Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie
Domov > Služby > Výuka hudby

Výuka hudby - bazár, bazoš, inzercia - strana 2

Dávam súkromné hodiny klavíra
Lokalita: Bratislava 850 00, Dátum: 4. 10. 2021, Cena: Nerozhoduje
Dávam súkromné hodiny klavíra + hudobnú teóriu. Čas podľa dohody. Dôkladne riešim technické záležitosti: správne sedenie za klavírom, držanie tela, správne postavenie rúk na klávesnici. Cieľ je dosiahnuť uvoľnenú hru. Teória: noty, stupnice, akordy a intervaly. Učím klasickú, populárnu hudbu a trochu aj z džezovej oblasti. Úplný začiatočníci: pre začiatok, len klasickú hudbu,kde žiak získava úplné základy-rytmické cítenie(rytmus), noty, zbehlosť prstov( zručnosť), hudobné cítenie(dynamika)
Basgitara lekcie
Lokalita: Bratislava 831 03, Dátum: 3. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam súkromné lekcie hry na basgitaru. Som profesionálny hudobník. Cena a termíny po dohode a podľa Vášho času. Bratislava 3, Nové Mesto.
Naučím ťa hrať na bicích nástrojoch
Lokalita: Bratislava 811 02, Dátum: 1. 11. 2021, Cena: Dohodou
Chceš začať hrať na bicie ? Chcel/a by si nahrať drumcover alebo si zahrať iba tak pre radosť pieseň od obľúbeného interpréta ? Potrebuješ ukázať a vysvetliť techniku ? Ukážka mojej hry: Ukážem a naučím ťa praktické cvičenia na zdokonalenie techniky rúk, nôh a celkovej koordinácie, rýchlosti, timingu... (grip, Moeller technique, improving reading, licks and solos transcriptions, double pedal, odd meters and polyrhythms etc. ) Ponúkam takisto nahrávanie + aranžovanie bicích. Som absolventom štúdia Jazz and Stage Performance na Academy of Music in Katowice. Od r.2008 učím na umeleckých školách úplných začiatočníkov aj pokročilých hráčov. Napíš / zavolaj a dohodneme si lekciu. Vyučujem aj online.
Rocková gitara-výuka
Lokalita: Bratislava 821 01, Dátum: 1. 10. 2021, Cena: Dohodou
Hrať veľmi dobre na gitare rock je fantastický pocit. Dnes je veľa informácií na nete ako na to. Cez to všetko sa ma začínajúci aj pokročilí gitaristi pýtajú vždy tie isté otázky. Zrejme internet nie je Vševedko :) Rád odovzdám svoje hudobné a gitarové skúsenosti ľuďom, ktorých rocková gitara úprimne baví. Robím to nepretržite už 20 rokov a snažím sa to sprostredkovať zábavným a ľudským spôsobom.Vychádzam z techniky štýlu Gary Moore, Angus Young, Slash a na akustike Al Di Meola. Moji zverenci hravo zvládli a zvládajú ďalšie štúdium na Konzervatóriu aj na zahraničných školách vysokoškolského typu. Veľa z nich má hudbu ako hlavný zdroj príjmu. Otvorené dvere majú aj tí, čo chcú mať gitaru len ako relax a príjemné hobby. Som profesionálny gitarista, na konte mám 7 albumov a spolupracoval som z najväčšími hudobnými (rockovými) esami z SK aj zahraničia. Na nete si vieš pozrieť spôsob mojej hry a tvorby v zoskúpeniach Dorian Gray a The Gang. To by bolo v krátkosti všetko, ostatné informácie a odpovede na otázky rád podám osobne :)
Učím hru na klavíri
Lokalita: Bratislava 821 01, Dátum: 8. 10. 2021, Cena: Dohodou
Učím hru na klavíri, začiatočníkov aj pokročilých, rôzne žánre, klasika, jazz, pop
Ucitel klavira, ukulele, akordeonu - 52 rokov za klavirom...
