bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Servis a služby

Servis a služby - bazár, predaj, inzercia, predám

Prijmeme kuchára minutkara
Pizzéria Passage na Hlavnej 20 prijme kuchára na varenie minutiek nie obedového menu ! Prax nutná . Pracovná doba od 10 do 22:00. Pracuje sa krátky dlhý týždeň. Plat od 6 netto. Vážny záujemcovia bližšie info telefonicky.
Tlmočenie, preklady a sprievodcovské služby - nemecký jazyk
Ponúkam tlmočnícke a prekladateľské služby z a do nemeckého jazyka. Sprostredkovanie obchodu, služby, tovarov, stretnutia, obchodne zastupenie, tlmočenie na obchodnom jednaní či služobnej ceste. Vybavim a odkomunikujem, vyžiadam zadržané vrátky dani firmam činným v Rakúsku. Okrem iného ponúkam služby certifikovaneho sprievodcu pre nemecky hovoriacich klientov. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať: info@,
Hľadáme šikovné upratovačky
Hľadáme šikovné upratovačky na upratovanie a čistenie obchodných a spoločných priestorov v Bratislave.Ak hľadáte stabilnú prácu ako upratovačka nie na niekoľko týždňov či mesiacov, ale dlhodobo ,nechýba Vám zodpovednosť a ste dochvíľna hľadáme práve Vás.
Automechanik - Tlmače
Ponúkame prácu pre automechanika v našom servise v Tlmačoch. Požiadavky: zodpovednosť, samostatnosť. Na veku nezáleží, dôležitá je chuť pracovať. Nástupný plat podľa zručností a odbornosti. V prípade záujmu prosím volať na:
Pracovnik autoumyvárne.- umývač
PPF servis na Kopčianskej rád privíta nového kolegu umývača vozidiel. Prac. doba: PO-PIA 8-17 hod.
Automechanik
Automechanik motorovych vozidiel. Praca v autorizovanom autoservise pre znacky:FIAT,NISSAN,DONFENG. Autoservis so znackovym vybavenim.Praca s technologickymi zariadeniami.Pravidelna planovana praca v stabilnej spolocnosti. Nastup dohodou.Miesto vykonu prace:IZSAK Co,s.r.o.Novozamocka 1,945 01 Komarno. V pripade zaujmu nam zaslite zivotopis na e-mail:zsolt.izsak@ Blizsie info na tel/
hľadám pani na upratovanie
hľadám pani na upratovanie rodinného domu v Banskej Bystrici 1x do týždňa. cena na dohode možná. ak nedvíham píšte sms
AUTOKLAMPIAR
Príjmeme autoklapiara s praxou. Mesačný plat 1500-2000-eur netto. BOSCH SERVIS DEXTTER s.r.o. Bližšie informácie na t.č.
Barman/Barmanka
Novootvorený bar a kaviareň na Hlavnej ulici v Prešove hľadá BARMANA/ BARMANKU výpomoc, ide o prácu v piatky a soboty večer. Časom na plný pracovný pomer Podmienky: • predošlé skúsenosti s prácou na pozícii čašník alebo barman/barista • ak nemáš skúsenosti nevadí, všetko ti ukážeme, musíš mať ale chuť vzdelávať a rozvíjať sa • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie • zodpovednosť a dochvíľnosť • vek 18+ • slovenský jazyk úroveň C1. Platové podmienky: 5.5/hod. netto + tringelty. Životopisy s fotografiou posielajte na hlavna109@ TEL.KONTAKT :
UPRATOVACIE A ČISTIACE SLUŽBY
Ponukame vam upratovanie domov,bytov,spolocnych priestorov,kancelarii za rozumnu cenu.
Kaderník-kaderníčka
Hľadáme šikovnú kaderníčku s praxou minimálne 1 rok s nástupom ihneď. Hodinová mzda 6 eur v čistom. Pohyblivá pracovná doba. Naše t.č. .Zvolen. Ďakujeme za zdieľanie.
Príjmeme Automechanika
Hľadáme šikovného automechanika s praxou do nášho tímu v Košiciach. Ak máte skúsenosti a chcete sa zapojiť do tímu, ktorý sa snaží poskytovať najlepšie služby zákazníkom, tak ste na správnom mieste. Nástupný plat od 800 € do 1200 € na základe skúseností a zručnosti uchádzača. Ak vás táto príležitosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!
Kosenie záhrad a väčších trávnatých plôch Poprad a okolie
Prosím čítajte s porozumením.Nehľadám koscov,kopačov,šoférov.... Ponúkme Vám kosenie, drvenie, mulčovanie s možným odvozom. Viď ponukový list: KOSENIE -Malotraktor KUBOTA s mulčovačom 1450mm 50,- € / Hod. 25,-€ prepravné bez DPH v rámci okresu KOSENIE -Malotraktor KUBOTA s mulčovačom 1120mm 35,- € / Hod. 25,-€ prepravné bez DPH v rámci okresu Traktorová kosačka CUB CADET 20,- € / Hod. 25,-€ prepravné bez DPH v rámci okresu Bubnová kosačka VARI 15,- € / Hod. 25,-€ prepravné bez DPH v rámci okresu ŠTIEPKOVAČ- Štiepkovač RAMBO 50,- € / Hod. 25,-€ prepravné bez DPH v rámci okresu Ponúkame taktiež frézovanie pňou a jeho likvidaciu. Minimálna cena objednávky kosenia je 100,- € Dušan Čambal - PRESTIGE s.r.o., Popradska 158, Hozelec Mobil:
Montáž zárubní a dverí.
