Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Sprostredkovateľské služby

Sprostredkovateľské služby - bazár, bazoš, inzercia

Dovoz 10t štrkodrva frakcia 0/4 alebo 4/8 + doprava
Lokalita: Liptovský Mikuláš 032 15, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Ponúknite
Dopytujem dovoz 10t štrkodrva frakcia 0/4 alebo 4/8 vrátané dopravy do obce Vyšné Malatíny (okres LM). Dovoz 4.11. alebo 5.11.2021. Na mieste vykládky som non-stop. Prosím, kontaktujte ma SMS správou. alebo mailom. Odpovedám obratom.
Úverové poradenstvo
Lokalita: Galanta 925 22, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Zadarmo
Vybavujete, alebo plánujete si vybaviť novú hypotéku alebo iný úver? Máte úver dlhšiu dobu s nevýhodnými podmienkami a premýšľate nad refinancovaním? Nestará sa o Vás Vaša banka? Zamietli Vám úver alebo neboli podmienky podľa Vašich predstáv? Strácate sa v možnostiach ktoré na poli úverov máte? Ak ste sa v týchto riadkoch našli, neváhajte ma kontaktovať. Mám 15 ročnú prax vo financiách a vo všetkom Vám ochotne a bezplatne poradím. Pôsobím v oblasti BA, TT, NR, ale určite sa vieme spojiť a s iných kútov Slovenska. Mail: Mobil:
Práca v oblasti - Reality, Úvery, Investovanie a iné...
Lokalita: Trnava 917 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Zadarmo
Hľadáš si prácu alebo ťa nudí už tvoja aktuálna práca? Zaujímaš sa o svet realít, úverov, investícií a ostatné s tým spojené? Chcel by si ľudom pomáhať plniť ich sny o bývaní? Chceš si vybudovať finančnú nezávislosť a mať možnosť sám ovplyvniť výšku svojho príjmu? Nemáš rád prácu od 9 do 17tej a hľadáš časovú flexibilitu? Tak si na správnom mieste. Na začiatku roka 2022 vstúpi na slovenský trh nová, silná, pokroková firma, so zahraničným know-how zaoberajúca sa svetom realít a financií, preto už teraz hľadáme schopných obchodníkov a manažérov. Máš jedinečnú šancu stáť pri zrode niečoho nového a veľkého. Ak ťa tieto vety oslovili, pošli mi svoj životopis na a zmeň svoju kariéru tým správnym smerom.
Bakalárske, diplomové, semestrálne práce
Lokalita: Bratislava 811 09, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam pomoc pri vypracovaní referátov, seminárnych, ročníkových, semestrálnych, bakalárskych či diplomových prác. Zamerievam sa prevažne na humanitné smery: sociálna práca, žurnalistika, učiteľstvo, etika, estetika, filozofia, sociológia, psychológia, pedagogika. Mala som možnosť podieľať sa aj na vypracovaní športovej témy a tiež poľnohospodárskej, preto ma neváhajte kontaktovať s akoukoľvek prácou a ja vám poskytnem spätnú väzbu, či si trúfam pomôcť vám s vašim zadaním. Taktiež robím aj powerpointové prezentácie, prípadne vám pomôžem s vypracovaním otázok od vášho oponenta/školiteľa pri vašich záverečných prácach. Prácu vypracujem v súlade so smernicou vašej školy. Ku každej práci pristupujem ako keby som ju písala pre seba a je mojou vizitkou. Časová tieseň nie je problém. Taktiež sa venujem aj formátovaniu vašich prác, opravím gramatické, štylistické chyby, nastavím okraje, riadkovanie, zarovnanie a všetky parametre.
Kompletné finančné služby
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Zadarmo
Kompletné finančné služby pod jednou strechou. Hypotéky, poistenia. Bezplatná kontrola už existujúcich zmlúv.
STAVEBNÉ POVOLENIA A KOLAUDÁCIE
Lokalita: Košice 040 18, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou
Nemáte čas,neviete koho kontaktovať a kde začať? Vybavím za Vás stavebné povolenie alebo kolaudačné rozhodnutie.Zabezpečím za Vás projektovú dokumentáciu k prípojkám. Cena dohodou. Kontakt Sýkorová
Sprostredkovanie zapisu a zmien SK a CZ s.r.o.
Lokalita: Žilina 010 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponukam sprostredkovanie zapisu, zmien a inych administrativnych ukonov spojenych s vybavenim spolocnosti s rucenim obmedzenm (s.r.o.) na Slovensku aj v Ceskej republike. Dlhorocna skusenost.
Garážové brány - Posuvné brány - Moderné ploty
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: 1 €
Spoločnosť Twin-service s.r.o pre Vás ponúka: - Garážové brány - Moderné ploty - Posuvné brány a bránky ! Na všetok tovar jedinečná zľava -30%! Dokážeme splniť najnáročnejšie požiadavky. Twin-service s.r.o Volať: Em@il:
Stropné debnenie prenajom
Lokalita: Žiar nad Hronom 966 03, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou
Dám do prenájmu stropné debnenie cena dohodou
Minerálna izolácia .Sklenna vata. Vlna.
Lokalita: Púchov 018 61, Dátum: 1. 11. 2021, Cena: 18 €
Predám minerálnu izoláciu vlnu Knauf ekoroll. Priepustnost na r(m2k/w) 3.4. Lo 0.044. Hrúbka 15cm 2.73 e za m2.Balenie 6.6m2. Hrubka 10cm 2.2e za m2.Balenie 9.35m2. Hrubka 5cm 1.1e za m2.Balenie 18.72m2. Hrubka 10cm balené v páse 10cm a pozdĺžne oddelitelne na dve 5cm. Možnosť dovozu po dohode.
prenájom plošiny,montážna plošina, orez a výrub stromov
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 1. 11. 2021, Cena: 25 €
Ponúkam na prenájom 13m plošinu s obsluhou na výškové práce Orezávanie stromov Výrub stromov Stavebné a natieračské práce Reklamné práce Práce všetkého druhu Viac info volať, dohoda poprípade obhliadka zdarma
Šalovacie svorky a doka dosky
Lokalita: Žiar nad Hronom 966 03, Dátum: 31. 10. 2021, Cena: Dohodou
Prenajmem šalovacie svorky a doka dosky na obsalovanie vencov a prievlakov.Rychla a jednoduchá montáž.Výsledok je vždy kvalitný, bez rizika vytlačenia debnenia. Vysoká únosnosť. Výška nohy je 50cm a maximálna roztiažnosť 55 cm. Viem zabezpečiť aj dovoz/odvoz. Možnosť osobitného prenájmu svoriek či doka dosiek.
Obchodník s maďarským jazykom
Lokalita: Poltár 985 05, Dátum: 31. 10. 2021, Cena:  1 000 €
Hládam zamestnanca pre komunikáciu s maďarským trhom
Garant osobnej a nakladnej dopravy
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 29. 10. 2021, Cena: Ponúknite
Ponúkam svoju odbornú spôsobilosť v doprave na preukázanie odbornej spôsobilosti pre prevádzkovateľa nakladnej a osobnej dopravy podľa z 56/2012. (odborný garant dopravy/ veduci dopravy) Disponujem odbornou spôsobilosťou na vnútroštátnu a medzinárodnú nakladnu aj osobnu dopravu. Ponuka platí pre celé Slovensko. Blizsie info telefonicky. Dakujem.
Finančné poradenstvo (úver, poistenie, investovanie)
Lokalita: Bratislava 811 01, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Zadarmo
Dobrý deň, ponúkam služby v oblasti finančníctva ako sú spotrebné a hypotekárne úvery (FO a PO), životné poistenie aj neživotné poistenie a v neposlednom rade výhodné investície. Mám 3-ročné skúsenosti s trhom a vždy Vám ponúknem tú najvýhodnejšiu ponuku stavanú špeciálne pre Vás. Spolupracujeme s viacerými bankami a poisťovňami, takže vždy bude na výber z viacerých možností. Konzultácie sú zadarmo. Pre akékoľvek informácie ma neváhajte kontaktovať.
sprostredkujem kupu traktorov Zetor a iné
Lokalita: Banská Bystrica 976 55, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Sprostredkujem nákup traktorov v Nemecku, Holandsku a Rakusku komplet od A - Z s dovozom až k Vám domov, vypracovaním kupnej zmluvy prípadne dostanem Váš traktor na naše SPZ s vybavením slovenského tech.preukazu. Traktor si može každý vybrat podla vlastnej predstavy a o ostatné sa postarám. Viem pomosť s výberom aj ja dohodnuť cenu, zabezpečiť krátke filmy o prevádzke a funkčnosti stroja. Viem zohnať aj traktory Zetor, John Deere, Case, Massey Ferguson, New Holland a iné značky. Velmi zaujímavé ceny.
Chcete doviesť lacný minibager, šmykomriadený nakladač, trak
Lokalita: Banská Bystrica 976 55, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Sprostredkujem a doveziem lacný minibager, šmykomriadený nakladač, traktorbager, teleskopický manipulátor, montážnu plošinu podla vasich potrieb a v zaujímavých cenách z Nemecka, Rakuska, Holandska. Stroj si možte sami vybrat na stránkach a o ostatné sa postarám od A - Z, spisanie kupnej zmluvy, dovoz až k vám domov. Viem vybrat stroj podla Vasich predstáv za velmi výhodné ceny, mám dlhoročné skusenosti s dovozom sa zaoberám už 25 rokov.
Finančná analýza, finančný plán
Lokalita: Poprad 058 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Zadarmo
Zdravim, poskytujem bezplatnú, nezáväznú analýzu a následne prípravu finančného plánu. Realizáciu plánu riešim pomocou možností na aktuálnom trhu a to s výberom vhodných produktov pre vaše potreby v spoľahlivých spoločností (banka, poisťovňa, správcovská spoločnosť, investičná spoločnosť, stavebná sporiteľňa dôchodková správcovská spoločnosť). Realizáciu riešim plne ja, tým pádom šetrím váš čas. Navrhované riešenie Vám vie ušetriť desiatky až stovky eur na mesačných výdavkoch, je šité na mieru a bezplatné. Ak máte PZP, havarijné poistenie, poistenie nehnuteľnosti pred výročím, chcete bývať alebo máte úver s nevyhovujúcimi podmienkami, alebo si chcete uzatvoriť vhodné životné poistenie podľa vašich potrieb a chcete si urobiť poriadok vo vašich financiách, ponúkam Vám elitné finančné plánovanie.
Seminárne/Záverečné práce
Lokalita: Bratislava 841 04, Dátum: 26. 10. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň, ponúkame vypracovanie kvalitných seminárnych prác a záverečných prác pre stredné a vysoké školy. Ponúkame spoľahlivosť, diskrétnosť a rýchle dodanie. Máme niekoľkoročnú prax. V prípade otázok nás kontaktujte na emailovej adrese:
Agroslužby
Lokalita: Senec 903 01, Dátum: 25. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkame služby 24/7.Celé SR a CELORČNE!!!Cena dohodou podľa druhu vykonávanej práce.Práca na poli a v doprave.Všetko je len o dohode.Služby tipu:(odvoz od kombajna,rozprábanie pôdy,príprava pôdy,siatie,sadenie,vyorávanie,podmietky,lisovanie,hrabanie,kosenie atď…) Traktor John Deere 7530 Premium (208Hp)
12345 .. 6