bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Výuka, doučovanie

Výuka, doučovanie - bazár, predaj, inzercia, predám

Anglicky  3x zdarma
Anglictina je moje hobby!!! 20 rokov sa mojim žiakom a mne darí! Ucte sa ako polygloti čo vedia 5 - 10 - 15 jazykov... Žiakov (1-2) by som ešte zobral od urovne 0 z okolia Prievidze alebo cez soc. siete. Môj štýl je využitie najpoužívanejsich (vid' google) slov v konverzacii, vedieť slová, tvorit otazky, zachytiť ich v rozhovore (Direct method) a dohovorit sa postupne na urovni 300 slov za 3 mes., 1000 slov za 10 mes. Na mojich žiakoch a študijných materialoch vám ukážem že moje metody sú super!!! Nepreberam učivo podla osnov rychlo ako v škole (deti sa po rokoch štúdia (ani pi maturite) nedohovoria !!!???), ale s použitím viacerych knih sa žiak naučí rozpravat pod tlakom mojich otázok a pri tvorbe svojich a to je komunikacia!!! Pridite, podiskutujeme, otestujem vas... zatiaľ' nejde o nič. Garantujem 3 lekcie zadarmo v pripade nepokračovania v študiu. 10€ za 45 minut,13€ za 1hod. Dohoda istá ...
tahak testovnica biologia a chemia UVLF kosice veterina
predam elektronicky spracovany tahak z biologie aj chemie na online prijimacky na veterinu podla novej testovnice - vsetky otazky z biologie aj chemie
Profesionálne záverečné práce - Jazyk SK,EN,DE
Vypracujeme Vám práce potrebné pre základnú, strednú a vysokú školu za cenu dohodou. Zaoberáme sa písaním alebo úpravou seminárnych, bakalárskych, diplomových prác, prezentácií, referátov. Skrátka všetko od tých obsahovo najmenších, až po tie najväčšie. Ponúkame individuálny prístup ku každej práci. Náš tím tvoria ľudia vzdelaní v rôznych sférach, vďaka čomu vieme zaručiť rýchlosť a kvalitu bez ohľadu na tému alebo jazyk v ktorom má byť práca vypracovaná. Ceny začínajú od 5€/strana podľa náročnosti a rozsahu práce. V prípade záujmu nám napíšte email s informáciami o požadovanej práci a my sa s vami obratom spojíme s cenovou ponukou. dpancak@ V prípade potreby nás môžte kontaktovať aj telefonicky.
Doučovanie angličtiny a taliančiny
Doučím anglický a taliansky jazyk online (skype, messenger...), možnosť intenzívnych kurzov pre deti, na dovolenku... 12 ročná skúsenosť s učením na gymnáziách, ZŠ, súkromne, v jazykovke. Absolvovaný pobyt a štúdium v zahraničí. 17 EUR / 60 min, 14 EUR / 45 min. Flexibilný termín.
Anglicky Preklad a Doucovanie Anglickeho jazyka
Ponukam prekladatelske sluzby (v ramci i mimo SR) - odborne / neodborne. Mam viac ako 10 rocne skusenosti s lektorovanim anglickeho jazyka. Ziskal som vysokoskolsky diplom anglickeho jazyka a literatury a taktiez certifikat z USA s urovnou C1. Skusenosti s prekladom (z AJ/SJ do SJ/AJ) mam rozne od bezneho prekladu (emaily, listy, atd.) az po odborny preklad (abstrakty k diplomovym pracam, clanky, atd.) Okrem toho ponukam doucovanie/sukromne hodiny anglickeho jazyka. Viac info cez email / telefonicky.
ANGLICTINA, ONLINE KURZ, ANGLICKÝ JAZYK, prva hodina ZDARMA
✅✅❱❱ Online kurz anglictiny cez internet, doucovanie cez skype z domu ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na pohovor, do práce, na cestovanie.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výuka angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Ukážková lekcia doučovania angličtiny zdarma ❱❱ Tu je video príbeh - Prečo si študentka Lenka našla doučovanie angličtiny cez skype ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova Vy a trpezlivý lektor angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM NA email: teacherslondon@ alebo cez formulár na: ❱❱ ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ Prihláste sa teraz!
Doučovanie ANJ - gramatika od základov
Doučujem ANJ online cez Skype, zameranie na gramatiku od základov, pomoc s domácimi úlohami (učebnice Family and Friends, Project). Bohaté skúsenosti s deťmi, zábavné online cvičenia. Cena: dohoda možná.