Robím montáž zárubní, dverí a kľučiek - kovania. Cena za kompletnú montáž dverí a zárubne je 30 €, bezfalcové dvere/zárubňa 40 €, posuvné dvere so zárubňou 45 €. Som zodpovedný, presný a spoľahlivý. Vopred ďakujem za váš záujem..... Úspešný deň vám praje Miroslav.
Kadernicka/Barber
Ponuka Práce - Barber/Kadernička Hľadáme šikovného Barbera/Kaderničku s praxou. Čo očakávame? - Dochvíľnosť - Precíznosť - Profesionalitu - Príjemné vystupovanie - Komunikatívnosť - Zodpovednosť - Dobrú náladu kedykoľvek Táto ponuka nieje vhodná pre začiatočníkov . Pre viac info ☎️
Pracovník k CNC stroji
Firma Centroglob Kežmarok príjme pracovníka k nárezovému centru (CNC stroj - porez drevotriesky, pracovných dosiek,...). Predchádzajúca práca s týmto strojom vítaná. Možná aj pre SZČO. Viac info na tel. čísle: .
Elektrikár / Elektroinštalačné práce / Bleskozvod
Ponúkam elektroinštalačné práce : - ťahanie kabeláže - montáž svietidiel - montáž zásuviek / vypínačov - prípojky - el. podlahové kúrenie - kamerové systémy - záložné zdroje UPS - dieselgenerátory / centrály - tvorba projektovej dokumentácie - revízna správa V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Obhliadka a cenová ponuka zdarma. Okres Trnava
Mechanik v autoservise
AUTOMECHANIKA Náplň práce: -údržba, oprava a servis mechanických častí vozidiel -montáž doplnkov -spolupráca s prijímacím technikom a diagnostikom pomocné práce na dielni V prípade záujmu volajte alebo sostruck@
Čašníčka / Čašník
Reštaurácia v Bernolákove prijme čašníka/ čašníčku. Praca na kratky dlhy tyzden. V pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat na tel.cisle: alebo emailom na Prax nie je nutna,zaucime.
Inštalatér Bratislava - tepelné čerpadlo
Inštalatérske Práce - Montáž predaj tepelné čerpadlo. Ponúkame kompletné vodoinštalatérske, kúrenárske a plynárske práce s 11 ročnou praxou a skúsenosťami v danej oblasti. Montáž, rekonštrukcia a výmena rozvodov vody, kúrenia a plynu v rodinných domoch, bytoch, priemyselných a kancelárskych priestoroch. Ponukané práce vykonávam v Bratislave a okolí. Spoľahlivá práca za rozumné ceny. Zaoberáme sa kompletizáciou moderných automatických kotolní, montážou vykurovania a zriaďovaním technických zariadení budov. VODA - Vodár Rozvody ležatej kanalizácie; Montáž, výmena, oprava umývadla; Montáž podomietkových batérii; Výmena a oprava ventilov; Montáž a výmena sprchových kútov; Výmena, montáž a oprava WC; Oprava Geberitu; Montáž čerpadiel pre studňu; Zdravotechnika / sanita; Kompletáž kúpeľne - osadenie sanity; Oprava poškodeného potrubia; Krtkovanie - čistenie kanalizácie; Osadenie a dopojenie vodomernej šachty PLYN - Plynár Montáž a oprava plynových rozvodov; Montáž plynového kotla; Realizácia plynovej prípojky; Poradenstvo; Diagnostika závad KÚRENIE - Kúrenár Kompletná montáž tepelného čerpadla; Výmena a montáž kotlov a vykurovacích telies; Výmena a montáž radiátorov; Opravy a rekonštrukcie kúrenia; Montáž podlahového kúrenia; Montáž termostatických ventilov; Montáž ustredného kúrenia; Preplach podlahového kúrenia; Poradenstvo; Diagnostika závad Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše služby o: vodoinštalačné práce kúrenárske práce čistenie a preplach rozvodov kúrenia montáž drvičov odpadu oprava rozvodov vykurovacích systémov oprava rozvodov teplej a studenej vody sanitácia rozvodov vody Hľadáte skúsených vodoinštalatérov? Kurenára, inštalatéra, vodára pre Bratislava a okolie? Kúrenára, ktorý Vám položí podlahové kúrenie či urobí kanalizáciu? Domácich majstrov čo vedia vymeniť radiátory, opraviť a vymeniť batériu? Opravára WC Geberit? Montáž predaj tepelné čerpadlo. TEPELNÉ ČERPADLO JE EKOLOGICKÝ A ÚSPORNÝ ZDROJ TEPLA PRE VÁŠ DOMOV! Prejdite na ekologickú zmenu a začnite šetriť vaše peniaze! Zvoľte si správny zdroj energie pre Váš dom. Tepelné čerpadlo je najekologickejší a bezpečný zdroj vykurovania a ohrevu teplej vody. Doporučíme Vám najvhodnejšie tepelné čerpadlo pre Váš dom, zrealizujeme montáž a zabezpečíme pravidelný servis.
bazár, predaj, inzercia, predám, Servis a služby
12345 .. 40