Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Účtovníctvo, poradenstvo

Účtovníctvo, poradenstvo - bazár, bazoš, inzercia

Účtovníctvo
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: V texte
Spracujem externe jednoduché účtovníctvo a mzdy. Prax 25 rokov. Daňové priznanie FO B - 50€ Daňové priznanie typ A - 15€ Mzdy a personalistika - os/ 15€ Mesačný poplatok jednoduchého účtovníctvo od 100€/ mes, príp. dohoda Účtovníctvo spracovávam vo svojích účtovnych programoch od sp. KROS (Alfa, OMEGA) Možnosť uplatnenia zľavy pri vyššom objeme práce nad 100 dokladov mesačne. Viac detailov ohľadom ceny e-mailom.
Poznám spôsob, ako zarobiť viac peňazí
Lokalita: Púchov 020 53, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Keby niekto poznal spôsob ako zarobiť viac peňazí, chcel/a by si sa dozvedieť viac? /Áno?/ • Organizujeme moderné semináre o peniazoch a podnikaní, vďaka ktorým si ľudia zlepšia kvalitu svojho života bez zbytočne veľkých investícií• ~ Pre viac informácií ma môžete nezáväzne kontaktovať na čísle ->
Vedenie účtovníctva
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam spracovanie podvojného účtovníctva, personalistiky, miezd, DPH a daňových priznaní pre daň z príjmu pre živnostníkov a právnické osoby.
Externé spracovanie účtovníctva
Lokalita: Liptovský Mikuláš 031 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam kompletné spracovanie účtovníctva. Podvojné účtovníctvo,daňové priznania,DPH, cestná daň,mzdové účtovníctvo,komunikácia s úradmi. V tejto oblasti mám 26 ročnú prax. Komunikácia je možná aj v anglickom jazyku. Cena je stanovená po vzájomnej dohode.
Daňové priznania a účtovníctvo
Lokalita: Brezno 977 03, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 10 €
Spracujem Vaše daňové priznania všetky typy fyzických osôb aj živnostníci..Typ A aj B..zo Slovenska aj zo zahraničia..Nemecko.. Švajčiarsko..Rakúsko.. Veľká Británia... Česko Taktiež ponúkam služby vedenia účtovníctva... Jednoduché..Podvojné..Mzdy a personalistika..v učtovnickom programe na PC..platcovia aj neplatcovia DPH.. plus poradenstvo Cena dohodou Teším sa na našu spoluprácu! Kontaktujte ma na: Alebo na:
Účtovníctvo FIXACON
Lokalita: Revúca 050 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkame komplexné spracovanie a vedenie účtovníctva. Nebudete mať už starosti s povinnosťami spojených s účtovnou agendou. Spracujeme jednoduché, podvojné účtovníctvo a kompletnú mzdovú agendu. Doklady si vyzdvihneme osobne poprípade sa dohodneme inak. Pre bližie informácie a cenovú ponuku nás kontaktujte telefónom či mailom.
INTRASTAT
Lokalita: Štúrovo 943 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Spracujeme hlásenie INTRASTAT-SK.
DAŇOVÉ PRIZNANIA, ÚČTOVNÍCTVO, DPH, MZDY
Lokalita: Martin 036 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Spracujem daňové priznania PO aj fyzické osoby, vediem účtovníctvo, podvojné aj jednoduché, mzdy a personalistiku, daň z motorových vozidiel, spracujem DPH a kontrolný výkaz, štatistiky, a iné oznamovacie povinnosti. Všetko sa spracováva v účtovných programoch Kros. Teším sa na spoluprácu. Ceny dohodou. Tel
Vedenie účtovníctva, spracovanie daňových priznaní
Lokalita: Poprad 058 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam vypracovanie daňového priznania. Podklady mi môžte poslať aj poštou, prípadne naskenované e-mailom. Spracované účtovníctvo, DP Vám pošlem elektronicky e-mailom v rámci celej SR alebo môžem podať elektronicky za Vás. Možnosť dlhodobej spolupráce pri vedení účtovníctva, DPH a pod.
Externé spracovanie účtovníctva Banská Bystrica
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam externe spracovanie podvojného, jednoduchého a mzdového účtovníctva. Pracujem v Banskej Bystrici a okolí, po dohode aj iné oblasti SR. Pracujem v programe MRP, Olymp, Alfa+. Cena spracovania závisí od množstva zaúčtovanych dokladov. Popri spracovaniu účtovníctva vediem aj individuálne kurzy účtovníctva. Služby, ktoré ponúkam: -spracovanie PU, JU, mzdy pre s.r.o.,živnostníkov -založenie novej s.r.o. -vystavovanie faktúr za klienta -poradenstvo -zastupovanie na úradoch, poisťovniach, DU -administratívne práce -konzultácie v oblasti účtovníctva Kontaktovať ma môžte na t.c. alebi mailom
účtovníctvo
Lokalita: Šaľa 927 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam externé spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva,DPH,účtovnej závierky,daň.priznania k dani z príjmov PO a FO, miezd a výkazov.
Vedenie učtovníctva, administratívne práce.
Lokalita: Spišská Nová Ves 053 61, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam externé služby v oblasti: - komplexné vedenie a spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva - komplexné vedenie a spracovanie personalistiky a miezd - daňové priznania - DPH daň z príjmu FO a PO, zastupovanie na všetkých úradoch vrátane DÚ - Cena dohodou, v závislosti od množstva dokladov.
