bazár, predaj, inzercia, predám

Pracovník pneuservisu PNEURESUTIK

Kategória: Servis a služby

Hľadáme pracovníka pneuservisu s praxou na TPP,

Náplň práce:
- Pneuservisné práce (prezúvanie a oprava defektov pneumatík)
- Poradenstvo zákazníkom, podpora predaja
- Geometria kolies
- Servis autoklimatizácií
- Nákladný pneuservis
- Motoservis
- Autoservis (brzdy, olej, nápravy)

Vyžadujeme:
- Spoľahlivosť
- Dochvíľnosť
- Schopnosť pracovať samostatne
- Komunikatívnosť
- Slušné vystupovanie
- Prax v obore nutná
- Vodičský preukaz B


Mzdové podmienky
-Základná mzda od 900 EUR brutto + variabilná zložka mzdy, ktorá je vypočítaná na základe výkonu (900-1600€) + sezónne prémie.


V prípade záujmu nás kontaktujte na 0903 20 88 99, prípadne na info@
Pracovník pneuservisu PNEURESUTIK
Podobné inzeráty
Mechanik do pneuservisu/Automechanik
Do nášho tímu hľadáme mechanika do pneuservisu/ automechanika.Práca v zabehnutom pneuservise v Bratislave.Náplň práce:Pneuservis,rýchloservis,geometria kolies os automobilov.Možná doprava SA do BA Nástup možný ihned.Blžšie info
Ponuka práce - mechanik pneuservisu / rýchloservisu
Rozrastáme sa a preto hľadáme mladého zodpovedného mechanika do nášho mladého kolektívu, pneuservisu/rýchloservisu - Royal Pneu Budimír. Náplň práce : - všetky pneuservisné práce/prezúvanie,vyvažovanie, oprava defektov/ -servisné práce /servis podvozkov, bŕzd, diagnostika, servisné prehliadky atď.../ -plnenie a servis klimatizácii -sklad /uskladňovanie a evidencia pneumatík a diskov zákazníkov/ Požiadavky: - chuť pracovať a učiť sa nové veci - znalosť daného oboru - vodičské oprávnenie sk. B - vzťah k automobilom a motorizmu - samostatnosť - zodpovednosť Ponúkame : - mladý a priateľský kolektív - stabilné zamestnanie a férový prístup - kvalitné pracovné prostredie /nové značkové stroje od Homola , náradie atď/ - férové a motivujúce platové ohodnotenie - dalšie firemné benefity Nástupná mzda : od 9€/hod./v čistom , po skúšobnej dobe a vzájomnej spokojnosti bude mzda navýšená. Pracovná doba 8-17 s obed. prestávkou Ak ste sa našiel v tomto inzeráte a spĺnate požiadavky , zašlite nám prosím Váš životopis do e-mailu a budeme Vás kontaktovať . info@ IG: royal_pneu_budimir
Prijmem pracovníka do pneuservisu
Prijmem pracovníka do pneuservisu v Galante. Prax vítaná ale nie je podmienkov.Automechanika alebo príbuzný odbor(vzťah k autám)Plat od 700€ v čistom podľa odbornosti + obedy.
Prijmem pomocnika do pneuservisu.
Hľadám šikovného a zručného pomocnika do pneuservisu,najlepšie s praxou,ale nieje podmienka,len aby mal snahu a chuť pracovať .Vyžadujem dochvilnost,spoľahlivosť.Pracovna doba od 9,00 do 17,00.Cez obed prestávka 1hod.Sobota od 9,00 do 12,00 ale iba cez sezónu. Čistá mzda 800e.obedy dohodou.Koncorocne bonusy.Miesto výkonu práce Palárikovo.Mozne príplatky za nadčasy a za šikovnosť a spolahlivost.Dohoda pri osobnom stretnutí.
Výrobní pracovník (m/ž/d) - 4210 Gallneukirchen
Jsme předním poskytovatelem personálních služeb se sídlem v Riedu v Horním Rakousku a působíme po celém Rakousku ve všech průmyslových odvětvích. S našimi 350 zaměstnanci nabízíme našim zákazníkům širokou škálu personálních řešení přizpůsobených jejich individuálním potřebám. Naším cílem je usnadnit a zefektivnit svět práce pro zaměstnance i zaměstnavatele. Podporujeme firmy v flexibilním a odpovídajícím nasazení zaměstnanců a nabízíme zaměstnancům zajímavé pracovní příležitosti, další vzdělávání a kariérní příležitosti. Jako zaměstnavatel jsme hrdí na to, že máme specializovaný a dynamický tým, který se vyznačuje vysokou úrovní profesionality a orientace na zákazníka. Vytváříme pozitivní pracovní prostředí, které umožňuje našim zaměstnancům plně využít své dovednosti a talent a profesně se rozvíjet. Pokud byste se chtěli stát součástí našeho týmu a máte zájem o všestrannou a vzrušující práci v personálních službách, přihlaste se nyní do MANWORK. UMOŽŇUJEME TO. Vaše úkoly: Jako výrobní pracovník jste zodpovědný za vybavení kuchyňských sérií podle specifikací Práce na montážní lince Vložení skleněných přihrádek Upevňovací závěsy Vaším úkolem jako výrobního pracovníka je mimo jiné umístit dřevěné nástavce Váš profil: Odolný a spolehlivý 2-směnný provoz Dobrá znalost němčiny Fyzická zdatnost V ideálním případě máte jako výrobní pracovník řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto Nabízíme: Atraktivní výdělek od 12,87€ hrubý za hodinu plus příspěvky, příplatky Vysoce kvalitní pracovní oděvy a vybavení (RETTER Premium) Podpora našeho interního týmu Dobrovolné platby, soutěže a bonusy pro nejlepší MANWORKery Zašlete svou kompletní žádost (pouze písemně): Paní Christina Denkmair Mail: job@ Mobil: +43 664 212 32 80 MANWORK Personalmanagement GmbH Heindlkai 3, 4310 Mauthausen | inspirujeme společně. Další skvělé pracovní nabídky najdete na
Pracovník požičovne náradia v Pezinku
Hľadáme do nášho tímu nového kolegu na pozíciu: pracovník požičovne náradia . Hlavná náplň práce je obsluha zákazníkov a vykonávanie prác s tým spojených. Záujemcovia môžu zasielať svoj životopis na email : Vybraných záujemcov budeme kontaktovať.