bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Hobby, odborné knihy

Hobby, odborné knihy - bazár, predaj, inzercia, predám

MANGA Svět hrůzy a temné magie
(Christopher Hart)
MANGA Svět hrůzy a temné magie Autor: Christopher Hart Naučte se kreslit Stav- výborný (natrhnuhtá predná strana, viď. foto inak v dokonalom stave)
knihy – literatúra faktu, história, military 93b
Rozpúšťam svoju bohatú zbierku kníh (viac ako 1 000 titulov) z oblasti literatúry faktu, histórie, politiky, military, hlavne II.svetovej vojny. Jednotlivé tituly budem dávať postupne po častiach. Aktuálne dávam do ponuky súbor ostatných kníh, hlavne týkajúcich sa histórie a military – Nemecko počas II.svetovej vojny (jednotky SS) (viď popis a foto): 1) 917 – Hitlerova druhá armáda Zbraně SS, Edmund L.Blandford, Bonus A Brno 1997, str.223, 16x24 cm – moja cena 6 EUR 2) 922 – Krví nasáklá země Bitvy Waffen SS 1.vydání, Gordon Williamson, Svojtka a Co. 1997, str.192, 19,5x24,5 cm – moja cena 4 EUR 3) 923 – Krví nasáklá země Bitvy Waffen SS 2.vydání, Gordon Williamson, Svojtka a Co. 2004, str.192, 19,5x24,5 cm – moja cena 5 EUR 4) 924 – SS Peklo na východní frontě, Christopher Ailsby, Svojtka a Co. 1999, str.192, 19,5x24,5 cm – moja cena 6 EUR 5) 928 – Západní fronta Z tajných archivů SS, Ian Baxter, Svojtka a Co. 2004, str.192, 19x24,5 cm – moja cena 6 EUR 6) 933 – Hitlerovi zahraniční divize, Chris Bishop, Nakl.Ševčík Plzeň 2007, str.192, 19,5x24,5 cm – moja cena 10 EUR 7) 934 – Hitlerovi renegáti, Christopher Ailsby, Kma 2008, str.191, 19x24,5 cm – moja cena 5 EUR Týmto prehlasujem, že ponúkaný predmet je predávaný len za účelom zberateľstva, neslúži na propagáciu fašizmu, nacizmu alebo iných hnutí, potláčajúcich ľudské práva, slúži len na zberateľské účely. Akékoľvek zneužitie na propagáciu fašizmu, či nacizmu sa trestá podľa zákona! Dobrý stav, bez poškodenia, ako nové, pre zberateľa, alebo KVH, pokiaľ nie je uvedené inak. Ďalšie foto a info na vyžiadanie. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty. Ak máte záujem o nejaký titul, ktorý zatiaľ nie je v mojej inzercii, kľudne sa ozvite a dám správu, či ho mám. Moja cena je v texte, ale dohoda je možná, ak mi ponúknete rozumnú cenu, zvlášť pri viac položkách. Prevzatie najradšej v Žiline, ale dá sa aj poštou. Kontakt na e-mail, tel.číslo je vymyslené.
Zbrane 20. Stoleti
Predam knihu Zbrane 20. stoleti Pocet stran 192
Program výchovy a vzdelávania pre deti v MŠ
Ponúkam na predaj knihu o programe výchovy. Pre viac fotografií a video zhliadnutie pozrite link na google disk.
Cyril Bouda
Skvelý stav Osobne v Nitre alebo +pošta (platba prevodom)
French Painting from Pushkin museum
Predam velmi zachovalu knizku.
Knihy o partnerskom živote
Predám: Erika Matějková - Jak řešit konflikty a problémy v partnerských vztazích; (stav: výborný); 4 EUR PREDANÁ: John Gray - Zdravie a šťastie s Marsom a Venušou; (stav: výborný); 5 EUR John Gray - Musí sa Mars zraziť s Venušou?; (stav: výborný); 5 EUR
StuG 3 collección (Galland-books)
Predám dve publikácie zo série StuG 3 collección španielskeho vydavateľstva Galland-books vo výbornom stave, nepoškodené. Publikácie majú mäkkú väzbu, sú bohato ilustrované čiernobielymi fotografiami a farebnými ilustráciami. Knihy sú v španielčine, každá má 64 strán. División "Leibstandarte": La Guardia de Corps de Adolf Hitler División "Hermann Göring": Tropas de Guardia de la Luftwaffe Cena 7 eur / ks Uprednostňujem osobný odber v Bratislave, v prípade zasielania poštou hradí poštovné kupujúci.
