bazár, predaj, inzercia, predám

Labrador retriever s PP na krytie

Kategória: Krytie

Cistokrvny Labrador retriever s PP na krytie.
Junior Champion Slovakia, Junior Champion Hungary a dalsie,..
Viac informacii telefonicky.

Labrador retriever s PP na krytie
Podobné inzeráty
Zlatý retriever golden retriever na krytie  párenie
Inzerat plati pokial citate,mozete volat na . Možné je po dohode pricestovat v okoli cca 100km. Ponukam na krytie naseho psika zlaty retriever,krasnej zlatistej farbe . Baily ma 4 roky,zdravy hravý poslusny,cistokrvny bez pp. Su po nom krasne a zdrave steniatka.
Zlaty retriever krytie
Ponúkam na krytie zlatý retriever pekne stavaný bez PP.
Labrador krytie
Dobrý deň. Ponúkam na krytie smotanového čistokrvného labradora bez papierov.Nieje problém overiť u zvelorekara.Labko Má 3roky . Má Veľmi dobrú povahu, v top kondícií,zdravý, aktívny, inteligentný celodenný voľný pohyb..Cena za krytie 100 eur.
krytie Labrador
Ponúkam na krytie Labradora Rustyho ktorý je pôvodom z Číny žil v Malajzii aj v Anglicku. Má veľmi dobrú povahu je priateľský k deťom aj iným psom. Je vysokého vzrastu. Za krytie uprednostnime šteniatko.
Zlaty retriever
dobry den ponukam na krytie nasho psika Meda (Zlaty retriever) bez PP ma 6 rokov, je silny a zdravy na fotografii s otcom Dinom (12 rokov)
Zlatý retriever krytie
Ponúkam na krytie nášho zlatého retrievera bez PP má 2,5 roka už po úspešnom krytí. Má veselú povahu je priateľský k deťom a k iným zvieratám veľmi poslušný