Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Reklamné plochy ostatné

Reklamné plochy ostatné - bazár, bazoš, inzercia

Čistenie studní, kopaných aj vŕtaných
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: V texte
Ponúkam čistenie vŕtaných a kopaných studní ( skružových aj kamenných ) s odbornými skúsenosťami od roku 1990. Čistenie kopanej studne zahŕňa: - vyčistenie stien objektu tlakovou vodou - vyčerpanie vody zo studne - ručné vyčistenie stien a dna studne až do pôvodnej hĺbky - v prípade potreby uloženie filtračného podsypu na dno - utesnenie škár proti prieniku povrchového znečistenia - možnosť následnej dezinfekcie bezchlórovým prostriedkom so širokospektrálnym, antibakteriálnym a vibrocídnym účinkom VŔTANÉ STUDNE čistíme od priemeru otvoru 110 mm až do hĺbky cca 60 m čistiacou súpravou aerlift - stlačeným vzduchom. Použitím tejto technológie odstránime z dna vrtu všetok usadený materiál a vyčistí sa perforovaná časť výstroja. Realizujeme tiež demontáž a montáž ponorného čerpadla aj s jeho dodanim za výhodnú cenu. Vyčistením studne sa dosiahne výrazné zlepšenie kvality a výdatnosti vodného zdroja. Vykonávam aj hydrogeologický prieskum - overenie výdatnosti vodného zdroja a vypracovanie hydrogeologických posudkov a taktiež prieskum základových pomerov stavieb (inžinierskogeologický prieskum). Rozsah a cena uvedených prác sa stanoví dohodou podľa skutočných prírodných podmienok a potrieb zadávateľa prác. Práce realizujeme v rámci Východného a Stredného Slovenska. V prípade záujmu volajte na .
Renovácia náhrobných kameňov cené Slovensko
Lokalita: Myjava 906 13, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 1 €
Ak by bol záujem stačí sa ozvať, opravujeme, čistíme a brúsime náhrobné kamene, obnovujeme okrasné písmo na pomníkoch, vyhotovenie nových pomníkov z akéhokoľvek materiálu. Po renovácií je výsledok na nespoznanie ???? boli by sme veľmi vďačný za každé odporúčanie a zdieľanie našich služieb. Vopred ďakujeme ????
Reklámná plocha na prenájom centrum Trnavy
Lokalita: Trnava 917 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam na prenájom reklamnu plochu v centre mesta na ulici Jána Hollého. Reklama nemôže byť klasický PVC banner, musi sa tam aplikovať fólia na fasádu. Preto len dlhodobý prenájom min - 1rok
Potlač reklamných predmetov
Lokalita: Bardejov 085 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: 1 €
Ponúkam potlač reklamných predmetov (pera ,zapaľovače,kľúčenky atď…). Potlač realizujem UV tlačiarňou, vďaka tomu je možna aj viacfarebna potlač. V príprade záujmu ma kontaktujte ohľadom indivídualnej cenovej ponuky. potlač pier potlač zapaľovačov
Ponúkame Vám reklamné a darčekové predmety
Lokalita: Košice-okolie 045 01, Dátum: 1. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkame Vám reklamné a darčekové predmet na mieru. Naše ukážky prác nájdete na :
Reklamná plocha bilboard baner svetelná prenájom  BA Ružinov
Lokalita: Bratislava 821 05, Dátum: 1. 11. 2021, Cena: 29 €
Prosím volať. Na prenájom. Plocha je na exponovanom mieste blizko MÚ Bratislava 2, Ružinov pri Tatra banke prenajmem 2 ks reklamnú plochu osvetlenú aj jednotlivo 2ks cca 1,4x3 m veľkosť plochy ako aj cena sa dá prispôsobiť podľa vás. + 1ks svetelný led reklamný panel 130x70. Križovatka Mierova Kaštielska je velmi frekventovaná, je tu veľký pohyb ludí ako aj vozidiel a je to priamo na zástavke MHD. Cena 35,-€ za kus/ mesiac. Znížena na 29,-€ LEN volať alebo SMS, na email neragujem.
