Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Remeselné a stavebné práce

Remeselné a stavebné práce - bazár, bazoš, inzercia

Strojove omietky + Potery
Lokalita: Pezinok 902 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Dobry den Ponukame vam nasledne prace; Potery : Anhydritove liate Strojove omietky: vapeno-cementove a Sadrové gletovane omietky ,od vyrobcu baumit Obhliakda+CP je ZDARMA Pracujeme ; NR,HC,TT,PN,SC,TN,SE Blizsie info:
Strojove omietky
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Partia, ktora ma dlhorocne skusenosti realizuje strojove omietky vapenocementove, sadrove-gletovane. Nasa firma vam ponuka profesionalny pristup a kvalitu . Pracujeme s kvalitnymi materialmi baumit. Dbame na kvalitu a snazime sa vyhoviet kazdej poziadavke. Obhliadka a cenova kalkulacia zdarma . Pracujeme na zapadnom SR Kontakt :
Strojove Omietky
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponukame vyhotovenie kvalitných strojovych omietok! Dlhoročná prax v odbore,zaručujeme spokojnosť klienta Kontakt:
Strojové omietky
Lokalita: Senec 903 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkame Vám kvalitne vyhotovenie strojových vapenno-cementovych a sadových omietok od značky baumit - dlhoročné skúsenosti! - precíznosť a kvalitne vyhotovenie omietok= spokojnosť našich klientov! - klientom ponúkame nahliadnuť,na našu odvedenú prácu! Viac :
Zemné výkopové práce
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 20 €
-hĺbenie rýh pre inžinierske siete - vodovodné, kanalizačné, plynové a elektrické vedenia - kopanie základov - hĺbenie jám pre bazény, žumpy, šachty, studne - zrovnávanie terénu, prípravné práce pre stavbu Doprava bager na miesto určenia : 30 € do 25 km Cena práce: 20€/hod.
preprava, doprava materiálov, odvoz sute, sypkých materiálov
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponukam odvoz sute,nakladanie hydraulická ruka, Odvoz a vývoz stavebného odpadu, prenajom kontajnerov.Nakladanie plus vykladanie hydraulickou rukou sypkych aj pevnych materialov - 5 paliet, Nosnosť 6 ton.
ZAMKOVA DLAŽBA
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Realizujeme pokládku zámkovej dlažby, Spolupracujeme s dodávateľmi ako SEMMELROCK, PREMAC, CITYSTONEDESIGN, STADREKO. Špecializujeme sa na: ★ chodníky ★ terasy ★ ploty ★ drenáže terénne úpravy ( bager,minibager ) ★ rekonštrukcie domov a bytov Taktiež ponúkame ostatné stavebné práce v exteriéri: ★ kopanie ručné, mini bagrom, UNC, základy, základové pásy, zbíjanie, demolácia, búracie práce, dovoz materiálu, štrky, hlina, odvodnenie pozemku, betonáž, zateplenie domov, altánky, prístrešky, garáže, žumpy, brány posuvné, automatické Stavebné práce v interiéri: ★ obklady, dlažby, maľby, nátery, sieťka, lepidlo, sadrokartón, omietky, stierky, plastové okná, osadenie okien, murovanie priečok, voda, elektrina CENOVÁ PONUKA A PORADENSTVO ZDARMA Možnosť využiť služby architekta ! Sme stabilná firma s 15-ročnými skúsenosťami v stavebníctve, preto u nás neriskujete. Samozrejmosťou je aj 2-ročná záruka na materiál a prácu. Viac o našej firme zistíte na našej webovej adrese: Fotky z našich prác pravidelne pridávame na našu facebookovú stránku: Neváhajte nás kontaktovať.
Výkopové a zemné prace
Lokalita: Dunajská Streda 930 52, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 28 €
Ponúkam výkopové a zemné prace traktorbagrom. Je možné realizovať prace podľa vašich predstav - čistenie pozemkov, výkopy (bazény, zumpy, základy,…), búracie prace,… Cena 28/hod bez faktúry
Klimatizácia - predaj, montáž, servis
Lokalita: Bratislava 811 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam predaj, montáž a servis klimatizácií. Teraz je ten najlepší čas na kúpu klimatizácie! Ušetríte a keď udrú horúčavy, budete pripravení. Predávam a montujem väčšinu popredných značiek. Mám za sebou niekoľko stoviek montáži, všetky potrebné certifikáty a vyučený v obore. Pôsobím hlavne západné a stredné Slovensko.
Benátske štuky
Lokalita: Stará Ľubovňa 064 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 25 €
Ponúkam odborné remeselné práce benátske škuty omietky každého druhu, dekoratívne omietky a maľby. Mám dlhoročnú prax zo zahraničia.
Narážaná studňa - narážanie studni.
Lokalita: Partizánske 956 18, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Vykonávam všetky práca ohľadom narážaných studni. Pracujeme po celom území SR. Pre viac informácií treba volať: .
Vyskove spilovanie stromov
Lokalita: Nitra 951 04, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponukam spilovanie a opilovanie stromov. Aj v rizikovych podmienkach, stromolezeckou technikou,v pripade nutnosti spustanie kladkou. Ci uz nad strechou, kablami atd. Moznost zobrat kusy kmena do protihodnoty, pracujem s drevom, tak po vyprevadeni strom moze zit dalej vo vyrobkoch. V pripade zaujmu nevahajte a kontaktujte, obhliadka do 50km zdarma, potom dohodou, ale v pripade realizacie sa potom odpocita. Dakujem, Jakub
Stavebné a remeselné práce
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: V texte
Ponúkame Vám tieto práce. Maliarske práce : Zakrývanie + upratovanie z hrubej špiny ( cca 1 hod. ) 10 Eur Penetrácia stien a stropov 0,5 Eur m2 Maľovanie na bielo 2 krát 1,20 Eur m2 Maľovanie na farebne 2 krát 1,50 Eur m2 Zatepľovacie práce : Zateplenie fasády – montáž polystyrénu, sieťkovanie lepidlom a fasádna omietka 12 Eur m2 Zateplenie fasády – montáž nobasilu, sieťkovanie lepidlom a fasádna omietka 15 Eur m2 Samozrejme obhliadka je nutná a zadarmo Prešov a okolie cca 50 km. Ak nezdvihnem telefon tak zavolám naspäť.
Montáž bleskozvodu
Lokalita: Dolný Kubín 026 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Potrebujem montáž a revíziu bleskozvodu na rodinný dom s plochou strechou.
Brigáda na stavbe
Lokalita: Dolný Kubín 026 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 6 €
Prijmeme pomocné pracovné sily na stavbu, platobné podmienky dohodou, práca len v okolí DK, nástup možný ihneď
Priemyselné betónové  leštene  podlahy
Lokalita: Bratislava 811 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý den ponúkame komplexnú realizáciu priemyselných betónových podláh a epoxidov neváhajte nás kontaktovať a informovať sa!!!
Elektrikár Bratislava
Lokalita: Bratislava 841 04, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkame komplexné elektrikárske služby: - návrh a montáž elektrických rozvodov - oprava a výmena starých hliníkových rozvodov v bytoch - výmena a presúvanie zásuviek, výmena ističových skriniek - oprava a montáž vypínačov - zapájanie interierových a exterierových svietidiel, elektrospotrebičov a LED podsvietení - komplet elektroinštalácia pre novú kuchyňu
Pílenie, orez stromov, cistenie a kosenie pozemkov
Lokalita: Košice-okolie 044 12, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponukáme pílenie a orezávanie stromov, hlavne Košice a Kosice-okolie. Žiadna zákazka pre nás nieje malá alebo veľká. ☎️ ☎️ Dokážeme zabezpečiť ÚPLNÝ servis ohľadne drevín: Rizikové práce: -> spiľovanie extrémne veľkých stromov a stromov v nedostupnom teréne -> spiľovanie stromov po častiach -> spiľovanie pri budovách a elektrickom vedení -> odstraňujeme kalamitné stavy -> skracujeme príliš vysoké stromy ( 1/4 možné aj bez špeciálnych povolení) Dalšie možnosti: -> drvenie biomasy priamo u Vás na pozemku -> odvoz biomasy -> vypílenie náletových drevín, kosenie trávy a čistenie zarastených pozemkov -> odstránenie prerastených brečtanov -> montáž monitorovacích zariadení na stromy -> čistenie striech vysokotlakovým čističom Ak si nie ste istý či Vám vieme s vašim stromčekom pomôcť, bez obáv nam zavolajte. ☎️ :) Obhliadka je zadarmo.
Stavebné práce Detva a okolie
Lokalita: Detva 962 12, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Firma TAVAT a jej spoľahliví zamestnanci Vám ponúkajú všetky stavebné práce od základov až po finalizáciu projektu. Realizujeme murárske práce, obkladačské práce, strojové omietky, sadrokartónové práce, vykladanie chodníkov, strechárske práce. Cenová ponuka na vyžiadanie. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte: tel.: mail:
Stavebné práce Zvolen a okolie
Lokalita: Zvolen 960 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Firma TAVAT a jej spoľahliví zamestnanci Vám ponúkajú všetky stavebné práce od základov až po finalizáciu projektu. Realizujeme murárske práce, obkladačské práce, strojové omietky, sadrokartónové práce, vykladanie chodníkov, strechárske práce. Cenová ponuka na vyžiadanie. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte: tel.: mail:
12345 .. 193