bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Právo, legislatíva

Právo, legislatíva - bazár, predaj, inzercia, predám

Zvárač CO2
Zvárač CO2 (135/136) Miesto práce: Košice Druh pracovného pomeru: živnosť Mzdové podmienky: 12 (začiatok)-14 až 15 EUR/hod.na živnosť. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - certifikát ISO 9606-1, prax minimálne 1 rok - zváranie ťažkých oceľových konštrukcií metódou 135 - zváranie oceľových konštrukcií pre koľajové vozidlá a banský priemysel - hrúbka materiálu 3-60mm - veľkosť zvarov 3-30mm - denné/nočné zmeny (možnosť pracovať 12 hod. zmeny), teraz len ranne zmeny - ponúkame dlhodobú prácu, zákazky máme podpísané na celý rok 2023 Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Vzdelanie v odbore Strojárstvo Osobnostné predpoklady a zručnosti - znalosť čítania výkresovej dokumentácie - zváračský preukaz s platným certifikátom podľa EN ISO9606-1, 135 P BW FM2 s15 PA a EN ISO9606-1, 135 FW FM2 t15 PB je podmienkou - platný žeriavnický a viazačský preukaz výhodou
Brigáda na leto
Výpomoc na leto vo výrobe pre študentov, absolventov, mužov i ženy v Ilave. Práca na zmeny. Mzda od 900€
Príprava na prijímačky na právnické fakulty a štátnice
Pripravim študentov stredných škôl na prijímacie skúšky na právnické fakulty a študentov vysokých škôl na štátnice - bakalárske Bc. a magisterské Mgr. Príprava - teoretická a praktická,vedomosti a osobná prezentácia - skúšanie - roll play a drilly, praktické príklady, vysvetlenie, aby ste pochopili podstatu a vedeli povedať aj vlastnými slovami nie len sa nabiflit a vyhnúť sa oknu.... Som vyštudovaná právnička - UK v Bratislave, beriem denných či externých študentov. Štátnice - Mgr. mám z obchodného, občianskeho a trestného práva. Pri Príprava v Bratislave, v mojej kancelárii alebo v externom prostredí v rámci BA. Rada Vám pomôžem sa pripraviť,rozmýšľať právne, nie Vás to celé naučiť, učiť sa musíte sami ale vedieť sa dobre odprezentovať a hlavne prejsť - prijímačky aj štátnice. V súčasnosti mám študenta VŠ externého, ktorého doučujem Občianske právo na štátnice Mgr. - pridaj sa! Odmena podľa rozsahu a dohody.
Firmený právnik v dopravnej spoločnosti.
Príjmeme na ŽL alebo HPP pracovníka na pozíciu : Firemný právnik. Náplň práce : zastupovanie záujmov spoločnosti pred súdmi, správnymi orgánmi a orgánmi činnými v trestom konaní,evidencia a administrácia zmlúv a iných právnych dokumentov,príprava a pripomienkovanie zmlúv a inej dokumentácie spoločnosti,plnenie úloh podľa požiadaviek nadriadeného atď. Viac info na osobnom pohovore.Nástup možný po dohode od 1.8.2023
Vybavenie a vybehanie veci na katastri - kataster buddy :)
Ponúkam zastupovanie, pomoc či vybehanie veci na katastri. Vybavím a vystojim rady na katastri za Vás. Ružová dolina aj Klientske centrum. Môže ísť o bežné podanie - zmluvy, návrhy, LV na právne účely. Poradím aké prílohy je potrebné a pripravím za Vás návrh na vklad k jednotlivým zmluvám a podaniam. Odkomunikujem za Vás s úradníkmi a schvalovatelmi, vieme si spísať plnú moc a ja Vás v procese plne zástupim a odbremením. Viem sledovať za Vás lehoty, podať návrhy na zmazanie plomby či záložných práv a pod. Podať vratku správneho poplatku a iné podania. Vyžiadanie a vyzdvihnutie originálu LV na právne účely. Mám s katastrom bohaté skúsenosti ako právnik a realitný maklér. Pripravujem kúpne zmluvy, darovacie zmluvy, návrhy na vklad, záložné zmluvy a pod. Odmena za moje služby sa dohodne vopred individuálne podľa služby a jej rozsahu. Práca v teréne ma baví a rada vybavujem veci aj za iných. Ozvite sa! Dakujem. Lucka Boledovičová Kataster Buddy :)
Asistentka (práca na čiastočný úväzok)
Pozícia asistentky správcu konkurznej podstaty. Miesto výkonu práce: Košice. Pracovná náplň: práca so spisom, korešpondencia (prijímanie, odosielanie, zapisovanie pošty), skenovanie, zakladanie podaní do spisov, vedenie elektronických zoznamov (Word, Excel), emailová a telefonická komunikácia a iné. Vhodné aj pre študentov VŠ. Ideálne 2. alebo 3. ročník štúdia na VŠ. Mzda: 4,50€/hod. V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom nižšie uvedeného formulára - Kontaktovať inzerenta.
