Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Výroba

Výroba - bazár, bazoš, inzercia

Učiaca veža a skladacie schodíky v jednom
Lokalita: Liptovský Mikuláš 032 21, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 120 €
Dobrý deň, ponúkam na predaj túto skladaciu učiacu vežu vlastnej výroby, ktorá nebude len vynikajúci dekor do Vašej kuchyne, ale hlavne skvelým učiteľom pre malých pomocníkov. Umývanie riadu, krájanie, varenie... už nebude žiadny problém! Tým, že je skladacia, nezaberá priestor v kuchyni, pritom jej rozloženie trvá niekoľko sekúnd!!! S celkovou váhou 8 kg je ľahko premiestniteľná, súčasne veľmi stabilná a spoľahlivá!!! Vrchný rám je vykonštruovaný tak, aby zabránil malému pomocníkovi z veže vypadnúť a zároveň mu nebránil samému do veže vojsť (vieme čo to je každý deň dvíhať 10 a viac kg :) ). Poistnou skrutkou je zabezpečenie jeho dvoch polôh: 1.) Vodorovná – pre malého pomocníka, aby si rám nemohol sám nadvihnú a pritom sa kľudne oň mohol chrbátikom opierať, 2.) Zvislá – napr. pre maminku, aby si naň kľudne mohla položiť čistiaci prostriedok, pri využívaní veže ako skladacie schodíky :) Učiaca veža je vyrobená z kvalitnej bukovej preglejky a oba stupne z lepeného bukového masívu, čiže veža je CELOBUKOVÁ !!! Celková výška: 92 cm (ako kuchynská linka), šírka: 42 cm Výška 1 stupienka: 22 cm a 2 stupienka: 44 cm Vežu zasielame v celku, zloženú, čiže stačí rozložiť a hor sa pomáhať :) Po dohode možné doručenie v okolí Liptova, prípadne zaslanie kuriérom. Mrknite aj na naše ďalšie výrobky: modifikovaný pilierovej triangel, hojdacia doska, či sloníkove wc schodíky ;)
Domáce vianočné pečivo
Lokalita: Bratislava 821 05, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 17 €
Ponúkam : domáce makké medovníčky - ozdobené alebo neozdobene Linecké koláciky - spájané s domácim dzemikom, zdobené vysokopercentnou čokoládou, Cokoladové hviezdicky - spájané domácim dženíkom, zdobené vysokopercentnou čokoládou a vyrobené z kvalitného holadského tmavého kakaa, vanikové rožky - s domácich orechov, orechový suchár, domáce karamelové košícky zdobené čokoládou, domáce čokoladové pralinky, domáce rafaello Suhajdy Všetko cesto je robené z kvalitného masla, bez použitia margarínov. Cena 17 eur kilo aj s dovozom. Všetky koláčiky na objednávku zabalené v krabičke, rozvoz v rámci BA zadarmo, objednávky týždeň vopred, za doplatok aj expresné dodanie. Prvý kontakt výhradne mailom, číslo nie je aktuálne!!
zámočnícka výroba
Lokalita: Nitra 951 41, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
vyrábame odpadové kontajnery, konštrukcie, konzoly, brány, ploty, plotové výplne. Všetko z konštrukčnej ocele. Ohýbanie, strihanie a pálenie plechu. Prenájom lešenia. Nechajte si vypracovať cenovú ponuku.
Kované brány ploty zábradlia
Lokalita: Malacky 908 75, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Naša spoločnosť sa zaoberá zákazkovou výrobou ozdobných, konštrukčne funkčných výrobkov z čierneho kovu a nerezu ako sú: kované brány , kované ploty , kované zábradlia , balkóniky , nerezové zábradlia , predmety záhradnej architektúry a interiérové doplnky z kovu podľa požiadaviek zákazníka . Špičková, praxou preverená technológia povrchových úprav a spracovania polotovarov, predurčuje výrobky našej spoločnosti k dlhodobému bezproblémovému užívaniu s jedinečnou estetickou kvalitou. Stovky spokojných zákazníkov v regióne Bratislava a Záhorie svedčí o tom , že našou prioritou je jedinečný prístup k zákazníkovi, spoľahlivosť a zodpovedná komunikácia za účelom vyriešenia všetkých požadovaných nárokov klienta.