Transparentný LED panel priamo u vás na predajni – prenájom
Lokalita: Levice 934 05, Dátum: 30. 10. 2021, Cena: Dohodou
Prenájom transparentného LED banneru o veľkosti 3x2m priamo u vás na prevádzke. Systém je modulárny dá sa vyskladať do rôznych veľkosti, veľkosť jedného panelu 50x100cm (VxŠ)LED banner privezieme, inštalujeme a zaškolíme obsluhu. Jednoduchá obsluha, panel prehráva videá vo formáte MP4 alebo obrázky JPEG, priemyselné prevedenie určené pre nepretržitú prevádzku 24/7. Možnosť pripojiť aj audio. Prenájom minimálne na 1 mesiac a viac. Jedná sa o tento panel z našej ponuky : V ponuke na prenájom máme ešte 4ks : Video ukážky :
Miesto pre vašu reklamu hlavný ťah
Lokalita: Zvolen 960 01, Dátum: 24. 10. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň, ponúkame Vám exkluzívne miesto pre vašu reklamu. Nezáleží či ste z Bratislavy Banskej Bystrice, Košíc alebo z Nitry , vaša reklama na našom mieste bude zaručene videná. Miesto reklamy je na hlavnom ťahu, kde je frekventovanosť áut 10 000 denne! Pokiaľ máte záujem zviditeľniť svoje produkty a firmu, stačí zavolať a dohodneme sa. Medzi fotkami sú vyznačené veľkosti možnej reklamy a 2 miesta na jeden a druhý smer. Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Žilina, billboard, reklama
Odkúpime reklamné billboardy.
Lokalita: Bratislava 850 00, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: Dohodou
Odkúpime reklamné billboardy formátu 5,1x2,4 resp. 9,6x3,6m na celom území Slovenska, preferujeme západosl. a stredosl. kraj. Podmienka: Platné stavebné povolenie.
Plocha na reklamu
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam na prenájom plochu plota pozemku RD na umiestnenie reklamy v podobe reklamnej plachty v lokalite Prešov - Nižná Šebastová. VÝHODY UMIESTNENIA: • maximálne vyťažená 4 prúdová cesta E371, hlavný ťah na PL - v pracovných dňoch tvoriace sa kolóny, • rušná časť Vranovskej ulice medzi 2 semaformi, • oproti zastávka SAD a MHD, • oproti Supermarket, reštaurácia, parkovisko, výjazd z ďalšej ulice... Rozmery celej dostupnej plochy v1,1 x d12 m. Dĺžka plachty podľa dohody. Dĺžka prenájmu minimálne na 1 rok. Prosím kontaktujte ma iba cez email, prípadne do SMSky.
Reklamna plocha Petrzalka
Lokalita: Bratislava 851 01, Dátum: 20. 10. 2021, Cena:  15 000 €
Odstupim reklamnu plochu na panelovom dome v Petrzalke v dobrej lokalite na ul. Černyševskeho 39,Bratislava. Reklamna plocha ma celkovy rozmer plachty širka 5,1m a výška 21,8m,je riadne skolaudovana a ma platne povolenie na uživanie. Plocha je vhodna pre vešanie reklamnych plachiet a da sa rozdelit na viacej častí
Tapetovanie
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponukame Tapetovanie bytov,firiem a inych priestorov.Dlhorocna prax.Lepenie vliesovych,vinilovych,papierovich tapiet,samolepiace tapety,fototapety,lepenie stropnych kaziet.Prideme zmeriame,poradime nacenime.Kontakt najlepsie telefonicky.
