bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Kuchárky

Kuchárky - bazár, predaj, inzercia, predám

Rýchla kuchárka
300 receptov. S farebnými fotkami a postupom prípravy. Nečítaná. Pôvodná cena: nad 30 € 10 €+poštovné
Predám  knihu Minútové variácie
Vydavateľstvo Reader´s Digest Výber 2001, 400 viaz.strán, jazyk sk, vyše 500 receptov. Kuchárska kniha, v ktorej nájdete recepty na teplé a studené predjedlá, hlavné jedlá a prílohy, polievky, ryby, hydinu, mäso, cestoviny, syry, vaječné jedlá, zeleninu, šaláty i dezerty, koláče a pečivo ku káve. Okrem receptov vám kniha ponúkne aj veľa rád, ako ušetriť čas a triky, ako nahradiť niektoré prísady, ktoré vám doma chýbajú. Luxusné prevedenie, kriedový papier, pôv.cena 45€. Kniha je ako nová.
Břicháč Tom
Predám 3ks kníh Břicháč Tom v dobrom stave. Iba spolu, iba osobný odber.
Kniha receptov z hydiny
Nová, ani nečítaná. Mám dve. Jazyk český. Vhodná aj ako darček.
Kuchárska kniha v maďarskom jazyku
Predám kuchársku knihu v maďarskom jazyku z roku 1957. Kniha bola používaná, čomu zodpovedá aj jej stav. Vonkajší obal je z jednej strany poškodený. Osobný odber Petržalka alebo poštou, vtedy je k dohodnutej cene pripočítané poštovné Neposielam na dobierku.
Rozpredaj knižnice ,, sťahujeme sa
Predám staré kuchárske knihy MEDZINÁRODNÁ KUCHÁRKA, POČET strán 288, rok vydania 1983 Napísal Juliana Fialová a kolektív 9€ KUCHÁRSKA KNIHA PRE ZDRAVÝCH A CHORÝCH,, Imrich Sečanský rok vydania 1986, POČET strán 357 cena 9€ Recepty starej mamy 7€ Bez mäsa ku zdraviu 3€ Jedlá a láska Max de Roche 5€ Hydinové špeciality, Júlia Frankova 5€ Zelenina a ovocie na každý deň, Ružena Murgová počet strán 304, rok vydania 1983 4€ ZEMIAKY, chutne, výživne, rozmanité 4€ PRVÁ KUCHÁRKA KNIHA V SLOVENSKEJ REČI, JÁN BABILON, rok vydania 1989, počet strán 495 PREDANÉ! NAŠA KUCHÁRKA, A . Dvorský a kolektív, počet strán 432 Rok výroby 1963 PREDANÉ! Viac informácií e-mailom, telefón nedviham. Ďakujem za pochopenie. Posielam po úhrade na účet vopred.
Slovenska rodinna kucharka
Nadherna hruba rodinna kucharka, malo pouzivana. Osobny odber Bratislava Nove mesto
Kuchárske knihy
Predám tieto kuchárske knihy : 1) Čo je navarené - 6,- eur 2) Malá veľká kuchárka (Margit Proebstová) - 7,-eur, 3) Zdravá kuchyně - 7,-eur Knihy sú v top stave, iba prelistované.
predám knihu Lucia Súkeníková Moje skvelé jedlo
predám knihu Lucia Súkeníková Moje skvelé jedlo, raz čítaná.
Kuchárske knihy II.
Predám: 1. Lahôdky z mäsa: Uvaríte za 30 minút. Reader´s Digest 2012, výborný stav. Cena 12,--+poštovné. 2. Chutné polievky: Uvaríte za 30 minút. Reader´s Digest 2012, výborný stav. Cena 12,--+poštovné. 3. Čerstvé ovocie a dezerty: Reader´s Digest 2011, výborný stav. Cena 10,-- + poštovné. Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. 4. Cestoviny: 250 skvelých receptov. Reader´s Digest, 2013, výborný stav. Cena 20,--+poštovné. Pozrite si aj ostatné moje inzeráty
Predám knihu Plant Paradox Cookbook
Predám knihu Plant Paradox Cookbook, raz čítaná.
Predam kucharske knihy
Lacno predam kucharske knihy v TOP stave. Vacsina nebola ani citana. Cena je 25 Eur za vsetky.
Nové recepty v slovenskej kuchyni - NOVÁ
Táto kniha ponúka pestrý výber vyskúšaných tradičných, ale aj nových receptov, pričom sú v nej zohľadnené najnovšie poznatky o modernom stravovaní. Veríme, že kniha zaujme všetky generácie. Naším cieľom je, aby bola pre vás zdrojom zaujímavých poznatkov, rád, ale najmä receptov, ktoré sa stanú pre vás a vašu rodinu tými najobľúbenejšími. Kniha je nečítaná, v super stave. PC: 12€
100 Najslávnejších múčnikov a iných dobrôt
Úplne nová kniha, vhodná ako dar. Ideálny darček pte niekoho,kto rád pečie..Na dobierku neposielam.V prípade záujmu poprosím mail
Pečieme s Teleránov + Múčniky
Knihy sú úplne nové, vhodné aj ako darček. Cena za 1 ks.
Predám knihu - LIDL CUKRÁREŇ
Predám knihu - LIDL CUKRÁREŇ PODĽA ADRIANY POLÁKOVEJ. Stav knihy: NOVÁ. Cena: 12€. Kontaktujte ma cez SMS.
Harmónie zdraví,krásy a vitality Antónia Mačingová
Kniha poslúžila, rada posuniem ďalej. Pôvodná cena 15€ Je v 100%stave. V Žiline a okolí možnosť osobného odberu alebo zasielam po úhrade vopred. (K dispozícii v balícku 3x kniha o strave - rovanký žáner spolu 3knihy 16€) Autorka v této nové knize vysvětluje jednoduchý princip přechodu od běžného stravování, k správnému stravování. Běžné stravování a nevhodný způsob rozmýšlení o sobě, způsobuje to, že jsme snadnou kořistí farmaceutického průmyslu a drahých, často neúčinných doplňků stravy. V knize najdete i velké množství receptů pro lidi, kteří nekonzumují maso. Dále pak ukázku nejen Vánočního menu, ale i příběh Simonky, žákyně Antónie Mačingové. Simonka je jednou z vás. Uvidíte proměnu jejího fyzického těla a v receptech to, jak se při odbourání zděděných a získaných návyků změnila na kreativní mladou ženu, jejíž kuchyně je nejen chutná, ale i zdraví a tělu prospěšná. Pochopila, že jen my sami jsme tou překážkou, která nám brání být spokojenými a šťastnými lidmi. Jojo efekt se neprojeví v tom případě, pokud se nevrátíte do původních stravovacích návyků.
Kniha - kuchárska
Predám kuchársku knihu na fotke. V prípade záujmu o doplňujúce informácie alebo knihu samotnú poprosím kontaktovať výlučne MAILOM.
bazár, predaj, inzercia, predám, Kuchárky
12345 .. 42