VÝROBA Z DREVA
Lokalita: Nitra 952 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam výrobu búd a voliér (drevo/kov) pre psy a mačky, vyvýšené záhony, kvetináče, kuríny a zajačníky, drevené latríny na stavby, detské pieskoviská, detské záhradné domčeky, postele, dvere interiérové a exteriérové aj obložiť k nim, záhradný a interiérový nábytok a mnoho iného, všetko na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. V ponuke povrchy ošetrené terasovým olejom, lazúrami alebo farbami na drevo v akejkoľvek farbe vzorkovníka RAL, alebo iba ošetrené transparentným fungicídnym prípravkom pre zachovanie štruktúry dreva. V ponuke takisto ošetrenie kriedovými farbami na drevo pre dosiahnutie retro alebo vintage efektu. V ponuke takisto aj drevené plotové dosky. Cena dohodou podľa obhliadky a konzultácie. Dopravu viem v prípade potreby za príplatok zabezpečiť. Kontakt mailom alebo telefonicky. Viac na
Paletové sedenie/záhradné sedenie
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: 1 €
Predámpaletové sedenie. Niektoré typy ihneď k odberu. Cena je závislá na veľkosti a zložitosti sedenia. Dovoz možný Záhradné sedenie, altanok,sedenie do altanku,palety , paletové sedenie, paletove sedenie pozri ďalšie inzeráty
3-osé CNC Frézovanie na mieru
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
3-osé CNC Frézovanie Zákazkové CNC frézovanie, výroba súčiastok, foriem, prototypov a iné. Materiál: plast, drevo Pracovná plocha 1200x1200x250 mm V prípade potreby vieme zabezpečiť 3D návrh súčiastky alebo prípravu CAD modelu z výkresovej dokumentácie.
Výroba garáži a hál...
Lokalita: Kežmarok 061 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Sprostredkujem výrobu a montáž garáži, hál a iné od poľskej firmy. Viac na Prosím v prípade záujmu volajte na alebo píšte na email.
3D tlač SLA a FDM - lacná, presná,  rýchla a kvalitná
Lokalita: Pezinok 902 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam službu kvalitnej a cenovo dostupnej 3D tlače od 1ks až po malosériovú výrobu na tlačiarňach ORIGINAL PRUSA I3MK3S+ a ORIGINAL PRUSA SL1S speed a modelovanie jednoduchých 3D objektov podľa zadania. Garantujem vytlačenie a expedíciu do 1 dňa. Tlačím pomocou dvoch odlišných technológii a to SLA a FDM. Na obrázkoch č.2 a č.3 môžete vidieť rozdiel medzi 0,2mm vrstvou (FDM) a 0,05mm vrstvou (SLA). PRUSA SL1S speed (najnovšia SLA tlačiareň od Prusa) SLA- je technológia ,ktorá využíva na tlač živicu (resin) a UV svetlo pre vytvrdenie tenkých vrstiev. Výška vrstvy môže byť od 0,1mm až po 0,025mm. Týmto sa dosiahne vysoká úroveň detailov a hladký povrch. Tento typ tlače je najlepší pre malosériovú výrobu z dôvodu rýchlejšej tlače oproti FDM. Materiály ponúkam farieb: Transparentná zelená, oranžová a šedá. Uvedené živice patria medzi Štandardné. Jedná sa o kvalitné živice od spoločnosti Prusa research a Siraya tech. V prípade záujmu je možné pracovať aj so špeciálnymi živicami ako sú napr. odlievacie, teplotne odolné, flexibilné a iné technické. Maximálny rozmer objektu: 120×68×150 mm (xyz) PRUSA MK3S+ (najnovšia FDM tlačiareň od Prusa) FDM- je technológia, ktorá využíva tavenie a následne nanášanie (filamentu )termoplastu po vrstvách. Výška vrstvy môže byť od 0,3mm až po 0,05mm. Materiály ponúkam: PLA (aj svietiace v tme), ABS, ABS-T, PC-ABS, PETG, CF-PETG (kompozit), FLEX (TPE 88 a TPU 85A) všetky v rôznych farbách. Materiály sú kvalitné od výrobcov Plasty Mladeč, Prusament (Prusa) a Fillamentum. V prípade záujmu je možná aj tlač Nylonu, rôznych kompozitov alebo iných špeciálnych materiálov. Maximálny rozmer objektu: 250x210x210 mm (xyz) Cena bude stanovená individuálne na základe zaslaného 3D modelu. 3D modely posielajte vo formáte .obj ; .stl a .3mf. Vytlačené modely zasielam poštou 1. triedou na dobierku alebo do BalíkoBoxu na dobierku. V prípade záujmu ma kontaktujte na emailovej adrese: alebo môžete volať ale iba medzi 14:00-17:00 Cenová ponuka Vás nič nestojí.
