bazár, predaj, inzercia, predám

Elektrikar 21 Nemecko

Kategória: Servis a služby

Ponukame prácu elektrikára s bezplatnym ubytovanim a dopravou do práce. SERVIS a Údržba. Pracuje sa 10 hod. denne, možnosť pracovať aj cez víkend.

Náplň práce: Hľadáme šikovných elektrikárov na údržbu do firmy Amazon v Nemecku (v rôznych mestách a oblastiach), ktorý ovláda nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Práca s počítačom mu nie je cudzia. Skúsenosti s elektroúdržbou strojov a automatických liniek výhodou. Úlohou zamestnanca je odstránenie poruchy na linke v expedičnom sklade, samozrejmosťou je dôkladné zaškolenie. Paragraf 21 je podmienkou. Ochota pracovať nadčasy. Pracuje sa na turnusy: 3 týždne v Nemecku a týždeň doma. Počas 3 týždňov odpracuje zamestnanec cca 200 - 220 hodín. Bezplatné ubytovanie. Zabezpečená bezplatná doprava do práce. Príspevok na vycestovanie zo SVK do Nemecka. Vyžadujeme seriózne jednanie a prístup. Práca na živnosť príp. na HPP. Plat od 22 euro/ hod./živnosť.

Práca na TPP/živnosť

Mzda Netto:

- Elektrikár vyhlaska 21 s nemcinou od 22 euro
Elektrikar 21 Nemecko
Podobné inzeráty
Práca pre mechanikov, elektrikárov, Nemecko
Firma L T L Mont s.r.o. So sídlom v Trenčíne hľadá Na krátkodobé aj dlhodobé projekty po celom Nemecku Mechanikov a elektrikárov pre rôzne práce v automobilovom priemysle Momentálne obsadzujeme nasledovné pozície: Mechanik, montér, automatizácia, elektrikár, zvárač, zámočník pomocný mechanik, pomocný elektrikár. Práca na živnosť prípadne dohoda. Plat od 20 do 30 eur hodina. Podľa dohody. Pracuje sa v okolí Stuttgart, Berlín. Potrebné aspoň základy nemčiny alebo aspoň jeden z partie aby sa vedel dohovoriť.
Technik (elektrikár - §21) montáž, servis
- denné výjazdy zo sídla spoločnosti, z Košíc do prevádzok zákazníkov: väčšinou Košický kraj, Prešovský kraj, - podmienka: min vyhláška §21 elektrikár, - diagnostika, oprava a servis gastrozariadení, - montáž profesionálnych kuchýň, - starostlivosť o dielňu, - jednoduché montážne a servisné záznamy, evidencia v programe Excel, - po zapracovaní je tu možnosť pracovať aj na živnosť. - pracovná doba: od pondelka - piatka (8,5 hodín) Radi Vás privítame v príjemnom kolektíve firmy. Zamestnanci u nás nie sú len čísla, sme tu ako rodina. Ak hľadáš priateľský, priamy prístup a chceš byť svojim vedúcim vypočutý tak sa prihlás. Vieme oceniť, ak niekto pracuje a má dobré výsledky. Zamestnanecké výhody, benefity ✔SLUŽOBNÉ AUTO - v prípade dobrých výsledkov firma ponúka možnosť použiť auto aj na súkromné účely, - v prípade dobrých výsledkov služobné auto zamestnanec môže využívať ako BENEFIT aj na cestu do práce a z práce (zamestnávateľ znáša náklady na palivo do 30 km od Košíc). ✔SLUŽOBNÝ MOBIL ✔ÚČASŤ NA PRAVIDELNÝCH FIREMNÝCH AKCIÁCH / teambuildingoch, ktoré prepláca zamestnávateľ. Je to čas plný zábavy a oddychu. ✔INDIVIDUÁLNY KARIÉRNY RAST – možnosť postúpiť na predáka (vedúceho pracovnej skupiny). Na túto pozíciu prijmeme kandidáta, ktorý má skúsenosti s napájaním odpadu, servisovaním techniky, je manuálne šikovný, dokáže technicky myslieť a disponuje minimálne osvedčením o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupne odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhl. č. 508/2009 Z.z v znení neskorších predpisov Mzdové podmienky (brutto): 1 000 - 2 000 EUR/mesiac NEPREHLIADNITE: Mzda sa skladá z fixnej a pohyblivej časti. Horná hranica pohyblivej časti mzdy závisí aj od technika. PRIEMERNÝ REÁLNY ZÁROBOK SCHOPNÉHO TECHNIKA JE 2000 eur/brutto. Výkonnostný mzdový systém je nastavený tak, aby motivoval technika na kvalitné ukončovanie prác. Životopisy zasielajte na : fakturant@
Elektrikár
Dobrý deň, pracujem ako elektrikár domácom a zahraničnom prostredí. Týmto inzerátom si hľadám prácu blízkosti Bardejova. Ponúkam kompletnú inštaláciu rodinných a bytových jednotiek. Taktiež revízie, bleskozvody, prípojky, atď.. prijmeme zákazky na rok 2023. Vopred ďakujem.
Mechanik Elektrikar
Firma VLCAK s.r.o. ponuka pracu automechanik elektrikar v servise ktory sa nachadza v obci Novot.Mzda dohodou pri osobnom stretnuti
Monter - Mechanik / Elektrikar
Si sikovny Monter-Elektrikar? Ak ano, tak cakame prave na teba! Chces ziskat skusenosti a pracovat po Slovensku a celom uzemi EU? Ponukame hodinovu sadzbu od 5.86 Eur do 12,00 Eur, zaistime ubytovanie a uhradime vsetky naklady spojene s cestovanim vratane diet! Viac info: Ludmila Siklienkova - Beck & Pollitzer Slovakia alebo Recruitment.Slovakia@
Elektrikár stavebných strojov / mechatronik/ TPP Nemecko
Prijmeme na TPP do Nemecka skúsených elektrikárov / mechatronikov / na výrobu ťažkých stavebných strojov. Náplň práce: - elektrikárske práce, nastavovanie stavebných strojov / montáž nových stojov/ Ponúkame: - dlhodobú prácu v čistom prostredí - od PO-PI / 45 hod - turnusy - zálohy - výplaty načas - ubytovanie - cestovné Požadujeme: - pracovné skúsenosti - odborná spôsobilosť elektrotechnika - komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť - vodičský preukaz sk.B výhodou - cudzí jazyk výhodou - zváračský, strojnícky preukaz výhodou Mzda od 3000,- euro v ČISTOM!!!