Lokalita: Bratislava 821 09, Dátum: 1. 10. 2021, Cena: 20 €
Vyucujem a doucujem klavir, keyboard, ukulele spolu s hudobnou teoriou prip. zaklady na klavesovy akordeon, gitaru, zobcovu flautu - najma zaciatocnikov, ale aj pokrocilych / deti, dospelych /,pripravim na konzervatorium - zaklady hry na klavir,pripadne naucim hrat na klavesy aj podla sluchu a hudobnej pamati najma pop a ludovky / ak ma na to ziak predpoklady /. Ucim aj spev s klavirnym doprovodom / k dispozicii spevovy aparat, ozvucenie, studio /. Vyucujem aj rytmicko-melodicke modely doprovodu popularnych piesni / klavirnu stylizaciu /. Mam hudobne vzdelanie, som byvaly aktivny profesionalny hudobnik a hudobny pedagog / hudobne kurzy, ZUS, VSMU /. Metodiku vyucby podriadujem cielu a osobnostnym predpokladom ziaka. Ku kazdemu ziakovi pristupujem individualne s ohladom na ciel, ktory chce hrou na klavir dosiahnut. Ucitel s 34 rocnou praxou - ucim od roku 1987. Ucim osobne v Bratislave a okoli do cca 100 km vratane Rakuska / Burgenland. 1 vyucovacia hodina = 60 minut. System vyucby: 1-2 krat do tyzdna v rozsahu 2-3 hodiny prip. individualne podla dohody. Sadzba: 20 eur/ 60 min. Hudobny nastroj na uplnom zaciatku nie je podmienkou. Vyucba u mna v byte v Ruzinove - sirsie centrum BA blizko AS Mlynske Nivy alebo u vas doma, vo firme /. Mam k dispozicii bohaty notovy archiv - vazna klasika aj tanecne piesne roznych zanrov ako pop, rock, dance atd./ svet, cesko-slovenske /. Ucim aj skladby podla sluchu / v MP3, audio CD / a aj skladby z youtube ktore sa chcete naucit hrat prip. vam ich dam do notovej podoby / notovy zapis / pre klavir pre 2 ruky. Zapoziciavam pre zaciatocnikov klavesy znacky YAMAHA trieda PSR. 52 rokov za klavirom - od roku 1969.
Výuka na africké bubny DJEMBE
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 30. 9. 2021, Cena: Dohodou
ZAČIATOČNÍCI - výuka základov hry na africké bubny DJEMBE pre ZAČIATOČNÍKOV. Základné údery, základy techniky hry. Bubon netreba mať na výučbu je k zapožičaniu. Trenčín. Email info:
Heligonka - Harmonika
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň Ponúkam súkromné hodiny hry na heligónke a harmonike/akordeóne, od začiatočníkov po pokročilých. Viac informácii o mne nájdete na mojej webovej stránke Ukážka mojej hry na heligónke: alebo na Youtube: Dominik Krpelan Hodiny môžu prebiehať v okolí Trenčína a Prievidze - u mňa na základnej umeleckej škole, u Vás, prípadne online.
Hodiny spevu pre všetky vekové kategórie
Lokalita: Košice 040 18, Dátum: 2. 10. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň, moje meno je Klaudia a som aktívna speváčka a učiteľka spevu a hlasovej výchovy. Učím deti a dospelých od 7 do 60 rokov. Rezervovať si u mňa hodiny je možné telefonicky, alebo mailom na adrese Žiaci si vždy môžu vopred vybrať formu, ktorou chcú lekcie absolvovať. V prípade prezenčných hodín mám svoj vlastný priestor, kam za mnou žiaci dochádzajú. Online hodiny vediem cez ZOOM. Hodiny spevu doporučujem všetkým, ktorí si chcú vytvoriť stabilné technické návyky a zdravo a bez problémov používať svoj hlas. (dychová opora, tvorenie tónov, čistá intonácia, práca s rezonančnými priestormi a pod.) Hodiny hlasovej výchovy sú určené pre tých, ktorí potrebujú upevniť svoj hlasový prejav v bežnom a pracovnom živote. (učitelia, moderátori, herci, rečníci a pod..)