Anatomie pro výtvarníky (Člověk, Zvířata, Srovnávací studie)
András Szunyoghy, György Fehér - Anatomie pro výtvarníky (Člověk, Zvířata, Srovnávací studie), Slovart, 1999, velký formát, 602 strán, prebal opotrebovaný s malými natrhnutiami, kniha v dobrom stave, prosim kontakt mailom, cislo vymyslene
Knihy z oblasti kineziológie
Predám knihy z oblasti kineziológie vo veľmi peknom stave, skoro ako nové: Speciální kineziologie - Ivan Dylevský Obecná kineziologie - Ivan Dylevský Techniky kineziologie - Dominique & Virginie Bernascon Základní kniha kineziologie (Nová cesta ke zdraví pro 21. století) - Kim da Silva, Do-Ri Rydl Kineziologie, Energie a imunitní systém - S. Levy, C. Lehr
Uzdrav se s autopatií
Stav 100 % cena 5,90 Info:
Kúpim knihu od Viktora Timuru - Zamlčané dejiny
Kúpim knihu od Viktora Timuru -Zamlčané dejiny (2014)
Dejiny Ruska z r. 1995
Predám knihu Dejiny Ruska, rok vydania 1995 od M. Švankmajera, ide o kópiu, nezviazanú (viď foto). Cena 0,50 eur. Do 11.6.2023 doručenie cez Zásielkovňu zadarmo.
Rôzne odborné knihy
Predám tieto odborné knihy, vo veľmi peknom stave, skoro ako nové: Pediatria (Učebnica pre stredné zdravotnícke školy) - Tibor Šagát, Ivan Hruškovič, Miroslav Šašinka Aromaterapie pro ženu a dítě - Jane Dyeová Fyzikální terapie I. - Jiří Poděbradský, Ivan Vařeka Fyzikální terapie II. - Jiří Poděbradský, Ivan Vařeka Svalové funkční testy - Vladimír Janda a kolektiv Knihy, ktoré nie sú uvedené v texte vyššie, sú predané.
Odkryté dejiny
Na predaj knihy od Pavla Dvořáka - Odkryté dejiny Prví ľudia v Československu a Predveká Bratislava. Knihy sú čítané,mierne opotrebované prebaly kníh. Knihy boli súčasťou školskej knižnice, preto je v nich pečiatka školy a napísaný číselný kód perom na prebale kníh. To ale neuberá na ich hodnote. V prípade seriózneho záujmu ma kontaktujte na e-mail,tel.cislo je vymyslené. Cena za kus je 10€ + poštovné podľa Vášho výberu.
Elena Holéczyová
Predám knihu: Pavol Michalides: Elena Holéczyová,Pallas 1979.
Knihy Druhá svetová vojna 3
Ponukam na predaj nasledujuce knihy o druhej svetovej vojne v peknom stave: Na průsmyku bílý kříž - pamäti priameho účastníka bojov na Dukle - 5 eur Válka na východě - Historie jednoho německého pluku 1941 – 1944 - cena 5 eur Pozri aj ďalšie moje inzeráty. Číslo je vymyslené, kontaktujte ma prosím cez email. Osobný odber možný v Košiciach a Bratislave.
Foto lexikon
Foto lexikon Gorgy Morvay a kolektív 1984 vydavateľstvo Alfa 416 strán. Kniha je vo výbornom stave. K cene tovaru treba pripočítať poštovné.
Fotografie na malý formát
Fotografie na malý formát Evžen Hruška SNTl Praha 1983 301 strán. Kniha je v češtine vo výbornom stave. K cene tovaru treba pripočítať poštovné.
Chemie obecná a anorganická (Vratislav Šrámek)
Kniha je ako nová. Cena 3€ (+ poštovné). V prípade záujmu ma kontaktujte na email, tel. č. je vymyslené.
bazár, predaj, inzercia, predám, Hobby, odborné knihy
12345 .. 248