Doučovanie Angličtina a Matematika
Ponúkam doučovanie Angličtiny a Matematiky 1-8 ročník Základnej školy (pri dohode doučím aj 9). Rožňava a okolie. Ak máte záujem napíšte správu a ja sa vám ozvem.
Doučovanie pre žiakov I.-II. stupeň ZŠ
Ponúkam doučovanie pre deti ZŠ. Mám vysokoškolské vzdelanie a som pedagogický pracovník- učiteľka.
od 12e ONLINE KURZ DOUCOVANIE ANGLICTINY, ANGLICKY JAZYK
❱❱ Ahojte, volám sa Peter, moja anglictina je na úrovni native speaker a ponúkam - doucovanie anglictiny cez skype ❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na pohovor, do práce, na cestovanie.. ❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ❱❱ Najefektívnejšia výučba angličtiny pre všetky úrovne. ❱❱ Ukážková lekcia doučovania angličtiny zdarma ❱❱ Tu je video príbeh - Prečo si študentka Lenka našla doučovanie angličtiny cez skype ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova Vy a trpezlivý lektor angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM NA email: teacherslondon@ alebo cez formulár na: ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ Prihláste sa teraz!
Doučovanie Angličtiny
Ponúkam doučovanie anglického jazyka pre všetky vekové kategórie. Ovládam angličtinu C1 - C2, z ktorej mám taktiež štátnicu. Doučovanie online - cez Skype/ Zoom,alebo telefón (názov účtu: tutorkika), Facebook- celé Slovensko. Výhodné ceny- balíčky, skupinové zľavy. Pripravím vás na maturitu, skúšky a pod. Ponúkam výpomoc (úlohu neurobím za vás ) s domácou úlohou, alebo opravou slohu. Listening - Reading - Speaking - Writing Ak sa neviete rozhodnúť a chcete zistiť, či si sadneme, ponúkam prvých 20 minút zdarma -ukážková hodina. Viac info po konzultácii, reagujem na tel.č. + mail.
Doučovanie z anglického jazyka
Ponúkam doučovanie z anglického jazyka vo forme online alebo normálne v okolí Pezinok. Mám certfikát a maturitu C1 z anglického jazyka. Od malička rozprávam plynulo anglicky a angličtinu používam každý deň. Doučím detičky ktoré potrebujú základy a iné so zábavnou formou. Doučím aj ľudí čo majú problém s výslovnosťou, prejavom, gramatikou a rozprávaním.
Kontrola pravopisu/úprava prác
Nekamarátite sa s pravopisom? To je v poriadku, ja áno, preto ponúkam kontrolu pravopisu a štylistiky bakalárskych, diplomových, seminárnych či iných prác, neváhajte sa mi ozvať. :-) Cena záleží podľa rozsahu, viem sa dohodnúť. Deadline podľa dohoty. Platí sa záloha - polovica z ceny. Viac info: Prekladám aj abstrakty z/do anglického a ruského jazyka. Píšte mi na mail b.lieskovanova@ , kde sa dohodneme na podrobnostiach. Teším sa na vaše práce :)
Doučovanie angličtiny a taliančiny
Doučujemm anglický a taliansky jazyk online (skype ...) (v NR i osobne u mna). Intenzívne kurzy pre deti, na dovolenku... 12 ročná skúsenosť s učením na gymnáziách, ZŠ, súkromne, v jazykovke. Absolvovaný pobyt a štúdium v zahraničí. 17 EUR / 60 min, 14 EUR / 45 min. Flexibilný v termíne.
Doučovanie anglického jazyka pre základné školy
Dobrý deň :) Venujem sa doučovaniu študentov základných škôl - konkrétne anglickému jazyku. Preferujem osobnú výučbu. Anglický jazyk beriem ako hobby a rada poskytnem svoje vedomosti žiakom, ktorí to potrebujú. Študentov sa snažím motivovať a ukázať im, že anglický jazyk nie je komplikovaný a hravou formou Vašim deťom zabezpečím hlavne dobrý pocit z nových znalostí a v konečnom dôsledku aj dobré výsledky.
Písanie - seminárne, bakalárske, diplomové a záverečné práce
CELÁ SR: Dobrý deň, som absolvent vysokej školy a vypracujem podklady ku bakalárskym, diplomovým a seminárnym prácam, rigoróznym prácam a to najmä v odboroch ekonomika, ekonómia, sociológia, sociálna práca,psychológia, verejná správa, právo a iné z ďalších odborov. Svoju prácu vykonávam diskrétne a za výhodné ceny. Mám už niekoľkoročné skúsenosti v tejto oblasti. Práce vypracujem už do 5 dní. Zasielajte mi svoje zadania emailom a ja Vás následne budem kontaktovať. Vieme spraviť aj originalitu práce. Pri písaní prác nad 50 strán možnosť zľavy. Prácu spracovávam po častiach, pričom platba prebieha rovnako po častiach. Nenaleťte podvodníkom a fušerom! Aj fundovane vyzerajúce stránky nemusia nutne odovzdávať kvalitu, navyše absentuje osobný či individuálny kontakt a zameranie sa na jednotlivca! telefónne číslo je neplatné CELÁ SR
ANGLICTINA, ONLINE KURZ, ANGLICKÝ JAZYK,1 lekcia je free
✅✅❱❱ Online kurz anglictiny cez internet, doucovanie cez skype z domu ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na pohovor, do práce, na cestovanie.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výuka angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Ukážková lekcia doučovania angličtiny zdarma ❱❱ Tu je video príbeh - Prečo si študentka Lenka našla doučovanie angličtiny cez skype ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova Vy a trpezlivý lektor angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM NA email: teacherslondon@ alebo cez formulár na: ❱❱ ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ Prihláste sa teraz!
od 12€ NATIVE SPEAKER ONLINE KURZ ANGLICTINY 1 hodina ZDARMA
✅✅❱❱ Ahojte, volám sa Peter, moja anglictina je na úrovni native speaker a ponúkam - doucovanie anglictiny cez skype ✅✅❱❱ Anglický jazyk - konverzácie na pohovor, do práce, na cestovanie.. ✅✅❱❱ Anglicky jazyk pre celú SR a EU ✅✅❱❱ Najefektívnejšia výučba angličtiny pre všetky úrovne. ✅✅❱❱ Ukážková lekcia doučovania angličtiny zdarma ❱❱ Tu je video príbeh - Prečo si študentka Lenka našla doučovanie angličtiny cez skype ❱❱ Žil som 6 rokov v Londýne. Angličtina ma baví a praktických skúseností mám veľa. ❱❱ Učte sa bez stresu, bez straty času a peňazí dochádzaním. Rozprávajte anglicky celú lekciu z pohodlia domova Vy a trpezlivý lektor angličtiny s 12-ročnou skúsenosťou vo vyučovaní angličtiny ❱❱ Zameriame sa na - anglickú konverzáciu, výslovnosť, komunikáciu v práci, so zahraničnými partnermi, na pohovory, na dohovorenie sa na dovolenke. Učím iba ONLINE! ❱❱ Vysvetlím Vám - Anglickú gramatiku a anglické časy - ❱❱ Na kurz angličtiny Vám vystavím daňový doklad. ❱❱ Doučím - začiatočníkov A1, A2 aj pokročilých B1, B2, C1. ❱❱ Čas: 11:00 do 21:00 ❱❱ Kamera je voliteľná, materiály zdieľam počas lekcie. ✅✅❱❱ PÍŠTE MI PROSÍM NA email: teacherslondon@ alebo cez formulár na: ❱❱ skype: peter. Englishteacher ❱❱ /englishteachers.London ❱❱ Prihláste sa teraz!
Doučovanie Matematika
Ponúkam doučovanie matematiky, primárne žiakov ZŠ na prijímačky a monitor. Som študentka vysokej školy a mám skúsenosti s individuálnym doučovaním aj s prácou vo vzdelávacej agentúre. Pomôžem vylepšiť si známku, pripraviť sa na prijímacie pohovory a porozumieť aj zdanlivo náročnému učivu. Bratislava-Rača alebo online
Doučovanie angličtiny
Dobrý deň. Ponúkam doučovanie angličtiny pre žiakov základnej a strednej školy, vrámci opakovania, prípravy na prijímačky, či maturitu. Doučovanie robím počas školského roka, aj počas leta. Som študentkou bilingválneho gymnázia v poslednom ročníku, mám C1 maturitu a skúsenosti s doučovaním, ako aj prekladateľstvom. Cena 10-12€/hodina v závislosti od frekvencie. Ak máte záujem, neváhajte sa ozvať.
bazár, predaj, inzercia, predám, Výuka, doučovanie
12345 .. 19