Doučovanie hudby
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 25. 9. 2021, Cena: 8 €
Ponúkam súkromné hodiny klavíra a hudobnej náuky pre všetky vekové kategórie a úrovne. Hre na klavír sa venujem od detstva. Študovala som na konzervatóriu v Košiciach. Moja výučba je prispôsobená veku žiaka (hravá, tvorivá a osvedčená) Som trpezlivá a mám skúsenosti s vyučovaním detí. Súkromné hodiny je možné si dohodnúť na telefónnom čísle
Hodiny klavíra aj cez Skype
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 23. 9. 2021, Cena: V texte
Chcete sa naučiť hrať na klavíri? Alebo už ste sa niekedy učili hrať a chcete sa zdokonaliť? Ponúkam súkromné hodiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Vzhľadom k aktuálnej situácii budem viesť hodiny aj cez Skype. Cena za 60 minútovú hodinu 10-15 €. Môžete ma kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla, uvedeného v inzeráte, alebo e-mailom na
Výuka zobcovej a priečnej flauty online
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 23. 9. 2021, Cena: 12 €
Naučím a doučím všetky vekové kategórie v hre na zobcovú alebo priečnu flautu. Mám ukončené doktorandské štúdium na VŠMU V BA a aktuálne pôsobim ako pedagogička konzervatória v hre na flautu. Viem pripraviť študenta aj na prijímacie skúšky. Hodiny ponúkam online či už ste zo západu, stredu alebo východu, je to úplne jedno :) Cena 12e/45 min.(jedna vyučovacia hodina) Teším sa na Vás :)
Hudobné podklady (produkcia) na objednávku
Lokalita: Galanta 925 62, Dátum: 17. 9. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam výrobu hudobných podkladov a hudobné produkcie pre širokú verejnosť v štúdiovej kvalite akéhokoľvek žánru,podľa kritérií zákazníka.Nie je prekážkou sa dohodnúť na tvorbe novej skladby tiež rôznorodéj škály hudobných žánrov...Ponúkam taktiež výučbu na klavíri.Kontaktovať ma môžete: tel.:
Bicie pre začiatočníkov
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 16. 9. 2021, Cena: V texte
Dobrý deň, volám sa Filip Bendík a väčšinu svojho času venujem hudbe, konkrétne hre na bicie. Mám za sebou 7 rokov skúseností v hudobnej sfére a som pripravený tieto znalosti posúvať ďalej. Vyučujem jedine osobne/prezenčne ! Prvá, úvodná hodina je ZADARMO, kde spoločne zistíme aká hudba sa vám vlastne páči a aké máte očakávania od našich stretnutí. Cena za hodinu (60 min.) : 7€ Teším sa na vás Kontakt :
Hra na klavíri
Lokalita: Bratislava 851 01, Dátum: 14. 9. 2021, Cena: 25 €
Dobrý deň, vyučujem hru na klavíri. Pracujem aj s úplnými začiatočníkmi. Naučím vás hudbu chápať, zrozumiteľne ju interpretovať a usmerním vás tak, aby ste získali technickú zdatnosť pre hru skladieb, ktoré sa vám páčia. Od prvej lekcie vás vediem k samostatnosti, aby ste časom mohli pracovať bez neustáleho dozoru pedagóga. Učím správnu techniku, aby ste z nástroja efektívne vyťažili celé spektrum prostriedkov, ktoré ponúka. Ďalej učím interpretovať rôzne žánre aj klasiku, teóriu v rámci praxe a žiaka vediem k aktívnemu vnímaniu počas kreatívneho procesu hry. Vyučujem v inšpiratívnom prostredí - hodiny vediem v priateľskej a profesionálnej atmosfére. Hudbe sa naďalej aktívne venujem už 20 rokov. V roku 2020 som vytvoril kompletný klavírny online kurz v slovenskom jazyku. Hodnota vyučovacej hodiny je 25 EUR. Odporúčam, najmä spočiatku, chodiť dva razy do týždňa. Je to individuálne a jedenkrát je tiež postačujúce. Prosím, kontaktujte ma telefonicky na alebo prostredníctvom mailu či DM na Instagrame
Zaklady výkopy
Lokalita: Trnava 919 43, Dátum: 10. 9. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam vykop základov na dom sklad halu budovu chatu čokoľvek už od 199 EUR ponúkame vykop odvoz zeminy taktiež vykop bazénu prípojky šachty kanalizácie zumpy základy na polot atd. V ponuke unc minibager traktorbager Vyklapac kontajner kamión koryto na dovoz kameňa makadamu skrky piesky atd. Ponúkame zavádzanie základov makadamom vyrovnáme uzabujeme !! Volaj dohodneme sa !
Hra na husle
Lokalita: Košice 040 11, Dátum: 9. 9. 2021, Cena: Dohodou
Som študentom košického štátneho konzervatóriana Timonovej ulici. Som momentálne v piatom ročníku. Ponúkam výuku hry na husle pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Učím aj online. Ak máš chuť naučiť sa hrať na tento krásny nástroj, určite sa mi ozvi :)
Gitara, el. gitara, ukulele
Lokalita: Hurbanovo 947 01, Dátum: 7. 9. 2021, Cena: 7 €
Ahoj, ak sa chceš naučiť niečo na klasickej gitare alebo elektrickej gitare, klasiku, sóla, techniky, triky a máš chuť si to aj vyskúšať na kvalitnej Fender stratocaster gitare, neváhaj ma kontaktovať. Vid prílohu, je možnosť sa učiť aj na mojich nástrojoch, nepotrebuješ mať na začiatok svoje. (Ako bonus sa môžeš naučiť aj základy ukulele).(aj
12