŠ (magisterské štúdium - učiteľstvo anglického jazyka) na UKF v Nitre a aktívne učím už od strednej školy. Doučujem študentov, ale i úplných začiatočníkov. Rada vám pomôžem nadviazať s angličtinou pozitívny vzťah a vysvetliť akékoľvek nejasnosti. Doučujem nielen gramatiku ale i konverzáciu, podľa preferencie klienta. Nie som zástanca násilného bifľovania, takže pokiaľ máte záujem sa angličtinu naučiť bez stresu a spôsobom, aký bude vyhovovať vám, neváhajte ma kontaktovať. Cena je 10€ za 60 minútovú hodinu.
Angličtina s Marekom
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Doučujem anglický jazyk v Košiciach a v Prešove (aj na Skype). Doučujem žiakov základných škôl, študentov stredných škôl a pripravujem na prijímacie skúšky z anglického jazyka na stredné a vysoké školy. Doučujem aj angličtinu pre zdravotné sestry a opatrovateľky. Prvá hodina zdarma. -------------------------------------------------------------- Doučovanie - základná škola - stredná škola - príprava na prijímacie skúšky na stredné a vysoké školy - IT angličtina - angličtina pre zdravotné sestry a opatrovateľky --------------------------------------------------------------
ONLINE doučovanie anglického jazyka pre deti a dorast
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 10 €
Také tu ešte nebolo! Anglický jazyk pre deti a dorast. Hodiny prispôsobené individuálnym potrebám. Počas hodín si nerobíme len domáce úlohy ale aj interaktívne konverzujeme o obľúbených témach s cieľom zlepšenia vzťahu k angličtine. Viac info tu
Kvalitné Záverečné práce
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam vypracovanie podkladov pre každý druh záverečnej prace -, bakalárska práca, diplomová práca, rigorózna práca, dizertačná práca, MBA, MPH prace). Disponujem systémom originality. Prace sú kvalitne, napísané včas, ale aj expresne rýchlo! Kontakt:
Podklady, písanie - Bakalárska, diplomová práca
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam vypracovanie a písanie všetkých typov záverečných prác - seminárne, bakalárske, diplomové, záverečné, rigorózne, z odborov SOCIÁLNA PRÁCA, PEDAGOGIKA. S písaním prác mám už 11 ročné skúseností a veľa spokojných klientov. ORIGINALITU a odbornosť písania prác viem zabezpečiť tým, že mám ukončené vysokoškolské vzdelanie III.stupňa z odboru sociálna práca (doktorandské-PhDr.), z uvedeného dôvodu mám prístup k viacerým domácim i zahraničným literárnym zdrojom. Zálohu za prácu nepožadujem, platba prebieha až po odovzdaní práce klientovi. Diskrétnosť, anonymita, kvalita a Vaša spokojnosť je pre mňa prioritou. Práce vypracovávam z knižných zdrojov- kníh, zborníkov a časopisov, tým garantujem originalitu každej jednej práce. Každú prácu vypracovávam na základe smernice danej vysokej školy a podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Cena za každú prácu je fixná, bez ohľadu na to, koľkokrát ju bude potrebné meniť, korigovať a upravovať. Ak máte záujem o bližšie informácie, tak ma kontaktujte formou e-mailovej adresy:
Vypracujem SEMINÁRNE, BAKALÁRSKE, DIPLOMOVÉ, LLM, MBA práce
Lokalita: Bratislava 811 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Podľa zadania vypracujem: - seminárne práce, - bakalárske práce, - diplomové (záverečné) práce, - MBA, LLM, iné - praktické prípady PRÁVO, VEREJNÁ SPRÁVA. Všetky práce sú orientované na prípady z praxe.V cene každej práce je aj vypracovanie Úvodu, Obsahu, Záveru, Zoznamu použitej literatúry a formálna úprava práce. Menšie práce - rozsah: 15 strán odborného textu. (od 100 EUR) Väčšie práce - rozsah: 40-50 strán odborného textu. (od 500 EUR) Vypracovanie podkladov k seminárnej práce do 3 dní, resp. k záverečnej práci do 7 dní od zadania. Spracovateľ pôsobí ako lektor a manažér pre verejnú a štátnu správu, pričom garantuje 100 percentú originalitu a úspešnosť
Písanie a úprava záverečných prác
Lokalita: Trnava 917 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam profesionálne a kvalitné spracovanie podkladov ako aj formálnu úpravu pre seminárne a záverečné práce za cenu dohodou. Všetky odbory Bakalárske práce Diplomové práce Rigorózne práce DPŠ iné práce Celá Slovenská republika. Celá SR. V prípade Vášho záujmu ma neváhajte kontaktovať na e mail.
