Vedúci materiálno-technického oddelenia Žilina

Kategória: Servis a služby

Rozrastáme sa a hľadáme kolegu (na živnosť).
Náplň práce:
- starostlivosť o techniku
- starostlivosť o vozový park
- koordinovanie prác mechanika
- nákup
- administratíva
Požiadavky: Všeobecné technické zručnosti a znalosti, komunikatívnosť, flexibilitu, lojálnosť, vysokú mieru zodpovednosti a spoľahlivosti, ochotu, samostatnosť, IT gramotnosť a VP skupiny B.
Zamestnanecké výhody, benefity
Notebook,firemné teambuildingy.
Možnosť využiť pomoc kolegov, hradenú firmou na súkromné práce v exteriéry.
Palivové drevo
Mzdové podmienky - dohodou
Sme firma Unicarback, s.r.o. zo Žiliny založená v r. 2012, s najväčším pokrytím služieb údržby exteriérov na Slovensku.. Názory našich pracovníkov:
Vedúci  materiálno-technického oddelenia Žilina