bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Stráženie detí

Stráženie detí - bazár, predaj, inzercia, predám - strana 2

PROFI BABKA
POSTRÁŽIM, POHRÁM SA, USMERNÍM, POUČÍM, POHLADÍM, OBJÍMEM, NAKŔMIM, ZABAVÍM A TO VŠETKO S LÁSKOU.
Babysitter
Hľadáme opatrovateľku/babysitter/ k detom do Svajciarska( Zürich) na dvojtýždňovy-mesacny turnus alebo na stálo. Podmienky: vztah k detom, znalosť nemčiny. Prax vítaná. Nástup: dohodou.????Platove podmienky 2400 eur v cistom- netto/mesiac Bližšie info cez deň na tel. č. . ☎️
Dohľad - opatrovanie detičiek
Ponúkam opatrovanie detičiek. Celý deň alebo aspoň minimálne na pol dňa. Môže byť aj počas noci, záleží ako budete potrebovať, určite sa dohodneme. Uprednostňujem lokalitu Martin, ale možná dohoda aj inde. Kontakt prosím mailom: prilezitost_222@ Ďakujem a teším sa na spoluprácu.
Opatrovanie deti
Mám 10 ročnú prax so strážením detí. O deti sa starám u nás na dedine v rodinnom dome. Alebo po dohode môžem aj dochádzať za dieťaťom domov. Cena 5-8€ na hodinu podľa dohody. Kontakt
Stráženie detí
Ponúkam stráženie detí, rada by som si našla rodinu najlepšie v Žiline (som z Rosiny) kde by som mohla chodiť a babysitovať aj pravidelnejšie, cez leto, skúsenosti s deťmi mám, aj profil na hlídačkach.
Hľadám slečnu , pani do domácnosti
Varovanie 6r chlapca , staranie sa o domácnosť. Samostatný byt v dome a auto k dispozícii. Full time životopis s fotkou poprosím na email hcpsro@
Strazenie detí
Pekny den:) Určite to poznáte, chcete chvilocku pre seba, upratat si alebo si zajst s kamaratkou na kavicku, vyjst si so svojim partnerom a nemate kde nechat svoje dieta? Ja to poznam, bol to a este obcas to je u nas problem:) Ponukam Vam vyriesit tuto situaciu a rada Vam postrazim deticky. Studujem ucitelstvo nemeckeho jazyka a obcianskej vychovy externe pretoze aj ja som maminou. Buduci rok studium koncim. Taktiez sa v oblasti pristupu deti stale vzdelavam. Robim si certifikovany montessori kurz pre deti od 3-6 rokov, zucastnujem sa roznych seminarov na sebarozvoj a pristup k detom.
Opatrovanie deti aj seniorov
Dobrý deň,opatrím vašich blízkych, seniorov počas vašej neprítomnosti .Kurz mám i prax.Žilina a okolie,Bytča a okolie.Od 6/hodina a vyššie podľa stavu pacienta.
Stráženie detí
Dobrý deň, mám 23 rokov a som študentkou na vysokej škole. Mám veľmi pozitívny vzťah ku deťom a dlhoročné skúsenosti so strážením. Rada by som ponúkla stráženie/babysitting rodičom z Trnavy, ktorí potrebujú svoje detičky postrážiť najmä v tomto období. Cena 8€ na hodinu, prípadne je možná dohoda podľa okolností. Ak máte záujem môžete ma kontaktovať správou (WhatsApp, sms, e-mail) alebo telefonicky.
Stráženie, opatrovanie detí
Nemáte,kam dať dieťa cez prázdniny? som profesionálna opatrovateľka detí s dlhoročnými skúsenosťami. Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 31.8 . Hodina stráženia:7 eur,podľa dohody a času stráženia. Kontakt.
VOĽNÉ MIESTO od "AUGUSTA" 2023 v BA(Nové mesto)
❎ K Alžbetke(3r.vid foto)príjmem dieta od AUGUSTA2023❤️.Mám 44r.,2-školopovinné deti, 14ročné skúsenosti(vid foto) s opatrovaním detí na živnosť. Domáca strava, individualnejší, ľudskejší prístup a žiadna chorobnosť(minimálna), rôzne paušály...Príklad 7-9h/mesiac-520e so stravou. Od ÚPSVaR preplácanie. Blízko PIONIERSKA ULICA, RAČIANSKE MÝTO,VIVO,HLAVNA STANICA...atď.Na celé doobedie chodíme von.Tešíme sa na teba:).
