bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Historické romány

Historické romány - bazár, predaj, inzercia, predám

Francesco Domenico Guerrazzi- OBLIEHANIE FLORENCIE
Jednotlivé epizódy v román sú pospájané, čitateľ nestráca súvislosť deja. Vy stupuje celá plejáda slávnych postáv talianského Obrodenia. Stretávame sa s Machiavellim, pápežom Giuliom, ktorý ako Klement narobil toľko škôd Florencii a celému Taliansku. Zaujímavá je kapitola o Michelangelovi Bônarottim - maliarovi, sochárovi a básnikovi. Cena knihy - 3 € bez poštovného.
Malé ženy Louisa May Alcott
Malé ženy Louisa May Alcott 10eur sk vydanie kontaktovať na email dakujem
Šlechtičná - Jean-Claude van Rijckeghem
Predám historický príbeh zo 14-teho storočia od Jean-Claude van Rijckeghem : "Šlechtičná". Ide o príbeh dcéry flanderského grófa. Kniha približuje život v stredoveku a dozviete sa ako sa žilo v tom období, niektoré zvyky nenájdete ani v učebniciach dejepisu. Dozviete sa ako žili chudobní ako sa žilo za stenami studeného hradu, ako sa obliekali, skrášľovali, čo jedli ako sa bavili, milovali a rodili deti. Mali rešpekt pred cirkvou, ale riadili sa aj pohanskými rituálmi. Kniha je raz čítaná. Kniha je v českom jazyku, na Slovensku nevyšla. PC 12,17 €. Predám za 7,- €.
Predám knihy
Predám knihy
Charlotte Brontë
Jane Eyrová a profesor Charlotte Brontë ks po8 eur kontaktovať na email dakujem
Darujem
Darujem knihy za symbolickú cenu za všetko 20e je toho viac len som nefotila všetko
55 Loveliest Places in Slovakia
Predám novú knihu 55 Loveliest Places in Slovakia - Alexander Vojček, Jozef Leikert. Kniha podáva svedectvo o veľkoleposti a bohatosti slovenskej histórie. Zachytáva nielen slovom, ale aj obrazom kultúru slovenského národa v dejinných súvislostiach, opisuje výnimočné lokality, historické pamiatky a vzácne kultúrne pamätihodnosti Slovenska. From the Slovak language 55 najkrajších miest a mestečiek Slovenska translated Terence Moran. Fotografie Alexander Vojček. Osobný odber na hlavnej železničnej stanici.
Angelika 5
Predám knihu Angelika sa búri cena už aj s poštou pri platbe vopred 5 eur. Vrable
Meč slepého rytiera , Milan Húževka
Stav knihy: zachovalá, málo čítaná Prebal: zachovalý Meč slepého rytiera je knihou Milana Húževku o hustiskom revolučnom hnutí, o jeho víťazstvách, porážkach, ideáloch a spôsoboch boja, je určená všetkým tým, ktorým su milé a vzácne udalosti dávnych čias, významné pre ďalší vývin Slovákov.
Učiteľ tanca - Julie Klassenová
Zachovalá, raz prečítaná. Predám za 8 € alebo vymením za knihu Učiteľova dcéra tiež od Julie Klassenovej či Dieťa zmierenia od Francine Riversovej.
Hitorické romány 2  - rôzne tituly 10 ks
Predám rôzne tituly historických románov 10 ks viď. foto, stav veľmi dobrý. Možnosť bližšieho info mailom. Cena za kus 2 €, cena za všetky 10 €. Bližšie info, na dotaz mailom.
Daleko od hlučícího davu CZ Thomas Hardy
Daleko od hlučícího davu CZ Thomas Hardy 5eur česke vydanie kontaktovať na email dakujem
Pýcha a predsudok - Jane Austenová
Paperback, zachovalá, párkrát čítaná Osobný odber Trnava, Piešťany, Vrbové, Praha alebo Packeta SK jazyk
Velke skandaly
Predam Velke skandaly a kriminalne pripady, kniha je v perfektnom stave
Angelika -Golon Serge Anne
1 markíza anjelov 2 cesta do versailles 3 a kráľ 4 neskrotná angelika 5 sa búri 6 a jej láska 7 a nový svet 8 v pokušení 9 a diabol 10 a sprisahanie tieňov 11 cesta do quebecu 12 angelikino rozhodnutie predaj iba cela seria
Fantóm opery Gaston Leroux
Fantóm opery CZ Gaston Leroux 7 eur kontaktovať na email dakujem
Knihy jana pronská
Predám knihu od jany Pronskej Diablova zajatkyna
na predaj
Mór Jókai - MAGISTER KAMINARIUS, veľmi zriedkavo sa objavovaný román.
Kniha nespútaný vojvoda
čisto nová Gaelen foley
Mengeleho dievča
Raz čítaná, v super stave. Pôvodne stála 15,90€ Na cene sa dá rozumne dohodnúť. Autorky: Viola Stern Fischerová, Veronika Homolová Tóthová Pozerám si aj email aj tel.č.
bazár, predaj, inzercia, predám, Historické romány
12345 .. 31