Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Prekladateľstvo

Prekladateľstvo - bazár, bazoš, inzercia

EXPRESNÉ PÍSANIE BAKALÁRSKYCH, DIPLOMOVÝCH, RIGORÓZNYCH PRÁC
Lokalita: Bratislava 811 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam spracovanie seminárnych, bakalárskych, diplomových rigoróznych, a doktorandských prác,(aj na LLM, MBA) v slovenčine, angličtine a nemčine (možno aj expresne DO 24 HODIN). Mám prístup do medzinárodných knižníc v Rakúsku aj Českej republike a primárne využívam zahraničnú literatúru, v nadväznosti na slovenskú, čím viem garantovať minimálnu zhodu. V cene práce sú zahrnuté tak úpravy, konzultácie ako aj pomoc s prezentáciou a obhajobou. Spracovanie prebieha anonymne, korektnosť je samozrejmosťou. V prípade záujmu ma kontaktujte na email. adrese alebo cez WhatsApp na uvedenom tel. čísle.
Španielčina
Lokalita: Bratislava 811 09, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Hľadám osobu na doučovanie španielskeho jazyka. Osobnou formou, v mojej kancelárií v centre Bratislavy. O bližšie info ma prosím kontaktujte. :)
Preklady z/do AJ a NJ
Lokalita: Žilina 010 01, Dátum: 31. 10. 2021, Cena: V texte
Mám ukončenú VŠ v odbore učiteľstvo angličtiny a nemčiny a pracovala som v Nemecku. Cena za preklad od 5€/NS (1800 znakov vrátane medzier).
Vybavím prídavky na deti v Rakúsku
Lokalita: Dolný Kubín 026 01, Dátum: 30. 10. 2021, Cena: Dohodou
Rada pre Vás vybavím papiere potrebné na prídavky na deti v Rakúsku. Som vyštudovaná prekladateľka NJ. Pomôžem aj s inými prekladmi v tomto jazyku
Preklad a prepis latinskych textov a listin a rodokmene
Lokalita: Nitra 949 11, Dátum: 30. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam prepis a preklad latinského textu formou listín alebo dokumentov. Mám za sebou 5-ročné štúdium histórie na univerzitách v Trnave a Bratislave a tak isto polročné štúdium na univerzite v Krakove .Pracujem s internetovým madarským národnym archivom . Rok som prekladala kanonické vizitácie (majetok farnosti) obce a farnosti Beluša a tiez som spolupracovala pri preklade textov bakalárskej práce, týkajúcej sa kostola Všetkých Svätých v Bytči . Nie je problém ani pri preklade textov v nemeckých(kurent, schwabach) a madarských listinách, všetko je len o dohode . Ďalej sa venujem aj vyhľadávaniu predkov v rámci rodokmeňa a hlavne zorientovaniu sa v matrikach ,ako aj v iných prameňoch a dostupných zdrojoch , v tomto prípade ide tiež o dohodu.
Překlady Němčina - Čeština, Slovenština, korektury
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 10 €
Překlady do a nebo z NJ, ČJ, SJ. Překládám jakékoliv texty, kromě smluv a právních textů. Zkušenosti s překlady z oblasti: -knih, letáků, brožur -eshopů -technických manuálů -stavebnictví -medicíny -překlady titulků -recepty apod. Reference či ukázky překladů můžu zaslat na požádání. Cena dohodou od 10 euro-dle typu překladu.
Preklady AJ, NJ a i.
Lokalita: Brezno 977 01, Dátum: 28. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkame preklady dokladov a listín s pečiatkou.
Preklad rumunský jazyk, rumunčina, Rumunsko + Angličtina
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 28. 10. 2021, Cena: 8 €
Preklad rumunský jazyk, rumunčina, Rumunsko + Angličtina 
Ponúkam preklady z a do rumunčiny. Taktiež z češtiny do rumunčiny. Mám dlhoročné skúsenosti s prekladom web stránok, zmlúv, životopisov, katalógov a rôznych iných dokumentov. 
