Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Výuka hudby

Výuka hudby - bazár, bazoš, inzercia

Súkromné hodiny elektrickej / akustickej gitary
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: V texte
Ponúkam: - flexibilné termíny hodín, - učenie aj s teóriou - ľudský prístup - poradenstvo pri výbere nástroja/aparátu/doplnkov Cena - 15€/60min Minimálny vek: 13 rokov; Ak neviete, do čoho idete, príďte si to zadarmo vyskúšať.
Výučba gitary a klavíra aj ONLINE
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: 15 €
Dobrý deň. Ponúkam súkromné hodiny hry na gitare a klavíra spolu s hudobnou teóriou pre úplných začiatočníkov i pokročilých (na veku nezáleží). Pripravujem aj na pedagogické školy, konzervatórium, súťaže a iné podobné aktivity. Výučba môže prebiehať prezenčnou formou, ale preferujem najmä ONLINE vyučovanie (celé Slovensko) s čím mám bohaté skúsenosti. Som študovaný muzikant a už 11 rokov vyučujem na základnej umeleckej škole gitaru a klavír. Moja výuka je, samozrejme, prispôsobená veku žiaka (hravá, tvorivá, vtipná, funkčná a osvedčená...). Taktiež výuka môže byť prispôsobená podľa Vášho záujmu (klasická hudba, moderná hudba, pop...). Pre viac informácii kľudne volajte alebo píšte. Vyučovacia hodina:60 minút = 15€. (PLATÍ SA AŽ PO VYUČOVACEJ HODINE).
Ponúkam súkromné doučovanie v hre na trúbku
Lokalita: Trenčín 914 42, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam súkromné doučovanie v hre na trúbku, pochádzam z Horného Srnia (okres Trenčín). Tento rok som ukončil absolventský ročník hry na trubku na Konzervatóriu v Žiline a ponúkam doučovanie od základov až k pokročilosti. Na veku nezáleží. Postarám sa o to, aby som tvoje danosti rozvíjal v tvoj prospech, aby si sa z toho tešil a na hodiny chodil s dobrou náladou či chuťou sa niečo nové naučiť. Spoločne popracujeme na správnej technike hrania, ktorá ťa dovedie k cieľu zahrať akýkoľvek žáner. Keďže sa venujem aj nahrávaniu v štúdiu, ako bonus si môžeš nahrať skladbu pre vlastne účely.
Muzikoterapia, hlasová terapia, psychoterapia
Lokalita: Košice 040 11, Dátum: 29. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ste v strese, máte pocity strachu, depresie ? Neviete sa správne nadýchnuť, odpočinúť si a relaxovať? Vaše hlasivky sú stále viac unavené a máte pocit, že sa dusíte? Vyskúšajte naše workshopy s muzikoterapiou a psychoterapiou. Radi Vám pomôžeme.
Súkromné hodiny bicích /aj pre začiatočníkov/
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 27. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ahoj, chceš sa naučiť hrať na bicie ? Tak neváhaj a prihlás sa. Som bubeník kapely King Shaolin, ktorá je zároveň aj kapelou Celeste Buckingham. Ak sa chceš naučiť hrať songy, prípadne osvojiť si techniku hry, som tu pre teba :)
Heligónka výuka on-line
Lokalita: Lučenec 984 01, Dátum: 27. 10. 2021, Cena: Dohodou
Doučím-naučím hrať na heligónke úplných začiatočníkov. Netreba Vám na začiatok drahú heligónku, postačia menšie, lacnejšie z inzerátov. Učím hrať jednoducho a logicky, aby ste si už čoskoro vedeli zahrať obľúbené piesne. Netreba sa toho báť, začiatky sú ťažké, ale ten výsledok stojí zato. Som zo stredného Slovenska, teda hrávam piesne z tohto regiónu (hlavne ženské a dievčenské z Novohradu a Podpoľania), ale viem aj mnoho najznámejších ľudových piesní. Vzhľadom na pandemickú situáciu vyučujem on-line. Mám vyštudovaný pedagogický smer, preto ma môžte kontaktovať, ak chcete, aby sa naučilo hrať Vaše dieťa. Poprosím LEN VOLAŤ!
Hudobné kurzy pre všetkých_výuka hry na bicie,gitaru,klavír
Lokalita: Bratislava 811 01, Dátum: 27. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam výučbu hry na bicie nástroje, gitaru, basgitaru, klavír + zoznámenie sa s nástrojom, pódiové vystupovanie, interpretácia a kapelové hranie - jednoducho cvičenie neskôr prevedené v praxi... V prvom rade Vám ponúkam iný prístup ako je tomu u nás na rôznych ZUŠ (Základných umeleckých školách) a pod. Žiadne zbytočné poplatky, žiadne zaplatené a neodučené hodiny, žiadna nútená hudobná teória a iné povinnosti, ktoré zďaleka obchádzajú výučbu k potrebe ku hre na Váš hudobný nástroj. Rôzne hud. štýly, potrebná teória, technika a následne všetky naučené vedomosti prevedené v praxi - možnosť hrania v kapele podľa Vášho záujmu, možností a potreby.. Hodiny prebiehajú individuálnou formou. Trvanie jednej hodiny je klasických 60 min.. Chodí sa min. 1x týždenne no všetko záleží od Vás, Vašich možností a Vašeho hnacieho motora :) POZOR!! Nie je podmienkou mať a teda vlastniť vlastný nástroj alebo ovládať hru na iný hudobný nástroj taktiež ovládať akúkoľvek hudobnú teóriu, noty a hlavne nie je ani potrebná žiadna iná predchádzajúca skúsenosť s hud. nástrojom! Všetko potrebné ako materiál, samotné nástroje a celkové príslušenstvo sú u mňa samozrejmosťou a sú súčasťou výuky a sú pripravené pre Vás. Na veku nezáleží! Naučím každého bez vekového rozdielu! Za tie roky už s mojimi žiakmi tvoríme vekové zoskúpenia od 6 do 70r. :) Som vyštudovaným učiteľom (Konzervatórium v BA), konkrétne v obore Bicích nástrojov s niekoľko ročným pôsobením na viacerých (s)ZUŠ v Bratislave. Pôsobil som vo viacerých projektoch/kapelách. Okrem bicích však ovládam hru aj na iné hudobné nástroje ako je napr.: gitara, ukulele, basgitara, klavír, píšem texty, tvorím hudbu.. napr.: K samotnej výuke sa venujem už cez 10 rokov. Mojím mottom je naučiť základne, poriadne ale najmä vo forme jednoduchosti a predovšetkým formou relaxu, oddychu a celkového splnenia Vášho sna :) Takže ak sa chcete naučiť hrať na bicie, klavír, basgitaru alebo gitaru - byť flexibilný, synchronizovať telo s mysľou, naučiť sa základy, rôzne potrebné cvičenia vďaka ktorým neskôr vieme hru aplikovať v praxi, naučiť sa hrať s hudobným/melodickým doprovodom, v kapele.. jednoducho si splniť svoje sny? Tak neváhajte a pridajte sa aj vy do našej hudobnej rodiny :) PS: Všetko to je o ľuďoch a teda vždy ako dávam fair play tak som aj zvyknutý ho dostávať naspäť, bez toho by sme neboli tam kde sme :)
Hra na zobcovej a priečnej flaute
Lokalita: Nitra 949 11, Dátum: 26. 10. 2021, Cena: 10 €
Ponúkam súkromné hodiny hry na sopránovej/altovej zobcovej flaute, priečnej flaute, a hodiny hudobnej teórie. Taktiež možná príprava alebo doučovanie na stredné a vysoké školy s hudobným zameraním (flauta, teória) Som absolventkou Vysokej školy múzických umení v Bratislave. výučbe hudby sa venujem piaty rok a pravidelne absolvujem kurzy pre pedagógov hudby. Pedagogická práca ma baví, no mám skúsenosti aj v sólovej a orchestrálnej hre. 45 minútová hodina - 7€. 60 minútová hodina -10€ Vyučujem online alebo osobne u seba doma. I offer a private flute/recorder/piano or music theory lessons for everyone. I studied on The University of performing arts in Bratislava and I live and teach music in Nitra. I am looking forward to meet new students. V prípade záujmu ma kontaktujte na moju e-mailovú adresu
Basgitara lekcie november 2021
Lokalita: Bratislava 831 03, Dátum: 24. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam lekcie hry na basgitaru pre každého kto sa chce naučiť niečo nové, alebo rozšíriť svoje znalosti a zdokonaliť si hru a techniku vo svojom hudobnom štýle. Lekcie sú špeciálne prispôsobené každému študentovi. Výhodná cena, termíny podľa Vášho času a high-end hudobné vybavenie. BA 0905 491007
Výuka spevu rôznych žánrov aj online
Lokalita: Košice 040 11, Dátum: 23. 10. 2021, Cena: Dohodou
Som hlasová pedagogička s dlhoročnou praxou, pripravujem spevákov na svetové spevácke súťaže, vyučujem techniku rôznych žánrov, posadzujem hlas aj spevákom, hercom, učiteľom a pomáham ľuďom s posilnením hlasiviek, ktorým nevedia pomôcť ORL lekári a lieky.Učím aj klavír a keyboard od 4 rokov do 60 rokov.
Ladenie klavírov
Lokalita: Levice 934 01, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: 50 €
Ladenie klavírov klasickým spôsobom, robím aj menšie opravy klavírov. Okres Levice prípadne Nitriansky kraj.
Klavír
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: Dohodou
Hodiny klavíra. Deti od 4 rokov. Dospelý aj celkom od začiatku. Hodina - 45 min. 2 krát cez týždeň. Prvá hodina je skúška - 15 eur. Cena : dohodou. Lokalita: Košice staré mesto. Kontakt: e-mail:Košice. Tel.č.: 0940 969631
HĽADÁM učiteľa/ učiteľku hry na saxofóne
Lokalita: Ružomberok 034 01, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: Ponúknite
Dobrý deň, Rada by som sa naučila hrať na saxofón. Hľadám učiteľa učiteľku ktorá sa tomuto nástroju rozumie , venuje sa hre a vedel/a by ma to naučiť osobne - nie online. Ďakujem pekne za ponuku Ružomberok a blízke okolie
Doučovanie klavíra
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 21. 10. 2021, Cena: 8 €
Ponukam súkromné hodiny klavíra Ak ste na klavíri ešte nikdy nehrali teraz mate možnosť naučiť sa toto umenie od úplných základov. Nauč sa všetko čo potrebuješ pre hru na klavíri je dôležité chcieťsa učiť vhodné pre začiatočníkov pokročilých deti od 7 rokov učím. Aj vykendy pre viac info ma kontaktujte správou
Vyuka akustickej/elektrickej gitary
Lokalita: Bratislava 831 03, Dátum: 18. 10. 2021, Cena: 15 €
Naucim ta hrat tvoje oblubene skladby, zaciatocnikov rytmiku, akordy a ich obraty, vysvetlim ti zakladne zakonitosti v hudbe, pre pokrocilych vysvetlim pentatoniku, mody stupnic. V pripade zaujmu si svoje hranie mozes nahrat v nahravacom studiu. Zarucujem priatelsky pristup. Prva hodina je zdarma. Ucim len prezencne, priestor mam v lokalite Ba Trnavske myto, v pripade zaujmu ma kontaktuj emailom.
Naučte sa hrať na klavíri pop, klasiku či improvizáciu
Lokalita: Ilava 018 51, Dátum: 15. 10. 2021, Cena: 20 €
Skúsený absolvent konzervatória v Žiline doučí hru na klavíri. Mám skúsenosť s hraním na pódiách aj vo filharmónii. Doprevádzal som mená ako Sima Martausová, Natalia Hatalová, Andrew May, Filip Jančík, Mirka Partlová, Milo Suchomel a ďalši. Hodiny podľa dohody u mňa alebo u Vás. Cena za 60min = 20 Eur (u mňa).
Výuka na heligónku
Lokalita: Čadca 022 01, Dátum: 10. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam súkromné hodiny na heligónku.Spolupracujem niekoľko rokov s pani Jarkou Jelínkovou z KNM,ktorá sa výuke na tento prekrásny nástroj venuje celú svoju kariéru.Vyučujem rýchlou a spoľahlivou metódou a podľa publikácii od pána Martina Čerňanského. Veková skupina od 10 rokov bez hornej hranice. Výuka prebieha v Čadci. Množstvo spokojných žiakov Cena dohodou
Hudobný producent /Podklady na zákazku
Lokalita: Bratislava 841 04, Dátum: 21. 10. 2021, Cena: 100 €
Ahojte speváci/speváčky a muzikanti:-). Dovoľte aby som sa predstavil. Volám sa Michal mám nahrávacie študio Puporecords som hudobný producent vyrábam profesionálne hudobné podklady mám vychodené konzervatorium odbor kompozícia hudby som hudobný skladatel čiže ak by ste chceli mať svoju vlastnú skladbu na mieru vyrobenú neni problém.Viem vám nahrať aj podklad špecialne na zákazku podla originalu skladby podla vaších predstáv...Ponúkam aj výuku hry na klavír a gitaru.
Súkromné hodiny na bicie
Lokalita: Nitra 951 41, Dátum: 7. 10. 2021, Cena: Dohodou
Výuka prebieha v Lužiankach
Hodina Gitary
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 7. 10. 2021, Cena: V texte
Doučujem najmä klasickú a elektrickú gitaru. Akordy, melódie, hudobnú teóriu, hru z nôt, skladby a technicky podľa výberu a skúseností žiaka. 12€ za 45 minút. 15€ za 60 minút. Preferujem e-mail/SMS
12