NOVE EPAL EUROPALETY
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkame na predaj úplne nové, certifikované - tepelne opracované (ISPM15) Europalety EPAL 1 (1200x800) Cena 1ks/16,50 eur bez DPH, vrátane dopravy do KE. Mimo KE vieme zabezpečiť dopravu po celej SR aj EU 1km/1.30eur. Iba Kamiónové množstvá ( buď 660ks stohované, alebo 812ks skladané paleta v palete). Pri väčšom odbere cena dohodou.
palivové drevo štiepané
Lokalita: Košice 040 15, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: V texte
Ponúkame na predaj štiepané palivové drevo listnaté tvrdé BK,HB,DB v nasledovných dĺžkach: 50cm.....54€/prms 33cm.....58€/prms 25cm.....62€/prms, iné miery podľa dohody. Cena je uvedená za priestorový meter sypaný. Doprava možná po dohode podľa vzdialenosti alebo osobný odber priamo na skládke. mob.:
Vianočné koláče zákusky
Lokalita: Stará Ľubovňa 065 11, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: V texte
Ponúkam koláče zákusky na Vianoce,ale aj rôzne iné príležitosti cena za kus je 0.50 €(centy)len krémové 0.25€(centy)suché...v ponuke rôzne rolády,veterniky,medové rezy,rôzne banánové, malinove,sanqiq rezy...kokosové, tarbaletky, makronky špice..všetko podľa dohody...
Lacná a kvalitná 3D tlač
Lokalita: Banská Bystrica 974 11, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam lacnú a kvalitnú 3D tlač na viacerých 3D tlačiarňach - Prusa MK3S, Creality Ender 3 PRO. - Technológia tlače: FDM / FFF. - Dokážem vytlačiť aj väčší počet kusov (malosériová výroba). Materiál: PLA, PETG, ABS, alebo po dohode iný. Farba materiálu: podla aktuálnych zásob - dohodou. ---Ako prebieha 3D tlač?--- 1. Kontaktujete ma a pošlite 3D model (.STL) objektu ktorý si prajete vytlačiť (súbor pridajte do prílohy alebo mi pošlite odkaz na stiahnutie). 2. Dohodneme podrobnosti o 3D tlači a vypočítam cenu (podľa spotreby materiálu ktorú vypočíta slicer - program na prípravu 3D modelu na tlač). 3. Vytlačím 3D objekt a odošlem ho poštou (možnosť osobného odberu v Banskej Bystrici). --- S dôvodu nevyžiadaných reklamných hovorov telefóne číslo vymyslene. Práve poskytnem v e-maily.
Vyvýšene záhony-kvetinace
Lokalita: Trebišov 076 64, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 123 €
Výroba vyvysenych záhonov. Vsetko je robené na mieru podla zákazníka záhony su vyrábané len zo suchého dreva!!!!!.súčasťou zahonu je aj nopova folia a nater. Po dohode vieme poskytnúť aj odvoz.