Realizácia prekladov: - Zo slovenčiny do rumunčiny - Z rumunčiny do slovenčiny - Z češtiny do rumunčiny - Z angličtiny do rumunčiny - Z rumunčiny do angličtiny 
Cena prekladu: 
1 normostrana: 8 eur, alebo dohodou. 
Z a do Angličtiny: +4 eura Traduceri limba română, româna, România + Engleza Ofer traduceri din și în limba română. De asemenea, din lb. cehă în lb. română. Am experiență de câțiva ani în traduceri de pagini web, contracte, CV-uri, cataloage și alte tipuri de documente. Se traduce: - Din slovacă în română - Din română în slovacă - Din cehă în română - Din engleză în română - Din română în engleză Preț de traducere: 1 pagina standard: 8 euro, negociabil. Din și în engleză: +4 euro
Prekladateľské služby z AJ, NJ do SJ
Lokalita: Žilina 010 08, Dátum: 27. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam kvalitný preklad z angličtiny, nemčiny do slovenčiny a naopak odborný preklad (odborné, technické texty, návody, terminologické služby) umelecký preklad (preklad prózy, poézie, dabingu, titulkov, textov) Tiež poskytujem tlmočnícke služby - Smer anglický j.- slovenský j. a naopak a smer nemecký jazyk - slovenský j. Cena prekladu sa počíta na normostrany. (1 Normostrana – 1800 znakov – vrátane medzier) Záleží od náročnosti, jazykového smeru a ďalších faktorov. Tlmočenie sa počíta za každú začatú hodinu. Tlmočnícky deň predstavuje v priemere 8 hodín.
Vypracovanie životopisu v nemčine
Lokalita: Púchov 020 01, Dátum: 27. 10. 2021, Cena: Dohodou
Pomôžem s vypracovaním a prekladom životopisu do nemčiny. Prosím kontaktovať na
Profesionálne úradné a neúradné preklady
Lokalita: Bratislava 811 09, Dátum: 27. 10. 2021, Cena: Dohodou
Profesionálne úradné a neúradné preklady do všetkých svetových jazykov za najlepšie ceny na trhu.
Tlmočim/ prekladam/ doučujem cez skype- Taliansky jazyk
Lokalita: Komárno 945 01, Dátum: 26. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ahojte/ Dobrý deň, milí moji milovníci talianského jazyka a kultúry, rada Vám pomôžem pri prekladoch, tlmočení do talianskeho jazyka aj z talianského jazyka. Taliansky jazyk je veľmi lahký a spevaví jazyk Ceny za služby upresným osobně alebo do telefonu. Ciao miei cari
Preklad rumunský jazyk
Lokalita: Bratislava 821 01, Dátum: 24. 10. 2021, Cena: 8 €
Ponúkam preklady z/do rumunčiny. Mam skúsenosti s prekladom katalógov, web stránok, zmlúv, životopisov atď. Rovnako viem pomôcť aj s tlmočením obchodných stretnutí, konferenčných hovorov, služobných ciest. Cena prekladu je 8E za 1 NS - dohodou.
Úradné a neúradné preklady AJ-NJ a iné svetové jazyky
Lokalita: Bratislava 831 03, Dátum: 23. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam Vám úradné a neúradné preklady do/z AJ a NJ, príp. do/z iných svetových jazykov. Viac ako 13 ročné skúsenosti a práca robená srdcom. Ceny šité na mieru :) Neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať.
