bazár, predaj, inzercia, predám

Sibírsky Husky na krytie

Kategória: Krytie

Dobrý deň,
ponúkam na krytie čistokrvného Sibírskeho Huskyho. Pes má 1,5 roka, je krásnej silnej postavy a dobrej povahy, jak zvieratám, tak ľuďom, vrátane malých detí. Pes je veľmi aktívny, pracovitý, naučený ťahať v dlhom postroji. Pes má kvalitné životné podmienky, žrádlo a suku, ktorú nedávno nakryl. V prípade záujmu, prosím, volajte, sme zo Štôly.
Sibírsky Husky na krytie
Podobné inzeráty
Sibírsky Husky krytie
Nabízím psa sibiřského huskyho ke krytí. Pes je řádně uchovněn. Nabídka platí pouze pro spojení schválené poradcem chovu. Český grand šampion, český šampion, slovenský šampion, šampion ČMKU, mezinárodní šampion. HD A, oči prosté Více informací zde: Rodokmen zde:
Sibírsky Husky na krytie
Dobrý deň ponúkam na krytie Sibírskeho Huskyho. Má 2roky okr. Detva. Pes bez PP. Možnosť zaslať foto rodičov.
Husky na krytie
Ponúkam 3,5 ročného Sibírskeho Huskyho na krytie. Je to viacnásobný otecko so športovou postavou. Výšku v kohútiku 70 cm! Vzorne stráži dvor. ;-)
Labrador krytie
Dobrý deň. Ponúkam na krytie smotanového čistokrvného labradora bez papierov.Nieje problém overiť u zvelorekara.Labko Má 3roky . Má Veľmi dobrú povahu, v top kondícií,zdravý, aktívny, inteligentný celodenný voľný pohyb..Cena za krytie 100 eur.
Yorkshire Terrier s PP na krytie Black
Yorkshire Terrier s PP na krytie čokoláda Ponúkam na krytie čistokrvného pevného psíka s rodokmeňom. Psík má 2 roky dobrej povahy. Má hustú srsť a zdravé zuby. Z posledného krytia mal 4 zdravé šteniatka. yorkšír, jorkšír, yorskhire,
Ponúkame na krytie psa border kólie
Dobrý deň, ponúkame na krytie čiernobieleho psa border kólie (3 roky). Psík je zdravý, mohutnejšieho vzrastu (23 kg), bez pp, zatiaľ má za sebou jedno úspešné krytie. Má priateľskú a hravú povahu. Vráble