Účtovníctvo
Lokalita: Bratislava 851 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Prečo práve my? Aby ste sa Vy mohli venovať rozvoju svojho podnikania a zároveň mali okamžitý prehľad o číslach. Sme pripravení aj Vám poskytnúť výhody, ktoré majú naši klienti. Zaručujeme Vám spoľahlivosť a diskrétnosť pri spracovaní všetkých údajov. Poskytovanie kvalitných služieb za priatelné ceny považujeme ako základ stabilnej a dlhodobej spolupráce. Dlhoročné skúsenosti a osobný prístup V tejto oblasti pôsobíme viac ako desať rokov a našim základným cieľom je maximálna spokojnosť našich klientov založená na dôvere, ktorú dosahujeme individuálnym a osobným prístupom. Každému klientovi sa venujeme až pokiaľ nie je úplne spokojný. Garantujeme Vám odbornosť Naše služby sa opierajú o vysokú odbornosť v oblasti účtovníctva a účtovného poradenstva nadobudnutú dlhoročnými skúsenosťami. Aj preto nezáleží, či vlastníte webový či kamenný obchod, prevádzkujete reštauráciu, alebo realizujete výstavbu nehnuteľností. Zaručujeme Vám, že s našimi službami budete úplne spokojní. Kvalitné služby za výhodnú cenu. Dokážeme Vám zabezpečiť výhodnú cenovú ponuku. U náš môžete mať účtovníctvo už od 49€. Pozrite si náš cenník. Nemusíte sa báť,že vám niečo ujde Sledujeme trendy a komunikujeme všetkými možnými kanálmi. Snažíme sa prispôsobiť zvykom klienta a strážiť všetky dôležité termíny. Klienti sa môžu na nás spoľahnúť.
Daňové priznanie podané ešte DNES - celá SR aj s e-podaním
Lokalita: Bratislava 831 06, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 39 €
Ponúkam vypracovanie daňového priznania pre živnostníkov, zamestnancov, aj pracujúcim v zahraničí. Všetko vyriešime cez internet ešte v deň, keď mi pošlete potrebné doklady. Prosím kontaktujte ma emailom, a ja vám pošlem informácie, ktoré podklady budem od vás potrebovať. Priznanie vám pošlem emailom, aj vo formáte na podanie priznania cez internet. Priznanie viem za vás aj podať za dodatočný poplatok 40€.
Komplexné finančné poradenstvo
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Zadarmo
Ponúkame bezplatnú analýzu vašich finančných produktov či už spotrebný úver alebo hypotekárny úver, životné alebo neživotné poistenie, PZP, havarijné poistenie, poistenie nehnuteľnosti , analýzu vašich sporiacich produktov. Komplexné, profesionálne riešenie danej finančnej problematiky.Nestrácajte čas čakaním na pobočkách. FINANCOVANIE BÝVANIA,INVESTÍCIE,OCHRANA MAJETKU... Navrhujeme riešenie šité na mieru ktoré Vám ušetrí desiatky až stovky eur na mesačných výdavkoch. Tieto služby zaisťujeme BEZPLATNE. PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE TELEFONICKY prípadne mailom.
Spracujem účtovníctvo
Lokalita: Žilina 010 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou
Spracujem účtovníctvo so zárukou a s poradenstvom najvyššej kvality. Legálna daňová optimalizácia v cene.
Daňové priznanie - Spracujem
Lokalita: Žilina 010 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň. Spracujem Vám akékoľvek daňové priznanie so zárukou a poradenstvom v cene. -- účtovníctvo žilina, vedenie účtovníctva, spracovanie účtovníctva, spracovanie daňového priznania, daňové priznanie žilina,
Likvidácia sro, Likvidácia spoločnosti, Odborne a expresne
Lokalita: Česká republika 110 00, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Likvidácia sro, Likvidácia spoločnosti, Výmaz sro, - Odborne a expresne! Krízový management firiem, odborné poradenstvo, prevzatie a ukončenie spoločnosti. Každý prípad je individuálny a tak k nemu pristupujeme. Máte problém a neviete čo ďalej? Napíšte nám správu!
Komplexné vedenie účtovníctva
Lokalita: Rožňava 048 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam komplexné spracovanie účtovnej agendy a miezd pre malých a stredných podnikateľov (Rožnava a okolie) – vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva - spracovanie DPH, kontrolného a súhrnného výkazu - všetky druhy daňových priznaní - spracovanie miezd, personalistika Osobný a individuálny prístup založený na vzájomnej dôvere. Diskrétnosť a mlčanlivosť je samozrejmosťou, garantujem kvalitu, profesionalitu a individuálny prístup.
Účtovníctvo, Daňové priznanie FO typ A a B, pre PO
Lokalita: Skalica 909 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou
Vedenie účtovníctva jednoduchého i podvojného, živnostníkom i SROčkam, spracovanie DPH, spracovanie miezd. Vypracujem daňové priznanie PO, FO - typ A: príjmy zo zamestnania (zamestnanci, dohodári, študenti, dôchodcovia) - typ B: živnostníci - paušálne výdavky, - typ B: živnostníci - skutočné výdavky, - typ B: kombinácia živnosť + zamestnanie, - typ B: fyzické osoby - príjmy z prenájmu, - typ B: fyzické osoby - príjmy z predaja nehnuteľnosti. email: tel.:
12345 .. 12