Tatransky profil - perodrazka - DOVOZ NONSTOP
Lokalita: Prešov 082 21, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: V texte
Predam dreveny obklad hr. 12,5mm šírka 75mm dĺžka 3m-9,40€/m2 hr.- 11mm sirka 96mm dlzka 2m;2,5m;3m;4m - 8,95€/m2 hr.-15mm sirka 96mm dlzka 2m;2,5m;3m;4m - 10,30€/m2. hr. 15mm šírka 125mm dĺžka 3/4m-11, 50€m2 hr. 20mm sirka 150mm dĺžka 4m-17,90€m2 hr. 20mm sirka 136mm dĺžka 3m - 15,30€m2 Zrubovy profil hr. 22mm - sirka 150mm 18,90€m2 dlzky 3,4,5m. Terasová podlaha červený smrek 28x130 22,50€ Terasová podlaha borovica 18,50€m2 Podkladové laty hoblované... Tiez ukoncovacie a spojovacie listy. Presov, Košice a okolie 100km po dohode doveziem aj dnes... mam ihned k odberu doveziem aj male mnozstvo... na objednavku aj ine hrubky a dlzky , dlazkovica, terasova podlaha, atypicke exterierove a interierove obklady, stavebne rezivo; dosky a podkladove hranoly, palubky...Všetko SKLADOM moznost osobneho odberu.... A k som nedostupný, alebo nedviham prosím píšte sms, ozvem sa.. Volat prosím v pracovné dni medzi 8,00-17,00
Dubová masívna posteľ 180x200cm s úložným priestorom
Lokalita: Poprad 059 81, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 960 €
Masívna dubová posteľ 180x200cm s výklopnými roštami a úložným priestorom. Možnosť výklopu vcelku alebo dva osobitné výklopné rošty. Cena 960€ (bez matracu). Je možné zhotoviť aj iný rozmer. Posteľ je ošetrená tvrdým voskovým olejom OSMO, odtieň náteru podľa vášho výberu. Vieme zabezpečit aj dovoz a montáž postele, cena dovozu závisí od kilometrov. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.
Triangel / preliezačka
Lokalita: Nové Zámky 940 02, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 75 €
Triangel / preliezačka je vyrobená - bočnice z bukovej preglejky a tyčky z borovicového dreva. Dá sa tak polohovať ako je vidno na fotkách. Spoje sú pevné a neuvoľnia sa. Rozmery jedného dielu triangla výška 80 cm a šírka 70 cm. Cena 75 + poštovné alebo osobné prevzatie je Nové Zámky. V ponuke máme aj veľkú šmýkaľku/ druhá strana schodíky. Rozmery šmýkaľky - výška 120 cm, šírka 29 cm, hrúbka 2cm. Je z bukovej preglejky.
Montessori hojdačka
Lokalita: Nové Zámky 940 02, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 75 €
Ponúkam na objednávku montessori hojdačku. Rozmer 80x40x40. Nosnosť 60 kg. Cena je 75 eur + poštovné. Hojdačka má bočnice buková preglejka a borovicové dosky, farba je vhodná aj pre malé deti je to eko farba. Farebnú kombináciu si môžete vybrať, ale vytvoriť sami. Okrem vyznačených vo vzorkovníku mám v ponuke ešte aj tmavoružovú farbu. V prípade záujmu môžem v maily poslať aj iné farebné kombinácie.
Piklerovej triangel 4 ramenný
Lokalita: Nové Zámky 940 02, Dátum: 4. 11. 2021, Cena: 165 €
Ponúkam na predaj mojim tatinom vyrobený piklerov triangel, ktorý je zo 4 častí. Vďaka tomu sa dá polohovať tak ako je vyfotený , alebo aj iné variácie. Boky sú z bukovej preglejky a tyče z borovicového alebo smrekové dreva. Posielame v zloženom stave ( 4 časti), vy si už len priloženými šróbami nastavíte polohu akú máte záujem. Jedna časť má výšku 50 cm a šírku 70 cm. Ak sú spojené dva kusy šírka je 72 cm a výška dvoch 91 cm. V spojoch sa pri výške prekrývajú. Nosnosť zvládne aj viac detí súčasne. Vieme vyrobiť aj šmýkaľka / schodíky výška 120 cm, šírka 29 cm, hrúbka 2cm. Je z bukovej preglejky. Bližšie informácie o cene šmýkaľky v správe. Šmýkaľka nie je súčasťou ceny triangla.
Nerezove zabradlie a nerezove brany
Lokalita: Topoľčany 955 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Vyrabame nerezove zabradlia a brany na mieru,viac info na
12345 .. 29