Preklady NJ/SJ/ČJ
Lokalita: Púchov 020 55, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: V texte
Prekladam neúradné texty z rôznych oborov (stavebnictvo, medicína, právo, administratívne texty, manuály atd...) v jazykovej kombinácii nemčina/slovenčina/čeština. Za kvalitu ručím svojím úspešným štúdiom na Masarykovej univerzite v Brne v obore Prekladateľstvo a tlmočníctvo a pokračujúcim štúdiom na Universität Wien v obore Fachübersetzen und Sprachindustrie (Zentrum der Translationswissenschaft). Okrem štúdia mám preukázateľnú 5-ročnú prax a certifikat C1 z Österreichisches Institut z nemeckého jazyka, kurz z Hospodárska korešpondencia v NJ. Cena za 1 NS je 10 EUR, 1 NS je 1800znakov vrátane medzier, resp. 30 riadkov á 60znakov vrátane medzier. V prípade záujmu ma kontaktujte
Neúradný preklad textov: SJ, AJ, RJ, PJ
Lokalita: Bardejov 086 06, Dátum: 21. 10. 2021, Cena: 5 €
Ponúkam neúradný preklad textov z/do anglického, ruského, slovenského či poľského jazyka. Cena: 5 EUR/NS (NS-normostrana- 1800 znakov vrátane medzier). Kto som a aké mam vzdelanie? Som rodeným hovorcom slovenského a poľského jazyka so silnou vášňou neustále sa učiť nové jazyky. Okrem toho mám ukončené bakalárske štúdium aplikovaných jazykov: angličtina a ruština a taktiež magisterské štúdium medzinárodných vzťahov. Oba tituly som nadobudol v zahraničí. Zárukou kvality prekladu je tiež 3 ročná prax. Vykonávam preklady akéhokoľvek druhu dokumentov (okrem dokumentov právneho charakteru). Čo ponúkam? - Preklad vysokej kvality - hlboké kultúrne znalosti cieľových jazykov; - rýchle jednanie a dodanie včas; - profesionálny, perfekcionistický prístup zameraný na detaily; Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať, rád vám na všetky odpoviem. Kontaktuje ma prosím mailom: Teším sa na spoluprácu!
Preklady anglických textov, písanie pác
Lokalita: Veľký Krtíš 991 06, Dátum: 21. 10. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň, ponúkam preklad rôznych (nie len školských) textov z anglického do slovenského jazyka. Tiež ponúkam písanie stredoškolských a vysokoškolských prác v anglickom alebo slovenskom jazyku (nie bakalárske práce). Ručím sa diskrétnosť, dočasnosť a profesionalitu. Som študentkou translatológie slovenského a anglického jazyka na vysokej škole. Cena dohodou, podľa množstva a druhu textu.
Neúradný preklad textov talianský jazyk
Lokalita: Prešov 082 67, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: 5 €
Ponúkam neúradný preklad textov z talianskeho a do talianskeho jazyka. Šesť rokov som žil v taliansky hovoriacom prostredí. Neprekladám zmluvy a právne texty. Cena sa pohybuje od 5 do 7 Eur/NS. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu: alebo telefonicky.
poľský jazyk profesionálne
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: 12 €
preklady a tlmočenia do/z poľského a českého jazyka - Ponúkam úradné a neúradné preklady a tlmočenia do/z poľského a českého jazyka. Prekladám akékoľvek texty, dokumenty, záverečné práce, zmluvy, manuály a pod. Cena za NS t.j. 1800 znakov neúradných prekladov je 12€, môže sa meniť v závislosti od náročnosti a rozsahu textu.Som rodený hovorca. Tlmočenia všetkých druhov. Bližšie informácie:
preklady (nielen) pre študentov
Lokalita: Partizánske 958 01, Dátum: 18. 10. 2021, Cena: 6 €
zdravím, ponúkam necertifikované preklady z AJ a do AJ. V minulosti si cezo mňa pomohli mnohí študenti, ktorí mali štúdium už ,,nad hlavu" a nemali čas či chuť prekladať vedecké i nevedecké publikácie z angličtiny. Vyštudoval som viacero škôl, takže sú mi blízke texty z chémie, biológie, sociológie, psychológie, histórie i filozofie. Po dohode aj iné. Cena je 6€ za stranu, ale v princípe je všetko o dohode. takže nech sa páči :) môj mail: