bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Zberateľstvo

Zberateľstvo - bazár, predaj, inzercia, predám

retro rádio Tesla
predám retro rádio tesla_nálezový stav
Odznaky
Rôzne, prevažne futbalové odznaky
Hot Wheels modely
Predám modely Hot Wheels Cena 3€ +poštovné
Pohranicna straz
Predam stuha 10e nasivka 5e Prirucka sa nepredava
Mince
Predam tieto mince....neviem ci maju hodnotu...no......kto by tomu rozumel a chcel.....dohodnem
Časopisy a noviny
Predám veľa časopisov a novín najmä zo 70. rokov, 80. rokov, nájdu sa aj staršie. Rôzne čísla Pravda, Nedeľná pravda, Smena, Nedeľná smena, Učiteľské noviny, Televízia, Svet socializmu, Slovenka, Nová doba, Štart 71. Časopisy Atom, Svet Motoru, Roháč, Ohník, Obzor Gemer a atď. Väčšina novín a časopisov je vo veľmi dobrom stave. Pre viac info ideálne píšte mail, alebo sms. Ak máte záujem o konkrétne číslo, resp. vydanie, napíšte a pozriem sa, či ho mám. Na fotkách nie sú všetky noviny a časopisy. Mam ich viac. Cena dohodou.
Wolkman
Predám nefunkčný wolkman Panasonic RQ-SX53 pre zberateľa. Komplet všetko originál. Super tenký design, málinko väčší ako obal od kazety. Kontrola stavu batérie, vyhľadávanie skladieb, diaľkové ovládanie, nabíjatelná batéria a externé doplnenie tužkovej batérie. Wolkman stál v roku 2002 2990sk. Cena je 290eur.
Retro puzle drevené
predám retro drevené puzle. cena + poštovné
Fanúšikovské šály
Predám šály HC Slovan Bratislava (2 ks) a FC Liverpool - finále LM 2022. Cena 5€/ks.
Počítačove hry
Predám počítačove hry cena dohodou
Predám, reklamné predmety fy. Wrigleys, Mentos, Smint.
Predám, reklamné predmety Wrigleys: 1. Kľúčenky - 3 €/ks. 2. Pera - 1 €/ks. 3. Rezáky - 3 €/ks. 4. Zapaľovače - 3 €/ks. 5. Mincovka - 5 €/ks. Mentos: 1. Hodinka Smint - 5 €/ks. 2. Kalkulačka Mentos - 5 €/ks. Minimálny odber za 5 €. Pri väčšom odbere zľava s ceny. Predaj aj jednotlivo. Kliknite na moje meno a pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Škoda felicia a favorit pick up 1:43
Nové zabalené +časopis 20 €ks
Slovensky stat,  HSLS clenska legitimacia, okres Sabinov.
Michalany nad Torysou, dnes Sarisske Michalany.
Nalepky Pittsburgh Penguins
Uplne nove neodbalene nalepky Pittsburgh Penguins so Sidneym Crosbym.
Hot Wheels
Ponúkam tieto celokovové modely amerického výrobcu Hot Wheels. Stav hraný až MINT. Jedná sa o: Dragster - /Malaysia/ Flame Stoper - /Malaysia/ Chevy Stocker - /Malaysia/ Krazy 8s - celokov /Malaysia/ Slideout - /Malaysia/ Super Modiefied - /Malaysia/ Chevrolet Corvette Posielam 2. triedou doporučene prípadne Packet po pripísaní peňazí na účet. Na DOBIERKU z dlhodobých negatívnych skúseností nezasielam, možné aj osobné stretnutie. Viď moje hodnotenia.
Kinder hracky a postavicky
Kinder hracky a postavicky predam rozne figurky a hracky z Kinder vajicka, cena: 0,5 €/ kus, pri odbere viacerych dohoda na cene alebo vymenim za trvanlive potraviny urcene pre charitu, na SMS neodpovedam
Obrázky zo žuvačiek Turbo
Ponúkam tieto obrázky zo žuvačiek firmy Kent. Jedná sa o série TURBO, Turbo 2000 a nálepka. Možná aj výmena. PREDANÉ: Peugeot 205Gti, Citroen AX Posielam 2. triedou doporučene prípadne Packet po pripísaní peňazí na účet. Na DOBIERKU z dlhodobých negatívnych skúseností nezasielam, možné aj osobné stretnutie. Viď moje hodnotenia.
nášivky polícia
predám nášivky polícia rôzne iba poverenej osobe (príslušník PZ) alebo na zberateľské účely
Vojenská bednička
Predám vyobrazenú vojenskú bedničku, rozmery zhruba 65x65x16, cena 10 eur za kus, mám viac kusov. Vhodné na uskladnenie airsofotvých a paintbolových zbraní, po bokoch úchyty, pekný doplnok, deliace mriežky sa dajú demontovať Nápisy v azbuke.
Kolekcia odznakov Polícia
kolekcia odznakov polícia Polícia kovová farba Polícia zlato farebný znak odbor výcviku PPZ v zberateľskom púzdre
bazár, predaj, inzercia, predám, Zberateľstvo
12345 .. 926