Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Kurzy a školenia

Kurzy a školenia - bazár, bazoš, inzercia

Kurz investovania a obchodovania na burze
Lokalita: Bratislava 831 04, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 200 €
Na úvod si povedzme, že sa vám neprihovára ďalší fejkový anonym, sprostredkovateľ, alebo finančný agent. Nespolupracujem so žiadnou bankou, pyramídovou MLM spoločnosťou, či inou finančnou inštitúciou. Informácie o mne nájdete na mojej stránke A teraz k samotnému kurzu: Vysvetlím, prečo sa sledovaním filmov Vlk z Wall Street a Stávka na neistotu nestanete dobrým investorom, alebo obchodníkom na burze. Vynecháme balast, motivačné kecy a na rovinu si povieme koľko a za aký čas sa dá na burze reálne zarobiť, čo je pre to nutné spraviť. Na reálnych príkladoch si ukážeme, ako môžete prísť o všetky peniaze a ako diverzifikovať riziko tak, aby sme nemali všetky vajcia v jednom košíku. Pozrieme sa, ako vyzerá fundamentálna a technická analýza, povieme si čo obnáša deň obchodníka a prečo si investor prejde takýmto dňom len raz mesačne, prípadne vôbec. Zhodnotíme jednotlivé platformy na obchodovanie, ich výhody, nevýhody, riziká a vysvetlíme si ako zdaniť zisky tak, aby nás nenaháňal daňový úrad. Prejdeme si zdroje informácií, naučíme sa v nich orientovať a selektovať zbytočné informácie od tých podstatných. Jednoduchý TEST pre tých, ktorí premýšľajú či sa im oplatí so mnou stretnúť. Pozrite sa na výrazy nižšie a ak poznáte 75 % z nich, kurz určite nie je pre vás: - PE, PS, PB, PC Ratio - ROA a ROE - HICP Index - Buffet Indicator - Class Action Lawsuit - SEC - Short sell - Call a Put - Alpha a Beta - 8K - ADR - FDA - DCA - VIX Index - Support Pre koho je teda "kurz" určený? Pre tých, ktorí: - nemajú ani šajn o čom je investovanie a trading - majú pár tisíc na účte a nechcú ich bezhlavo vyhodiť von oknom - nechcú držať peniaze na termiňáku - chcú preskočiť tri roky čítania kníh o investovaní "Kurz" nie je určený pre tých ktorí: - radi počúvajú bludy a klamstvá - myslia si, že investičné životné sporenie je super vec - majú pocit že zarobiť ročne 20 % na burze je jednoduché Ako to bude prebiehať: Uprednostňujem osobné stretnutie v Bratislavse, Trnave, Nitre a okolí, ale nebránim sa ani online rozhovorom. Kurz bude pozostávať zo 4 sedení, každé o dĺžke 1,5 hodiny (prípadne niektoré spojíme). Odporúčam začiatok v pracovné dni niekedy okolo 15:00 hod., najlepšie počas otváracích hodín burzy (USA), aby sme vždy videli, čo sa na trhoch reálne deje a vysvetľované veci si vedeli ukázať na príkladoch. Pre koľkých ľudí je akcia určená: - najlepšie je prejsť si dané veci jeden na jedného, pre udržanie plynulosti sú akceptovateľné max dve osoby navyše V prípade záujmu ma kontaktujte cez moju stránku alebo priamo na zverejnenom telefónnom čísle.
Doučovanie úctovníctva
Lokalita: Bratislava 841 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 12 €
Poskytujem individuálnu výučbu účtovníctva online. Som dlhoročná účtovníčka, mám spoločnosť poskytujúcu účtovné služby, spracúvam účtovné závierky a daňové priznania.Vyštudovala som Ekonomickú univerzitu, niekoľko rokov som vyučovala účtovníctvo na vysokej škole. Doučujem na faktúru, cena vo výške 12 eur za 45 minútovu lekciu je vrátane DPH. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom na nizsie uvedenu mailovu adresu.
Nemecký lacno 7,5 Eur/60min als in Deutschland geboren
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 7 €
Ponúkam Nemecký jazykový kurz als mit jemandem in Deutschland geboren (A1, A2, B1, B2, C1, C2 úroveň) – komplexná gramatika, konverzácie, materiály pre pracovnú oblasť, príprava na maturitu, príprava na skúšku na získanie jazykového certifikátu, príprava pre získanie Goethe-Zertifikatu, príprava na štátnu jazykovú skúšku pod vedením lektora s Deutsches Sprachdiplom. Špecializujem sa na Nemeckú gramatiku, v minulosti som bola aj na škole v Rakúsku a spolupracujem s ľuďmi v Nemecku, vo Švajčiarsku a v Rakúsku. Spolupracujem s firmami a manažérmi. V prípade záujmu ma kontaktujte na t.č. prípadne cez e-mail S pozdravom Ing. Lenka Bolcarovičová
Anglický lacno 7,5 Eur/60min-as with native speaker
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: 7 €
Ponúkam: Anglický jazykový kurz ako s native speakerom (A1, A2, B1, B2, C1, C2 úroveň) – komplexná gramatika, konverzácie, materiály pre pracovnú oblasť, príprava na medzinárodnú jazykovú skúšku (Oxford Test of English), príprava na skúšku pre získanie IELTS, CAE, FCE certifikátov, príprava na maturity, príprava na štátnu jazykovú skúšku. Som lektorka s CAE Certifikátom a môj oficiálny jazyk bola dlhé roky angličtina.V minulosti som bola vo Veľkej Británii na škole a pracovala som tam. Spolupracujem s manažérmi a s národnými a medzinárodnými firmami. Kontakt: t.č.: +421 948176874 Výhody : - nízka cena – len 7,5 Eur/60 minút, výhodné platobné podmienky
MATLAB: kurz tvorby GUI
Lokalita: Česká republika 110 00, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: V texte
Pro začátečníky pořádám kurz ruční tvorby grafického uživatelského rozhraní (GUI) v programu MATLAB: 5 vybraných praktických témat. Pracuji v Brně i distančně přes Skype. Kontakt: tel. 781. Cena: 48 eur za jedno 1h téma; celý kurz jen za 232 eur; studenti polovinu. Více na webu:
MATLAB: kurz pro úplné začátečníky
Lokalita: Česká republika 110 00, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: V texte
Pro úplné začátečníky pořádám kurz programu MATLAB: 6 pečlivě vybraných praktických témat. Pracuji v Brně i distančně přes Skype. Kontakt: tel. 781. Cena: 48 eur za jedno 1h téma; celý kurz jen za 280 eur; studenti polovinu. Více na webu:
Kurz personalistiky pre prax vo firme - Online
Lokalita: Bratislava 851 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: 120 €
Kurz formou online je kurz z pohodlia Vášho domova. Iba otvoríte zaslaný link a môžete sledovať výklad lektora s prezentáciou v reálnom čase. Svoje otázky môžete lektorovi klásť slovne, alebo formou chatu. Ku kurzu dostanete školiaci materiál + výučbovú prezentáciu. Bližšie info Vám poskytneme nezáväzne e-mailom. Telefonický kontakt je obmedzený a je možný len ak sa nevyučuje, preto uprednostňuje e-mail. Upozorňujeme, že na anonymné správy nereagujeme, ďakujeme za porozumenie! Z uvedenej ceny sa poskytuje zľava mamičkám na MD a RD, študentom a nezamestnaným evidovaným na ÚP.
Doučovanie anglického jazyka na všetkých úrovniach
Lokalita: Žiar nad Hronom 967 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: V texte
Dobrý deň. Anglickému jazyku sa venujem profesionálne už vyše 15 rokov či už ako tlmočník, prekladateľ, či doručovateľ. Vysokú školu, konkrétne jazykovedu AJ som vyštudoval v krajine vzniku jazyka, kde som mnohé roky pôsobil aj ako tlmočník a prekladatel. Či už potrebujete pomôcť naučiť sa základy, zdokonaliť sa na vyššej úrovni, doučiť, pomôcť vypracovať domáce úlohy, diplomovku, proofreading textov, či službu tlmočníka, ozvite sa mi. Doučujem buď dištančne, pripadne osobne podľa dohody. Ceny sú podľa dohody a záležia na čase, intenzite, úrovni.
Doučovanie nemčiny a taliančiny
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 1. 11. 2021, Cena: 12 €
Dobrý deň, ponúkam doučovanie nemčiny a taliančiny. Vzdelanie Masarykova univerzita, Brno. Dlhoročné skúsenosti zo zahraničia.
Kondičné jazdy
Lokalita: Poprad 058 01, Dátum: 31. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam kondičné jazdy pre držiteľov vodičského preukazu typu B (osobné motorové vozidlo), ktorí dlho nejazdili alebo sú čerstvými vodičmi a nemajú istotu za volantom. Resp. pre každého, kto si neverí/netrúfa jazdiť. Kondičné jazdy tvorím na mieru a podľa schopností vodiča. Na hodinách sa naučíme rozjazd do kopca, parkovanie, svetelné, kruhové a iné križovatky, cesty mimo mesto/dedinu a diaľnice ak treba. Taktiež vrámci hodiny poskytujem doplnkové rady k autu (aj konštrukcia vozidla), jazdeniu a situáciám na ceste. Naučíme/precvičíme si aj tankovanie, výmena kolesa + dofúkanie, brzdenie motorom resp. ekonomická jazda a mnoho iného. Jazdy sú vykonávané na vašom vozidle aby ste ho dokonale spoznali a naučili sa ho ovládať. Nie je problém prísť za vami (Poprad, Svit, Kežmarok, Levoča, Vysoké Tatry a priľahlé dediny), prípadne podľa dohody aj ďalej. Podrobnosti vysvetlím telefonicky alebo cez email.
Ponúkam kurzy anglického jazyka
Lokalita: Bratislava 811 08, Dátum: 30. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam 3 až 6 mesačný ONLINE kurz anglického jazyka. Úroveň od A1 - C2. Mám vyše 6 ročné skúsenosti s vedením kurzov vo firmách aj súkromne. Učím skupiny aj jednotlivcov. Mám absolvované štúdium v U.S.A. Kurzy vždy prispôsobím potrebám študenta. Frekvencia 60min hodiny: 2 - 4x týždenne. Závisí od požiadavky študenta. (Gramatika, Konverzácia a všetko čo je potrebné pre študenta) Materiály vždy pripravím podľa potreby študenta.
Doučovanie anglického jazyka
Lokalita: Partizánske 958 01, Dátum: 28. 10. 2021, Cena: 10 €
Dobrý deň, doučujem anglický jazyk už 2 roky, študentov zo základných a stredných škôl ale aj dospelých. Doučujem od základov ale aj konverzácie alebo prípravu na maturitu. Rok som študovala v Amerike a momentálne študujem na zahraničnej vysokej škole v anglickom jazyku. Doučovanie je možné online ale aj osobne v Partizánskom.
Kondicne jazdy Kosice Renner
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 26. 10. 2021, Cena: 70 €
Predam kondicne jazdy na Fabiu 3 x 1,5 h. povodna Cena 105 Eur
Moderné online lekcie gitary
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 26. 10. 2021, Cena: V texte
Zdravím Vás milí čitatelia. Volám sa Adam Ondrejička a som zakladateľom modernej online hudobnej školy ONDIS MUSIC, v ktorej pôsobím ako lektor gitary. Ponúkam Vám moderné lekcie s progresívnymi metódami výučby za použitia sofistikovaných hardvérových a softvérových riešení priamo z pohodlia Vášho domova. Ponuka moderných online lekcií gitary prebieha cez platformu Zoom. Cena lekcií závisí od výberu druhu lekcie. Nepravidelné lekcie: -30 min. - 20€ -45 min. - 27,50€ -60 min. - 35 € Členstvo ONDIS MUSIC -30 min. - 15€ -45 min. - 22,50€ -60 min. - 30€ Viac informácií na webovej stránke.
Vypracujem komplet podnikateľský zámer pre UPSVaR
Lokalita: Považská Bystrica 017 01, Dátum: 26. 10. 2021, Cena: 89 €
Vypracujem Podnikateľský zámer pre UPSVaR pre získanie príspevku na podnikanie podľa Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti. Celý podnikateľský zámer pozostáva z cca 15-20 strán. Zámer obsahuje okrem iného aj SWOT analýzu, Finančnú prognózu na tri roky a Kalkuláciu predpokladaných nákladov. Podnikateľský zámer Vám odošlem elektronicky vo worde. Vy ho už len vytlačíte, podpíšete a odovzdáte. Približný čas na vypracovanie je 7 dní. Po dohode sa dá dohodnúť aj kratší čas. V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma kontaktujte mailom, t. č. je vymyslené.
STROJNÍK KURZ ZADARMO
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 26. 10. 2021, Cena: Zadarmo
Ak máte záujem o kurz obsluhy stavebných strojov a ste evidovaný na úrade práce, máte možnosť tento kurz absolvovať zadarmo. Bližšie informácie na tel. č. :
ŠKOLIACE STREDISKO - ŠKOLENIA - OPRÁVNENIA VZV, STROJE a INÉ
Lokalita: Poprad 058 01, Dátum: 1. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam nasledovné školenia: STROJNÍCKY PREUKAZ skupina 1. -Stroje a zariadenia na zemné práce (dozer, rýpadlo - hĺbidlo, nakladací a vykladací stroj, fréza a rýhovač, skrejper, rúrový ukladač, valec) skupina 2. -Stroje a zariadenia na výrobu a spracovanie a presun betónových zmesí skupina 3. -Ostatné stroje a zariadenia( špeciálny motorový snehový stroj, kompresory, elektrocentrály...) PREUKAZ OBSLÚH VZV - trieda I. a II., skupiny A,B,C,D,E,W1,W2,G,Z (vlastníme rôzne druhy vysokozdvižných a nízko-zdvižných vozíkov) PREUKAZ LEŠENÁRA - školenie lešenárov skupín A,C,E,F (demontáž a montáž lešení) PREUKAZ - Práca vo výškach a nad voľnou hĺbkou PREUKAZ - Obsluha poľnohospodárskych strojov PREUKAZ - Školenie žeriavnikov (mostový, stĺpový a konzolový) PREUKAZ - Viazač bremien PREUKAZ - Obsluha Hydraulickej ruky, obsluha ISO kontajnero atď. PREUKAZ - Obsluha zvislej posuvnej brány PREUKAZ - Obsluha stojanového zdviháka automobilov PREUKAZ - Obsluha zdvíhacieho čela nákladných automobilov PREUKAZ - Obsluha ručného kladkostroja PREUKAZ - Obsluha elektrického kladkostroja PREUKAZ - Obsluha regálového zakladača ŠKOLENIE BOZP A PO REVÍZIE VYHRADENÝCH TECHNICKÝCH ZARIADENÍ zdvíhacích Zobraziť menej
STROJNÍK KURZ ZADARMO
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 20. 10. 2021, Cena: Zadarmo
Ak máte záujem o kurz obsluhy stavebných strojov a ste evidovaný na úrade práce, máte možnosť tento kurz absolvovať zadarmo. Bližšie informácie na tel. č. :
KURZ FINANČNEJ GRAMOTNOSTI
Lokalita: Senec 903 01, Dátum: 20. 10. 2021, Cena: V texte
Ponúkam vzdelávanie a školenie v oblasti financií, prvá hodina bez platenia. Ďalšie hodiny podľa dohody.
Škola hrou - kurz angličtiny
Lokalita: Prievidza 972 11, Dátum: 20. 10. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň, ponúkam doučovanie anglického jazyka pre všetky úrovne.Doučovanie je v rôznych formách, nejde len o klasické opakovanie slovíčok a čítanie článkov. Hodina je viac založená na hrách a konverzácií .Doučovanie je online formou a som časovo flexibilná. Pôsobím v anglicky hovoriacich krajinách už 5 rokov. Neváhajte ma kontaktovať :)