bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Kone - služby

Kone - služby - bazár, predaj, inzercia, predám - strana 4

Preprava koní
Ponúkam prepravy koní po celom SK aj EU zanovným prívesom na dva kone značky Bökmann DUO . Pohotovosť 24/7 na prevozy na kliniku . Certifikát na prepravu do 8h . Viac info na tel.
Denný letný jazdecký tábor
Srdečne pozývame deti a mládež na denný letný jazdecký tábor.Čaká na Vás kopa zábavy,rôzne súťaže,odmeny a hlavne naše koníky.
Obsadanie/výcvik koní
Ponúkam obsadanie,zakladné prijazdenie, nápravu správania, odstraňovanie zlozvykov u koní.Skoková príprava, preteky.. Kvalifikácia trénera samozrejmosťou. Cena výcviku:200€ Cena ustajnenia:200€ Viac info meilom alebo na tel.č . Okres Turč.Teplice
SENO 2023 zelene
Ponúkam na predaj lúčne seno kosené od 25. 05. 2023, balík 125x125 váha od 230-270 kg. CENA za 1 - 10 balíkov 30 EUR 10 - 50 balíkov 20 EUR 100 a viac balíkov cena po dohode dopravu mame vlastnú 24 ks jedno auto vozíme cele východne slovensko
Medzinárodná a vnútroštátna preprava koní
Medzinárodná a vnútroštátna preprava koní, prevoz koní na závody a rôzne podujatia. Pomoc pri vybavovaní prepravných dokumentov. Opohybovanie koňa počas dlhej cesty, zastávky v konských hoteloch. Preprava až 6 koni naraz. Najnovšie prepravné prostriedky. Nonstop prevoz koní na kliniku Viedeň, Brno, Košice. Požičovňa vozíkov. Pobočka Bratislava, Zvolen. Bezkonkurenčné ceny a prístup.
Ponuka ustajnenia
" Ponúkame ustajnenie pre nekonfliktné kone. Boxové (220€)/mesiac Pastvinové (160€)/mesiac. K dispozícii sú veľké výbehy cca 15 ha s prístupom do potoka, jazdiareň so skokovým materiálom, krásna príroda na prechádzky na koňoch. Miesto pre 1 max. 2 kone. 15 km od Martina.
Ustajnenie
Ponúkam ustajnenie k žrebcovi a valachovi. 24/7 vonku. V prípade záujmu volajte na číslo:
preprava Koni
ponukam prepravu koni po celom územi SR,(povolenie na prepravu samozrejmosť), viac info tel. alebo email
hladam prenajom
zdravicko, neponúka niekto prenajom v za a okoli ? najlepsie niakeho kludneho vyrovnaného konika ktory je vhodný aj pre začiatočníkov. skusenosti uz niake mam, vlastnila som dvoch koníkov no hladam nieco na relaxovanie a kludne jazdy. v pripade ponuky mi prosim piste na moj mail, dakujem.
Ustajnenie koní
Ponúkame pastvinové ustajnenie koní na súkromnej menšej farmičke . Koníky máme 24/7 vonku , v každom výbehu majú prístrešky kde sa môžu schovať pred nepriaznivým počasím . K dispozícii menšia jazdiareň a možnosť chodiť na krásne vychádzky . Koníky sú nonstop pod dohľadom .
Ustajnenie
Pastvinové ustajnenie na rodinnej farme 24/7, neďaleko Banskej Bystrice, pod obcou Kordíky s dobrým prístupom autom. K dispozícii sú tri výbehy o rozlohe 10ha, základný výbeh s prístreškom, sedlovňa, prírodná jazdiareň, neobmedzený prístup k čerstvej vode, krásne prostredie na vychádzky do terénu. V zime nonstop prístup k senu, podľa dohody s majiteľom dokrmovanie, prípadne dekovanie. Základné ustajnenie 150€. Osobná návšteva vítaná po tel. dohode.
Preprava koní -1 až 6 koní
Ponúkam prepravu zvierat koní,kráv a iných hosp.zvierat- k dispozícií auto na prepravu 4 koní a prepravník na 2 kone, možnosť ťahať za autom prepravník a odviezť naraz 6 zvierat. Cena: 1.auto+prepravník 2 kone 0,60€/km 2.nakladné auto 4 kone 1€/km 3.nákladné auto 4 kone+prepravník 2 kone 1,60€/km Viac info na tel.č Preprava,Prevoz,Prepravnik,vozík
Preprava koni
Ponuka prepravy koni 1 kôň do 50km/50€ 2 kone do 50km/100€ Nad 50km 1 kôň 1€/km 2 kone 1,5€/km Mame skusenosti s vacsim mnozstvom vlastnych koni, ktore casto prepravujeme, aj tazne kone. Vieme pomoct aj dalsim, ktori potrebuju pomoct prepravit v ramci nasho volna.
Preprava koní
Ponúkam spoľahlivú a bezpečnú prepravu koni v rámci celej Európy. Nový prepravnik , zvieratá nonstop monitorované . Cena v závislosti od vzdialenosti.
Ustajnenie
Farma Equiland ponúka boxové ustajnenie pre tri kone. Sme malá stajňa rodinného typu a radi prijmeme medzi nás nových členov. V cene je zahrnuté: *Individuálny prístup ku každému koníkovi *Podstielanie slamou, *seno Non stop *Vyvádzanie do/z výbehov *Priestranné výbehy+ pastvina *Prístrešok *Piesková osvetlená jazdiareň *Asistencia v prípade potreby pri kováčovi, veterinárovi *Kŕmenie podľa požiadaviek majiteľa jeho vlastným krmivom Pre majiteľa: * Vykurovaná miestnosť * Skrinka * Stojan na sedlo,uzdu * WC * Minikuchynka- kávovar, kanvica, mikrovlnka, chladnička * Možnosť tréningov s certifikovaným trénerom * Vychádzky do okolia Ponúkame stabilné zázemie v pohodovej atmosfére pre nekonfliktných a priateľských majiteľov a ich kone. Nezáväzná návšteva (po dohovore) vítaná.
Ustajnenie
Jazdecký klub Liberta ponúka jedno boxové ustajnenie a dva miesta voľné ustajnenie 24/7 s prístreškom.K dispozícií je piesková jazdiareň,krytá kruhovka, sedlovňa,možné tréningy a milý personál.Venujeme sa anglickému štýlu jazdenia.Nezáväzná návšteva je vítaná.Nachádzame sa v obci Jatov-časť Kendereš.
Preprava chladnokrvnych a teplokrvnych koni,bykov,oviec.
Ponukam prepravu,prevoz komi,plemennych bykov,krav naraz aj z teliatkami,oviec,jaheniec,koz.Veterinarne povolenie na osem hodin,aj zahranicie.
Jazdenie, kurzy, vyučba jazdenia
Dobrý deň, ponúkame jazdecké kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých. K dispozícii 15r. valach,ktorý drezurne a parkurovo súťažil, 11r. huculka a 2 mlade kone v príprave. Trenujeme na jazdiarni a chodíme aj na vychádzky. V prípade záujmu možnosť čiastočného nájmu koníka, prip. viac dňové vychádzky.
Preprava koní
-Ponúkame spoľahlivú a bezpečnú prepravu koní po celej SR aj do zahraničia -Povolenie na prepravu zvierat je samozrejmosťou -Vozidlá sú vo výbornom technickom stave,prepravník je priestranný aj pre väčšie kone,vybavený kamerou -Pomoc pri nakladaní koní, kŕmenie-napájanie počas prepravy, možnosť požičania prepravných chráničov,opohybovanie koní v prípade dlhej trasy,asistencia na súťažiach -Individuálny prístup ku každému zákazníkovi a seriózne jednanie. -Viac informácií nájdete na sociálnych sieťach -> ZT Horse Transport -V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Ustajnenie PB
Ponúkame ustajnenie v rodinnej stajni len 3 km od PB , kone 24/7 s prístreškom , s možnosťou boxu. Seno a voda nonstop k dispozícii. V zime dokrmovanie senážou. Osvetlená jazdiareň.
bazár, predaj, inzercia, predám, Kone - služby