bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Podnájom

Podnájom - bazár, predaj, inzercia, predám

Stanok na predaj / prenájom v Senci , TOP CENA
Ponúkam na predaj predajný stánok vhodný na podnikanie za 1500 €, prípadne je stánok aj na mesačný prenájom za 199 € mesačne kompletne už aj s energiami. Je situovaný len par metrov od autobusovej zastávky na hlavnej ceste v meste SENEC. Stánok je vybavený elektrikou, rozmery cca 3 m2. Lokalita : Senec , Bratislavská ulica pri hlavnej ceste, neďaleko TESCO smerom na Bratislavu. • Do stánku je možné vložiť automat na snack (bagety alebo automat na kávu ). • Pripadne na predaj zeleniny - zelovoc, balených bagiet a iných balených produktov, CBD produktov, malinoviek , pripadne vhodný ako reklama Vašej firmy.
Dopyt,mám Záujem-kúpiť dom ,okolie NMnV
Mám záujem o malý domček aj 2-izbový s malým pozemkom. Okolie NMnV.UPREDNOSTNUJEM Čachtice, Beckov,Kálnicu,Rakoluby,Podolie, Bzince.Ďakujem Vám za ponuky.Platba v hotovosti.Píšte a volajte!
Hľadáme dvojizbový byt do 550 euro
Hľadáme dvojizbový bytHľadáme dvojizbový byt, sme rodina z Ukrajiny s dvomi malými deťmi. Muž tu pracuje. Ale chceli by sme sa stiahnuť podľa programu, ktorý momentálne platí za ubytovanie. Budeme vďační za návrhy.
Ponúkam na predaj rod Dom podnajom.Košice okolie
Hľadáte rod Dom do podnájmu Volajte a Dozviete sa viac. Košice okolie. Dom ponúkame Aj Rómskym občanov. Kľudne volajte RK nevolať Ďakujem Len súkromná osoba Košice okolie
Prenájom za rozumnú cenu
OD 1. augusta prenajmem priamo v centre mesta Levice pekný útulný 1 - izbový byt. Byt disponuje s dvoma oddelenými miestnosťami. Na depozite možná dohoda.
Dom alebo byt
Ponúka niekto dom alebo 3 - 4 izb byt do prenájmu ?
Predáme veľký stavebný pozemok v Skalici.
Predáme stavebný pozemok v Skalici, lokalita Nivky za starou tehelňou. V okolí je výstavba rodinných domov, pozemok má 2000m2 a jeho zastavanosť može byť až 800m2. Výhoda pozemku je krásny výhľad, prístupová cesta je mestská. V prípade záujmu mi prosím pošlite mail. Ďakujem
Predam
Predám zberateľovi vzácne kusi euro mincí.cena spolu 3500€
Markušovce - priestory na prenájom, podnikanie.
Markušovce, ulica Slovenská č.6, priestory na prenájom. Kancelária, parkovisko, výrobné priestory i skladovacie. Výhodná ponuka 5eur/m2. Informujte sa.
bazár, predaj, inzercia, predám, Podnájom
1