bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Krytie

Krytie - bazár, predaj, inzercia, predám

YORKSHIRSKÝ TERIÉR
Ponúkam na krytie krásneho psíka. Má bezchybný exteriér, váhu 2,9 kg a 100%-ný zdravotný stav. Vždy sú po ňom krásne, zdravé šteniatka. Cena za krytie je 100 eur, alebo 1 šteniatko. PSÍK NIE JE NA PREDAJ!!! Občas máme slabší signál, keby ste sa nedovolali, skúste neskôr. Tel.
Krytie Švajčiarsky ovčiak
Ponúkam na krytie cistokrvneho 5rocneho psa plemena švajčiarsky ovčiak bez PP. Je kľudný, spoločenský, žije na hospodárstve so zvieratami. Otec sampion s chovnej stanice
Jazvečík krátkosrstý štandart na krytie s PP
Dobrý deň, ponúkam mojho čistokrvného jazvečíka štandart s PP na krytie.Narodený 9.12.2016 výborná povaha aj vzhľad Čierno pálený.
Americký stafordšírsky teriér - krytie
Ponúkame na krytie 2 ročného psa s PP, po vystavne úspešných rodičoch. Plemeno – Americký stafordšírsky teriér. Ponuka platí iba pre fenky s PP. Výška: 54 cm v kohútiku Váha: 33 kg Krásna hlava, osvalená postava, pekný pohyb Farba: Čierna s bielymi znakmi Záhryz: nožnicový Ataxia – N/N Špeciálna výstava teriérov – CAC Nitra 19.3.2022 Ocenenie: výborný Povaha: Pes je aktívny, rýchlo sa učí nové povely, poslušnosť výborná. Vychádza s deťmi, so ženami, či s mužmi. Bez problémov zvláda aj náročnejšie túry, ale aj naopak – dokáže doma oddychovať a prespať celý deň sám doma. Má chuť pracovať – poslušnosť, či športy. Je skvelý rodinný spoločník. V prípade záujmu o viac info píšte, volajte
Jazvečik na krytie blue merle
Ponúkam jazvečika na krytie. Farba blue merle, prenáša aj čokoládovú farbu. Cena dohodou!
Border kolie
Nabízím dva pejsky na krytí modrobíly s pálením 2 léty a Seal trikolora 6 roků starý 54 cm v kohoutku váha 19 kg dobře stavěný psy.Máji vlohu pro ředění barev. Dělame canicross a obrana a poslušností,miluji turistiku a triky a děti jsou to super parťáci s užasnou více in-fo pište.Cena dohodou.Na rýpavé emaily neodpovídám!!
Sibírsky kocúr
Hľadá sa sibirska mačka pre tohto fešáka. Volajte.
Francúzsky buldoček
Ponúkam na krytie mladého psika francuzského buldočka bez PP. Má 16 mesiacov, zdravý, očkovovaný, kľudnej povahy, rodinmy milačik.
Krytie Yorkshire Terrier MINI
Krytie Yorkshire terrier MINI BLACK Ponukam na krytie yorkshira mini cierny. York ma cele telo cierne iba nohy ma do sivo-zlata vazi iba 1,8 kg. Mily, hravy,nebojacny,priatelsky a poslusny. Ma za sebou 50 uspesnych kryti. Galanta, Trnava, Nitra, Pieštany Senec, a okolie… Podla dohody aj ine mesta.. PSIK NIE JE NA PREDAJ !!!
Landseer
Ponúkam na krytie psa Landseera.
Nemecký ovčiak - krytie
Ponúkam na krytie 4-ročného psa nemeckého ovčiaka s PP typ REX. Pes je zdravý, pravidelne očkovaný a odčervený. RTG A/A. Kryje spoľahlivo. Môžu byť aj fenky bez PP. Cena dohodou.
Krytie Jack russel
Ponùkam na krytie jack russela 3color na krátkych nohách.
Sibírsky Husky na krytie
Dobrý deň, ponúkam na krytie čistokrvného Sibírskeho Huskyho. Pes má 1,5 roka, je krásnej silnej postavy a dobrej povahy, jak zvieratám, tak ľuďom, vrátane malých detí. Pes je veľmi aktívny, pracovitý, naučený ťahať v dlhom postroji. Pes má kvalitné životné podmienky, žrádlo a suku, ktorú nedávno nakryl. V prípade záujmu, prosím, volajte, sme zo Štôly.
Staford na krytie
Ponúkam na krytie Amstafa sivej farby. Má 2 roky.
yorkshire na krytie
Ponukam psika s rodokmeňom na krytie. Psik ma 1,5r. Má všetky potrebné očkovania. Vaha v dospelosti 1,9kg. Farba Black and Tan. Farba matky Goldust. Farba otca Black and Tan. Psik nieje na predaj!
Nemecký ovčiak
Ponúkam na krytie Nemeckého ovčiaka s pp typu rex. Import zo zahraničia. DLK a DBK čisté. Skúšky BHVT a SVV1, v príprave na IGP. Na výstavách úspešný (VD1, V1, CAC) Viac info telefonicky.
Krytie sphynx
Ponúkam na krytie milého skúseného kocúrika sphynx. Kocúrik má veľmi dobrú povahu, o vašu mačičku bude dobre postarané.Viac info po telefóne.
Yorkshire na krytie s PP
Ponúkam na krytie nášho 6 ročného Yorkshira s PP
Krytie staford
Ponukam staforda na krytie 2 roky, pri zaujme poslem foto
border colia
Ponúkam na krytie 2 ročného psíka, pekný, poslušný, dobrá povaha, zdravý, pravidelné návštevy u zverolekára
bazár, predaj, inzercia, predám, Krytie
12345 .. 9