Učím - doučujem angličtinu
Lokalita: Košice 040 22, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Učím - doučujem angličtinu deti aj dospelých, aj u Vás doma. Mám z angličtiny štátnu skúšku s vyznamenaním.
Nemecký jazyk.
Lokalita: Košice 040 11, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponukam rychlokurz nemčiny pre zaujemcov o vycestovanie za pracou. Pomožem pri pripravach na skušky,alebo dlhodobejšiu výuku nemeckeho jazyka. Ponukam aj prekladateľske služby.
Krestanska a bilingualna (anglicka) komunitna skola pre deti
Lokalita: Detva 985 45, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Jednotriedka Komunitna skola pre dobre deti Bilingualna skola (anglicka) Spajanie vychodnych a zapadnych tradicii Prijimame prihlasky do komunitnej skoly pre deti od 4 - 8 rokov. K detom pristupujeme s plným rešpektom a zaujmom. Nasim mottom je, Vzdelávanie je atmosféra, disciplína a život.“ Keď hovoríme, že „výchova je atmosféra“, nemyslíme tým, že by malo byť dieťa izolované v prostredí, ktoré možno nazvať „detským prostredím“, špeciálne prispôsobeným a pripraveným, ale že by sme mali brať do úvahy výchovnú hodnotu jeho prirodzeneho miesta,čo sa týka osôb a vecí, a malo by ho nechať voľne žiť medzi svojimi prirodzenymi podmienkami. Takisto atmosfera v triede je pokojna a radostna. Pod pojmom „výchova je disciplína“ rozumieme disciplínu návykov, formovaných určite a premyslene, či už ide o návyky mysle alebo tela. Keď sa hovorí, že „vzdelanie je život“, naznačuje sa potreba intelektuálnej a morálnej, ako aj fyzickej výživy. Myseľ sa živí na myšlienkach, a preto by deti mali mať štedré osnovy. Preto okrem tradičných osnov ponukame aj vyučovanie klasickej hudby, umenia, latinciny, jazykov, baletu, studium a pozorovanie prirody a velku cast dna venujeme citaniu dobrych knih. Skola je krestanskeho ducha.
Python: základy práce se signály
Lokalita: Česká republika 110 00, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: V texte
Pořádám kurz jazyka python pro práci se signály: 2 vybraná praktická témata. Pracuji v Brně i distančně přes Skype. Kontakt: tel. 781. Cena: 72 eur za jedno 1,5h téma; celý kurz vcelku jen za 136 eur; studenti polovinu. Více na:
V Brně i distančně: doučování studentů SŠ a VŠ
Lokalita: Česká republika 110 00, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 24 €
Jsem univerzitním profesorem a doučuji studenty SŠ i VŠ základy elektrotechniky, signály a systémy, matematiku a programování (MATLAB, Python). Pracuji v Brně i distančně přes Skype. Cena pro studenty: 24 eur/hod. Email: tel. 781. Více na webu:
Python: kurz pro úplné začátečníky
Lokalita: Česká republika 110 00, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: V texte
Pro úplné začátečníky pořádám kurz jazyka Python: 8 pečlivě vybraných praktických a témat. Pracuji v Brně i distančně přes Skype. Kontakt: tel. 781. Cena: 48 eur za jedno 1h téma; celý kurz vcelku jen za 368 eur; studenti polovinu. Více na:
Zhanam doucovanie AJ
Lokalita: Poprad 058 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Dobry den, zhanam doucovanie anglickeho jazyka, idealne s pedagogickým vzdelaním zameranie na konverzáciu a gramatiku, prevažne americká angličtina. Kvôli pracovným povinnostiam preferujem flexibilný prístup, cca 2-4 hodiny týždenne po dobu cca 4 mesiace. Za ponuky ďakujem.
12345 .. 17