bazár, predaj, inzercia, predám

PRACOVNÍK VONKAJŠEJ ÚDRŽBY

Kategória: Servis a služby

Hľadáme šikovného a manuálne zručného pracovníka na údržbu vonkajšieho areálu automobilky pri Žiline.

Náplň práce: údržba komunikácií a parkovísk v areály závodu / v zime odhrn snehu a posyp soľou/, čistiace a upratovacie práce, komunálne služby, starostlivosť o zeleň - kosenie, zavlažovanie, vysádzanie zelene, strihanie stromov a kríkov, postreky proti burine a škodcom a iné, základná údržba pracovného náradia a zariadenia...

Práca je na živnosť - dlhodobá spolupráca
Mzda: 8,-Eur/hod.
Nástup IHNEĎ, príp. dohodou

Pracovná doba: 6:00 - 15:15
14:00 - 01:45 - vychádza týždeň v mesiaci

Stravovanie priamo na pracovisku
Možnosť zabezpečiť autobusovú dopravu

INFO: alebo hr@
PRACOVNÍK VONKAJŠEJ ÚDRŽBY
Podobné inzeráty
Asistent Manažéra údržby
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Hľadáme do tímu asistenta Manažéra údržby, ktorého pracovnou náplňou bude: - administratívna podpora pre Manažéra údržby - príprava protokolov - hľadanie dodávateľov na nakupovaný materiál - nákupy u zazmluvnených dodávateľov (jazdenie k dodávateľom, nakladanie a manipulácia s nakúpeným materiálom) - spolupráca na kontrole pracovnej skupiny údržbárov - príprava podkladov pre riešenie rôznych prípadov pre nadriadeného smerom k zákazníkovi Zamestnanecké výhody, benefity: - ponúkaná mzda v závislostí od skúseností do 950€ - práca v stabilnej spoločnosti s perspektívou dlhodobej práce - práca s profesionálnym vybavením - práca nie je stereotypná - kompletné zaškolenie a vedenie skúseným vedúcim - výborný nadriadený Informácie o výberovom konaní: Presný termín výberového konania bude upresnený telefonicky, alebo e-mailom. Prosíme posielať životopisy e-mailom. Pre viac informácií kontaktovať: Jiří Kliment Požiadavky na zamestnanca: Vzdelanie: - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa Ostatné znalosti: Microsoft Word - Mierne pokročilý Microsoft Excel - Mierne pokročilý Technické myslenie - Pokročilý Čítanie výkresov - Pokročilý Vodičský preukaz: B Pozícia je vhodná aj pre absolventa. Osobnostné predpoklady a zručnosti: - zodpovednosť - samostatnosť - zmysel pre detail - ochota učiť sa nové veci - flexibilta - výhodou sú skúsenosti a prax s podobnou prácou
Údržba a realizácia okrasných záhrad, zavlažovacie systémy
Zaoberám sa s kompletnou realizáciou okrasných záhrad, a s celoročnou komplexnou údržbou.(čistenie pozemku, plnenie pozemku, príprava terénu, výsadba záhonov, pokládka trávnika, automatické zavlažovacie systémy, jarné štartovanie trávnika-vertikutácia, jarné údržby, letné údržby, jesenné údržby, zazymovanie, strihanie a tvarovanie rastlín, úžitkové záhrady, vyvýšené záhony, strihanie ovocných stromčekov. Som vyučený okrasný záhradník s maturitou a s dlhoročnými skúsenosťami.
Výrobní pracovník (m/ž/d) - 4210 Gallneukirchen
Jsme předním poskytovatelem personálních služeb se sídlem v Riedu v Horním Rakousku a působíme po celém Rakousku ve všech průmyslových odvětvích. S našimi 350 zaměstnanci nabízíme našim zákazníkům širokou škálu personálních řešení přizpůsobených jejich individuálním potřebám. Naším cílem je usnadnit a zefektivnit svět práce pro zaměstnance i zaměstnavatele. Podporujeme firmy v flexibilním a odpovídajícím nasazení zaměstnanců a nabízíme zaměstnancům zajímavé pracovní příležitosti, další vzdělávání a kariérní příležitosti. Jako zaměstnavatel jsme hrdí na to, že máme specializovaný a dynamický tým, který se vyznačuje vysokou úrovní profesionality a orientace na zákazníka. Vytváříme pozitivní pracovní prostředí, které umožňuje našim zaměstnancům plně využít své dovednosti a talent a profesně se rozvíjet. Pokud byste se chtěli stát součástí našeho týmu a máte zájem o všestrannou a vzrušující práci v personálních službách, přihlaste se nyní do MANWORK. UMOŽŇUJEME TO. Vaše úkoly: Jako výrobní pracovník jste zodpovědný za vybavení kuchyňských sérií podle specifikací Práce na montážní lince Vložení skleněných přihrádek Upevňovací závěsy Vaším úkolem jako výrobního pracovníka je mimo jiné umístit dřevěné nástavce Váš profil: Odolný a spolehlivý 2-směnný provoz Dobrá znalost němčiny Fyzická zdatnost V ideálním případě máte jako výrobní pracovník řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto Nabízíme: Atraktivní výdělek od 12,87€ hrubý za hodinu plus příspěvky, příplatky Vysoce kvalitní pracovní oděvy a vybavení (RETTER Premium) Podpora našeho interního týmu Dobrovolné platby, soutěže a bonusy pro nejlepší MANWORKery Zašlete svou kompletní žádost (pouze písemně): Paní Christina Denkmair Mail: job@ Mobil: +43 664 212 32 80 MANWORK Personalmanagement GmbH Heindlkai 3, 4310 Mauthausen | inspirujeme společně. Další skvělé pracovní nabídky najdete na
Manažér operatívy
Manažér operatívy Si šikovný s chuťou pracovať na vzduchu? Máš logistické myslenie, rád pracuješ s ľuďmi, si aktívny, čestný a etický, komunikatívny, máš všeobecný rozhľad, vysokú mieru zodpovednosti a spoľahlivosti, si flexibilný 24/7, ochotný, samostatný a IT gramotný? Máš chuť vzdelávať sa a miluješ vôňu pokosenej trávy? Máš za každých podmienok úsmev? Si to potom TY, koho hľadáme! Rozrastáme sa a hľadáme kolegu (na živnosť)  na riadenie zákaziek a pracovníkov v teréne. Zamestnanecké výhody, benefity: Možnosť využívať motorové vozidlo na súkromné účely. Mobil. Notebook. Príležitosť uplatniť svoje skúsenosti v rastúcej spoločnosti. Voľná pracovná doba. Spoznávanie Slovenska. Práca na čerstvom vzduchu. Firemné teambuildingy. Možnosť využiť pomoc kolegov, hradenú firmou na súkromné práce v exteriéry. Palivové drevo Vďaka nám budete v top kondícií a pekne opálený :-). Mzdové podmienky (brutto) 1 000 EUR/mesiac 1000€ základ + 400€ odmeny za plnenie činnosti + odmeny za dodržiavanie rozpočtov Jedná sa o celoročné zabezpečenie letnej a zimnej údržby. Nejedná sa o prácu v kancelárii. Požiadavky: VP sk B. Sme firma Unicarback, s.r.o. zo Žiliny založená v r. 2012, s najväčším pokrytím služieb údržby exteriérov na Slovensku.. Názory našich pracovníkov:
Údržbár exteríérov
Si šikovný s chuťou pracovať na vzduchu a miluješ vôňu pokosenej trávy? Rozrastáme sa a hľadáme kolegu živnostníka (práca iba pre jedného) na celoročné zabezpečenie letnej (kosenie, strihanie kríkov a pod.) a zimnej údržby (odhrn snehu, solenie). V lete ochota pracovať aj 6 dní v týždni. Sme firma Unicarback, s.r.o. zo stredného Slovenska založená v r. 2012, poskytujúca služby údržby exteriérov: v lete upravené a v zime bezpečné areály zákazníkov, na celom území SR Od Bratislavy až po Stropkov. My dáme vybavenie na prácu (auto, kosačky, krovinorezy, PHM, ubytovanie). U nás pracujete na čerstvom vzduchu. Vďaka nám budete stále v top kondícii a pekne opálený. Zaškolíme Vás a zveríme Vám, nie len jedno mesto, ale celý región. My vám nedávame sezónnu prácu, u nás máte istotu celoročného príjmu. 1500 - 2000€ (úkolovo). Zálohy neposkytujeme. Názory našich pracovníkov:
Manažer operatívy
Manažér operatívy Senica Si šikovný s chuťou pracovať na vzduchu? Máš logistické myslenie, rád pracuješ s ľuďmi, si aktívny, čestný a etický, komunikatívny, máš všeobecný rozhľad, vysokú mieru zodpovednosti a spoľahlivosti, si flexibilný 24/7, ochotný, samostatný a IT gramotný? Máš chuť vzdelávať sa a miluješ vôňu pokosenej trávy? Máš za každých podmienok úsmev? Si to potom TY, koho hľadáme! Rozrastáme sa a hľadáme kolegu (na živnosť) na riadenie zákaziek a pracovníkov v teréne. Zamestnanecké výhody, benefity: Možnosť využívať motorové vozidlo na súkromné účely. Mobil. Notebook. Príležitosť uplatniť svoje skúsenosti v rastúcej spoločnosti. Voľná pracovná doba. Spoznávanie Slovenska. Práca na čerstvom vzduchu. Firemné teambuildingy. Možnosť využiť pomoc kolegov, hradenú firmou na súkromné práce v exteriéry. Palivové drevo Vďaka nám budete v top kondícií a pekne opálený :-). Mzdové podmienky (brutto) 1 500 EUR/mesiac 1000€ základ + 500€ odmeny za plnenie činnosti + odmeny za dodržiavanie rozpočtov Jedná sa o celoročné zabezpečenie letnej a zimnej údržby. Nejedná sa o prácu v kancelárii. Požiadavky: VP sk B. Sme firma Unicarback, s.r.o. zo Žiliny založená v r. 2012, s najväčším pokrytím služieb údržby exteriérov na Slovensku.. Názory našich pracovníkov: