bazár, predaj, inzercia, predám

Nemecky ovčiak krytie bez pp

Kategória: Krytie

Ponukam na krytie Nemeckeho Ovčiaka bez pp
Nemecky ovčiak krytie bez pp
Podobné inzeráty
Krytie Švajčiarsky ovčiak
Ponúkam na krytie cistokrvneho 5rocneho psa plemena švajčiarsky ovčiak bez PP. Je kľudný, spoločenský, žije na hospodárstve so zvieratami. Otec sampion s chovnej stanice
ponúkam na krytie
ponúkam na krytie fešáka účelovo krížený nemecký/belgický ovčiak vynikajúcej povahy...uvažujúci,neustále učenlivý novým veciam,ak treba veliký bojovník ale aj citlivý,na stráženie,ochranca čohokolvek zo svojho teritória,stopár aj na doprovod a.t.ď. inteligentný minimum negatívnych prejavov...srsťou po NO,výškou po BO Malinois...z vynikajúceho chovu ale bez PP len vážny záujem mailom prosím
Nemecký ovčiak - krytie
Ponúkam na krytie 4-ročného psa nemeckého ovčiaka s PP typ REX. Pes je zdravý, pravidelne očkovaný a odčervený. RTG A/A. Kryje spoľahlivo. Môžu byť aj fenky bez PP. Cena dohodou.
Čistokrvný nemecký ovčiak na krytie
Na krytie. Pes je krásny, zdravý, očkovaný, len 3 ročný. Okolie Veľké Kapušany.
Rottweilery na krytie
Ponukame krasnych dvoch rottweilerov bez PP na krytie . Maju 2 roky , su dobre vychovane , bez agresivity . Obidvaja su mohutnej postavy (55-60kg), s dobrou genetikou . Su zdrave , hrave, maju vyrovnanu povahu , vhodne ku detom a do rodin , ale aj na obranu . Cena za krytie je 150€ /pes , v prípade, ze by ste vedeli doniest aj dve fenky naraz, tak 250€ spolu . Ponuka je aktualna cely rok :) Najlepsie kontaktovat cez sms :)
Labrador krytie
Dobrý deň. Ponúkam na krytie smotanového čistokrvného labradora bez papierov.Nieje problém overiť u zvelorekara.Labko Má 3roky . Má Veľmi dobrú povahu, v top kondícií,zdravý, aktívny, inteligentný celodenný voľný pohyb..Cena za krytie 100 eur.