Stráženie detí
Dobrý deň, ponúkam stráženie Vašich detí podľa potreby a podľa dohody. Som žena s opatrovateľským kurzom. Spišská Nová Ves a okolie. V prípade záujmu o služby alebo bližšie informácie Vás poprosím kontaktovať ma SMS správou na telefónnom čísle: .
Opatrovanie dieťaťa / Nitra
Opatrím dieťa vo veku od 0 do 5 rokov. Mám dlhoročné skúsenosti. Bývam v blízkosti parku a pred domom je detské ihrisko. V prípade potreby poskytnem rada opatrovanie aj v noci a cez víkendy.
Opatrujem deti.
Mám 20 ročnú prax v Materskej škole aj Detských jasliach, mám certifikát Montessori. Medzi moje záľuby patrí starostlivosť o deti. Som trpezlivá a láskavá, deti si ma rýchlo obľúbia aj pri výchovných činnostiach. Viem sa prispôsobiť vašim požiadavkám aj počas víkendov...
Opatrovanie
Dobrý deň opatrím vaše dieťatko cez víkend alebo kedykoľvek v noci. Opatrovaniu sa venujem viac ako 6 rokov . Opatrujem výhradne u nás doma .Detičky od 1 roka do 10 rokov .
Opatrovanie
Ponúkam opatrovanie detí. Cez prázdniny a po dobrej spolupráci aj dlhodobo. Od 6 mesiacou. K dispozícii mám rodinný dom aj auto. Som matka 4 deti. Doma mám už iba 6ročnu dcérku. Na ostatné otázky odpoviem osobne či telefonicky. Cena dohodou.
Stráženie
Hľadám osobu na stráženie 10 rocneho chlapca , po vzájomnej dohode
Voľné miesta v MŠ Krok za Krokom
Milí rodičia, chceli by sme Vás informovať o voľných miestach v našej súkromnej Materskej škôlke. Naša škôlka je súkromná materská škôlka v mestskej časti Bratislava – Kramáre pre deti od 2,5 roka do 5 rokov. Naším cieľom je kvalitná, moderná, systematická a inovatívna metóda výchovy a vzdelávania inšpirovaná Dánskym vzdelávacím systémom, ktorý je pretransformovaný na detičky už od útleho veku. Zameriavame sa na rozvoj osobnosti, učíme sa samostatnosti, sebaobsluhe, rozvoju jemnej a hrubej motoriky hravou formou krôčik za krôčikom. Prijemná rodinná atmosféra, malý kolektív a individuálny prístup, to všetko u nás v škôlke nájdete. Vaším anjelikom poskytneme náruč plnú lásky a úsmev na ich tváričkách. Ak Vás náš inzerát oslovil neváhajte navštíviť pre viac informácií našu webovú stránku alebo nás priamo navštíviť na adrese Royova 7.
Strazenie Deti
Som ochotná, spoľahlivá a zodpovedná. Viem sa postarať o vaše deti aj ich nakŕmiť, uložiť do postele, pohrať sa s nimi atď. S deťmi mam skúsenosti už 1 rok a mam ich radá. Za 5€/1h
Opatrovanie detí - Nitra
Som študentka VŠ odbor učiteľstvo MŠ. Mám dlhoročné skúsenosti s deťmi. Mám: 3 ročnú prax v MŠ a niekoľkoročné skúsenosti z táborov, kde sa nachádzali aj staršie deti. Takisto už niekoľko rokov opatrujem deti v rodinách, aj väčší počet detí. Neprekáža mi opatrovať aj 2 deti naraz. Rada vymyslím deťom program dnu aj von. Časovo sa vždy prispôsobím. Budem rada za každú ponuku. Písať email, číslo vymyslené.
bazár, predaj, inzercia, predám, Stráženie detí