Unikátna laserová reklama
Lokalita: Kežmarok 059 71, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: Dohodou
Chceš vyniknúť medzi ostatnými reklamami ? Chceš niečo unikátne ? niečo čo neostane nepovšimnuté ? Odlíš sa laserovou reklamou možnosť vykresľovanie grafiky až na vzdialenosť 1 kilometra, veľkosť grafiky je obmedzená len veľkosťou vašej projekčnej plochy video ukážka: video ukážka2 - čo všetko dokáže laser vykreslovať: Cena je uvedená bez DPH za základný model lasera /vykresľovanie grafiky na vzdialenosť max. 60 metrov/ - cena zahŕňa profi laserový projektor, hardware na ovládanie lasera a software na vytváranie vlastných textov, obrázkov a rôznej grafiky - laser je možné ovládať cez PC alebo je možné uložiť grafiku na SD kartu a pustiť to priamo v lasery. Pre viac info ma kontaktujte
Reklamné polepy, auto polepy, tričká
Lokalita: Košice 040 11, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: Dohodou
ponúkam veľkoplošnú tlač pre firmy aj fyzické osoby. - veľkoplošná profi tlač reklamných tabuľ - polepy automobilov - polepy výkladov - veľkoplošné samolepky - tričká - detské samolepky, - firemné samolepky - vizitky - všetko dodanie v priebehu pár dní - najnižšie ceny na východe.
Fotograf Žilina a okolie
Lokalita: Žilina 013 24, Dátum: 18. 10. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň, Som fotografka na voľnej nohe. Okrem rodinných, rande či portrétnych foteni sa venujem aj fotografovaniu produktov na eShop, reklamne predmety a pod. Rovnako fotim aj malé svadby (trvanie do 3hodin) podľa dohody. Cena závisí od typu fotenia a dohody. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať či už mailom/telefonicky.
Priestor na reklamu
Lokalita: Poprad 058 01, Dátum: 6. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkame priestor na reklamu na bytovom dome v centre Popradu. Kontakt:
Billboardy Košice Južný obchvat mesta
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 5. 10. 2021, Cena: 50 €
Na prenájom billboardy na streche budovy pri južnom obchvate mesta. Prosím volať v pracovných dňoch od 7:00 do 18:00. Mimo tento čas prosím SMS/ mail.
Reklamné plochy na prenájom Snina
Lokalita: Snina 069 01, Dátum: 29. 9. 2021, Cena: Dohodou
PONÚKAM NA PRENÁJOM REKLAMNÉ PLOCHY ! REKLAMNÉ BANNERY V POČTE 2 KS - ROZMERY: 18mX3m a 16mX3m. BILLBOARD ŠTANDARDNÝCH ROZMEROV: 5mX2,5m. SÚ UMIESTNENÉ NA PARKOVISKU V REKREAČNEJ OBLASTI SNINSKÉ RYBNÍKY. VÝHODOU JE VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ A FREKVENTOVANOSŤ MIESTA NÁVŠTEVNÍKMI BIOKÚPALISKA A HOTELA KAMEI***
Výroba reklamných plôch
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 27. 9. 2021, Cena: Dohodou
Výroba reklamných plôch/tabúľ, robíme aj grafický návrh. Expresné dodanie. Rýchla cenová ponuka na vyžiadanie v správe. Cena závisí od veľkosti a kvality či to chcete do interiéru alebo do exteriéru.
Grafické práce za symbolické ceny
Lokalita: Topoľčany 955 01, Dátum: 2. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam kvalitné grafické práce za symbolické ceny. Na svoju požiadavku nebudete dlho čakať. Mám 18 rokov a študujem školu umeleckého zamerania. Som komunikatívny a viem sa adaptovať na časovú tieseň. Pracovné skúsenosti - Grafik/projektový koordinator polepov na autá pre spoločnosť Q&L Industrial Services. Popri škole spolupráca na mnohých projektoch atď... Spravím pre Vás od vizitky, plagátu, časopisu, obalového dizajnu až po logo úplne všetko. Ponúkam aj digitálne maľby/ilustrácie na grafickom tablete. Stačí ma len kontaktovať. Viac z mojej tvorby na Instagrame alebo Facebooku Andrej Gaži na ktorých je aj odkaz na môj web. grafik , logo , design , illustrator , indesign , photoshop , vektorova grafika ,
12