bazár, predaj, inzercia, predám

Inštalatér Bratislava - tepelné čerpadlo

Kategória: Servis a služby

Inštalatérske Práce - Montáž predaj tepelné čerpadlo.
Ponúkame kompletné vodoinštalatérske, kúrenárske a plynárske práce s 11 ročnou praxou a skúsenosťami v danej oblasti. Montáž, rekonštrukcia a výmena rozvodov vody, kúrenia a plynu v rodinných domoch, bytoch, priemyselných a kancelárskych priestoroch. Ponukané práce vykonávam v Bratislave a okolí. Spoľahlivá práca za rozumné ceny.


Zaoberáme sa kompletizáciou moderných automatických kotolní, montážou vykurovania a zriaďovaním technických zariadení budov.

VODA - Vodár
Rozvody ležatej kanalizácie; Montáž, výmena, oprava umývadla; Montáž podomietkových batérii; Výmena a oprava ventilov; Montáž a výmena sprchových kútov; Výmena, montáž a oprava WC; Oprava Geberitu; Montáž čerpadiel pre studňu; Zdravotechnika / sanita; Kompletáž kúpeľne - osadenie sanity; Oprava poškodeného potrubia; Krtkovanie - čistenie kanalizácie; Osadenie a dopojenie vodomernej šachty

PLYN - Plynár
Montáž a oprava plynových rozvodov; Montáž plynového kotla; Realizácia plynovej prípojky; Poradenstvo; Diagnostika závad

KÚRENIE - Kúrenár
Kompletná montáž tepelného čerpadla; Výmena a montáž kotlov a vykurovacích telies; Výmena a montáž radiátorov; Opravy a rekonštrukcie kúrenia; Montáž podlahového kúrenia; Montáž termostatických ventilov; Montáž ustredného kúrenia; Preplach podlahového kúrenia; Poradenstvo; Diagnostika závad

Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše služby o:
vodoinštalačné práce
kúrenárske práce
čistenie a preplach rozvodov kúrenia
montáž drvičov odpadu
oprava rozvodov vykurovacích systémov
oprava rozvodov teplej a studenej vody
sanitácia rozvodov vody

Hľadáte skúsených vodoinštalatérov? Kurenára, inštalatéra, vodára pre Bratislava a okolie?
Kúrenára, ktorý Vám položí podlahové kúrenie či urobí kanalizáciu?
Domácich majstrov čo vedia vymeniť radiátory, opraviť a vymeniť batériu? Opravára WC Geberit?