CNC obrábač-nastavenie-korekcie-Dunajská Streda
Príjmeme pracovníkov na CNC sústruh, frézu (nastavenie, korekcie) zo systémom Sinumerik alebo Fanuc Požiadavky: - skúsenosť zo Sinumerikom alebo Fanucom - orientácia vo výkresovej dokumentácii - ovládanie technologických postupov Iné: - práca na pracovnú zmluvu, živnosť - ranná a poobedňajšia zmena - ubytovanie zabezpečené a hradené - nástup ihneď pracovná zmluva = 8.50 e/hod. v čistom, SZČO = 11.50 €/hod.+ výkonnostno-kvalitatívne prémie V prípade záujmu, svoj životopis zašlite na praca@, mobil:
PRÁVNY ASISTENT
Hľadám si prácu ako právny asistent. Mám ukončený prvý stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore Právo. Za každú ponuku budem rada. Tel. :
Príprava študentov na prijímačky a štátnice - právnicka faku
Pripravim študentov stredných škôl na prijímacie skúšky na právnické fakulty a študentov vysokých škôl na štátnice - bakalárske Bc. a magisterské Mgr. Príprava - teoretická a praktická,vedomosti a osobná prezentácia - skúšanie - roll play a drilly, praktické príklady, vysvetlenie, aby ste pochopili podstatu a vedeli povedať aj vlastnými slovami nie len sa nabiflit a vyhnúť sa oknu.... Som vyštudovaná právnička - UK v Bratislave, beriem denných či externých študentov. Štátnice - Mgr. mám z obchodného, občianskeho a trestného práva. Priprava v Bratislave, v mojej kancelárii alebo v externom prostredí v rámci BA. Rada Vám pomôžem sa pripraviť,rozmýšľať právne, nie Vás to celé naučiť, učiť sa musíte sami ale vedieť sa dobre odprezentovať a hlavne prejsť - prijímačky aj štátnice. Odmena podľa rozsahu a dohody. V súčasnosti mám študenta VŠ externého, ktorého doučujem Občianske právo na štátnice Mgr. - pridaj sa!
Príprava právnych sporov, žalôb a trestných konaní
Na základe viac než 30- ročných skúseností ponúkame vypracovanie analýz, dôkazov, žalobných návrhov pre náhrady škody,odborné zastupovanie pre obchodné a civilné žaloby, zastupovanie poškodených v trestných konaniach a sprostredkovanie kvalitných advokátskych služieb pre obvinených. Prvá konzultácia zadarmo. Pošlite SMS-zavoláme naspäť, Alebo popis problému do mailu a odpoviem. Bližsie info na
Pomocné práce - Stolárstvo
Hľadáme pomocného stolára . Prevádzka Plevník - Drienové
bazár, predaj, inzercia, predám, Právo, legislatíva
1