Montáž predaj tepelné čerpadlo.
TEPELNÉ ČERPADLO JE EKOLOGICKÝ A ÚSPORNÝ ZDROJ TEPLA PRE VÁŠ DOMOV!
Prejdite na ekologickú zmenu a začnite šetriť vaše peniaze! Zvoľte si správny zdroj energie pre Váš dom. Tepelné čerpadlo je najekologickejší a bezpečný zdroj vykurovania a ohrevu teplej vody. Doporučíme Vám najvhodnejšie tepelné čerpadlo pre Váš dom, zrealizujeme montáž a zabezpečíme pravidelný servis.
Inštalatér Bratislava - tepelné čerpadlo
Podobné inzeráty
RAKÚSKO Práca v hoteloch Kurenár Inštalatér Údržbár
Súrne hľadáme inštalatérov a kurenárov s nástupom ihneď na SUPER prácu!!!! - Odmena- 23-25€ na hodinu podľa skúseností - 50+ hodín týždenne - Robí sa v Rakúsku - Salzburg v hoteloch, penziónoch - NEPRACUJE SA NA STAVBÁCH - Ubytovanie je ZABEZPEČENÉ a HRADENÉ. - Stabilná práca na celý rok na jednom mieste! - Výplata každých 7 dní Zabezpečuje a HRADÍME: - Ubytovanie na úrovni - Vedenie účtovníctva - Daňové priznanie pre SZČO - Vystavujeme za Vás faktúry - Administratívny full service - Znalosť nemeckého jazyka a skúsenosti výhodou, no nie je podmienkou - Živnosť aspoň 2 mesiace - A1 Vám vieme vybaviť Pre viac info volat alebo mail! kurenie instalater udrzbar praca v nemecku Nemecko praca v nemecku rakusko rakusku zvaraci zvaranie szco robota zakazka zivnost pracovnik salzburg teraz ihned nastup plat mzda ubytovanie faktury uctovnictvo doprava cesta
Vodár, Kúrenár, Inštalatér
Ponúkam služby v oblasti: -Inštalácia rozvodov vody,kúrenia,odpadov v rodinných domoch,bytoch,kanceláriach a nebytových priestoroch -Výmena a montáž kotlov,ohrievačov vody,radiátorov -Podlahové kúrenie -Montáž sanity (WC,Geberit,vane,umývadlá,batérie pod/nadomietkové) -Montáž drezov,umývačiek riadu,varných dosiek,plynových sporákov,drvičov odpadu -Inštlácia filtrov na úpravu vody -Prerábky rozvodov vody a plynu v bytových jadrách Nitriansky a Bratislavsky kraj, možem íst aj ďalej-dohodou. Volajte alebo sms na:
Ponúkam vodoinštalatérske a kurenárske práce(vodár, kúrenár)
Ponúkam prácu inštalatér, vodár, kúrenár v Žilinskom kraji. Moju prácu môžte vidieť na priložených fotografiách. Viac informácií poskytnem po telefóne. Servis kotlov neposkytujem!
Automechanik TPP - Bratislava III
Prijmeme na TPP samostatne pracujúceho automechanika na opravy osobných automobilov všetkých značiek. Platové podmienky závisia od skúseností jednotlivého uchádzača. Informácie o pracovnom mieste - oprava a údržba motorových vozidiel do 3,5t - práca s diagnostickými prístrojmi - servis a plnenie klimatizácií Benefity a ďalšie výhody: - Práca v stabilnej spoločnosti - Mladý kolektív - Pravidelné školenia - Rôzne daľšie benefity Informácie pre uchádzača: Životopis prosíme zaslať emailom na adresu: dufiservis@ alebo kontaktovať telefonnom čísle: Všeobecne požadované znalosti: - prax v obore min. 3 roky - stredoškolské vzdelanie s maturitou/bez maturity - čistý register trestov - základy práce s PC a diagnostikou - samostatnosť, dochvíľnosť, flexibilita, zodpovednosť Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity Vodičský preukaz: skupina B Informácie o spoločnosti Charakteristika spoločnosti: Sme profesionálny autoservis s dlhoročnou tradíciou. Oblasť pôsobenia: Adresa: Autoservis Dufi s. r. o. Sliačska 10522/A Bratislava Slovenská republika Kontaktné údaje: Róbert Hnáta Sliačska 10522/A, Bratislava, 83102, Slovenská republika Tel:
Automechanik Bratislava Lamač
Do novootvorenej prevádzky autoservisu hľadáme automechanika s praxou. Pracovná doba od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 hod. Dohoda,brigáda. Servis sa nachádza na Hodoninskej ulici Bratislava Lamač. Nástupný plat 1.000€ netto. Viac info cez telefón .
Montér výťahov Bratislava a okolie, od 7:00 do 15:30
Pre špičkového zamestnávateľa v oblasti montáže výťahov hľadáme šikovných montérov, ktorí budú spolupracovať a podporovať sa. Privítame, ak máš skúsenosti v podobnej oblasti a nebojíš sa pracovať aj vo výškach. Ponúkame: - základná mzda: od 1100€ do 1500€ (odvíja sa od skúseností) - kvartálny bonus vo výške 20% podľa plnenia plánov - koncoročné odmeny Pracuje sa od Pondelka do Piatku Od 7:00 do 15:30 Náplň práce: - príprava materiálu a pomôcok potrebných na montáž - elektrická a mechanická montáž výťahov podľa predpisov - spolupráca pri montáži s ľuďmi, ktorí sa podieľajú na montáži - odskúšanie výťahu a jeho fungovania - občasná práca mimo Bratislavský región - možnosť pracovať vo výškach - práca vhodná aj pre absolventa Benefity: - bezplatné ubytovanie v apartmánoch Melrose (k dispozícii napr. bazén) - voľné víkendy - kompletné zaškolenie - vykonávanie kurzov a vyhlášok pre zamestnancov - príspevok pri nardení dieťaťa - príspevok na šport/relax - príspevok na jazykové kurzy - firemné vozidlo Požiadavky: - schopnosť pracovať vo výškach - vodičský preukaz sk.B - vyhláška §21 a viac výhodou - skúsenosti s podobnou prácou V prípade záujmu pošlite životopis. V prípade otázok volajte na číslo .