bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Kone - služby

Kone - služby - bazár, predaj, inzercia, predám

Prenájom koňa
Ponúkam zodpovednej samostatnej osobe do prenájmu môjho 15r ST valacha. Ľahko jazditeľný aj v teréne. Cena prenájmu za mesiac 100€. Jednotlivé jazdy 20€.
Ranch Redskin ponúka ustajnenie koní
Ranch Redskin ponúka boxové ustajnenie koní 6km od Trnavy. Trávnaté výbehy, piesková jazdiareň, možnosť jazdiť pod certifikovaným trénerom. K dipozícii sedlovňa, spoločenská miestnosť, kuchyňa, WC, šatňa Kŕmenie 3krát denne senom, jadro Bližšie inf.
Kurz starostlivosti o koníky
Ranch RedSkin ponúka kurz starostlivosti o koníky pre deti a dospelých pre začiatočníkov a pokročilých (1h-20€)cez víkendy naučíte sa správne sa starat o koníky, sedlat, uzdit a všetko čo k tomu patrí Suchá nad Parnou Trnava
JAZDECKÝ KRÚŽOK
Jazdecký krúžok 14:00-17:00 každá streda a piatok Deti vekovo od 5 do 12 rokov Max 10 detí 50€ mesačne JAZDECKÝ KRÚŽOK, kde sa deti zoznámia so životom na farme, s našimi koňmi a užijú si tiež pohľad z konského chrbta. Postupne si osvoja starostlivosť o kone a jazdecké zručnosti. Krúžok bude prebiehať každú stredu a piatok od 14:00 do 17:00. Je vhodný pre deti od 5 do 15 rokov. Počet detí je obmedzený - maximálne 10 detí. Náplň: Stretnutia budú na seba nadväzovať. Každé stretnutie sa preberie teoretický celok zavedený do praxe. Deti budú vedené k samostatnosti počas starostlivosti a prípravy koní a postupne sa budú zlepšovať a osamostatňovať sa aj pri jazdení v sedle. V tomto krúžku sa môžete naučiť predovšetkým: - popis koňa, anatómia - popis sedla - prvá pomoc pri zranení jazdca alebo koňa - prirodzené správanie koní - starostlivosť o kopytá, kováčska práca - veterinárna prehliadka - základy jazdy - základy komunikácie s koňmi zo zeme - jazdecká výstroj Krúžok sa platí vždy na začiatku kalendárneho mesiaca. Platba 50€.
Ustajnenie uprostred Slánskych vrchov
Ponúkame ustajnenie na novovybudovanom rodinnom ranči v okolí Košíc. K dispozícii je krytá kruhovka s priemerom 18m, sedlovňa, pastviny. Veľa možností vychádzok do okolitej prírody. Momentálne máme voľný už iba jeden box. Box má 3,5x3,5m, vyhrievanú napájačku, gumovú podlahu a kameru. Podstieľka piliny, slama. Kŕmenie senom a jadrom, dekovanie. Pre viac info ma kontaktujte mailom.
Preprava zvierat
ponúkam prepravu zvierat (kráv,býkov,oviec,ošípané,) cena dohodou od počtu kilometrov a váhy nákladu viem previesť aj mini bagre a podobne
Prenájom koňa
Prenajmem kobylu ustajnenú v Rajke, 15 minút od Bratislavy. Len zodpovedne plnoletej osobe ovládajúcej všetky chody. Hľadám niekoho s kým si budeme obe rozumieť, človeka ktorému môžem veriť a bude ju brať ako svoju. Nechcem dohadovať striktné dní kedy je vaša a kedy moja - všetko na individuálnej dohode. Niekedy sa mi nedá aj dva týždne v kuse a bude len vaša. Hľadám preto naozaj niekoho komu na nej bude záležať, vie čo starostlivosť o koňa obnáša a chce si vyskúšať ako to vyzerá v praxi , a to všetko za smiešny peniaz oproti tomu čo vlastný kôň stojí.
Prepravniki koni predaj servis
Poznámky:Predaj a servis prepravníkov koní Všetkých značiek.Opravy brzd, podláh, bočných sťien, laminatových časťi a náprav.PREDAJ NAHRADNYCH DIELOV .. prepravnikinakone@ Vozik na kone prepravnik na kone konsky vozik
Ustajnenie
Ponúkam ustajnenie pre 2 kone na rodinnej farme, 4km od Prešova. Režim prispôsobím podľa potrieb koňa box/výbeh, starostlivosť 2x denne, plus kamerový systém, vyhrievané napájačky, pastvina, paddock, horse track system, sedlovňa, krásne vychádzky do okolia. Viac info telefonicky alebo mailom.
Ponúkam vozík na prepravu koní, celková hmotnsoť 2000kg
Ponúkam vozík na prepravu koní, celková hmotnsoť 2000kg. viac na preprava-koni. cena dohodou
Ustajnenie koní
Ponukáme ustajnenie koní v Areáli Hor Jak Dunajská Lužná aj s možnosťou ubytovania.
Seno kosenie mulcovanie oplotok
Ponúkam služby v starostlivosti o trávnaté plochy ako je strojné kosenie ručné kosenie traktorové kosenie a mulčovanie zber balíkovanie lisovanie sena trávy. Taktiež bránenie prevzdušňovanie TTP prútovými bránamy. Strojné zametanie . Opilovanie kríkov. Orba. Diskovanie . Zatrávňovanie . Robíme aj oplotenia aj elektrický oplotok.Aj zimná údržba Cena po obhliadke alebo dohode. Ďakujem. .
Ustajnenie 24/7
Ponúkame pastvinové ustajnenie pre kone a poníky v zmiešanom stáde. Pastvy sú na horských lúkach, pravidelne striedané a udržiavané, s tečúcim potokom, ktorý v zime nezamŕza a lesom. V zime k dispozícii prístrešok, seno podávané v sieťkach, kŕmenie podľa dohody. Pravidelná kontrola koní niekoľkokrát za deň. Cena od 100€ mesačne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
Tréning
Ponúkam tréning pre hobby jazdcov alebo so zameraním na parkúrové skákanie. Individuálny prístup, riešenie problémov, odstránenie zlozvykov, nastavenie tréningového plánu. Celé západne Slovensko. Viac info mailom.
Ustajnenie BA
Od 1.7. Ponukam boxove ustajnenie v mensej rodinnej stajni pre 2 nekonfliktne kone valach/kobyla. Podstielka slama/piliny, krmenie 3xdenne seno + granule podla potreby (navyse pravidelny odber mrkvy, musli, otruby, vit.doplnky) K dispozicii velka pieskova jazdiaren + mensia kryta jazdiaren, vybeh, satna, wc, sedlovna. Cena: 350€/mesiac Viac info na tel.
Ustajnenie
Jedno voľné miesto pre nekonfliktnu kobylku/valacha.Cez deň výbeh, pastviny,v noci box.V cene seno, granule, vonkajšia jazdiareň,príroda na vychádzky.Pocas leta 180,zima 200
Konské boxy
Dobrý den, potřebujete ustájení v blízkosti vašeho domova. Nechte si u nás vypracovat cenovou nabídku, vždy na míru ke konkrétní zakázce. Na našich stránkách najdete také informace o základových deskách a jejich přípravě. Pro kalkulaci zdarma využijte prosím naše stránky na
Ustajnenie koňa, koní, Vranov centrum, jazdiareň 30 x 60 m
Jazdiareň 30 x 60 m Ponúkame ustajnenie Vášho koňa v stajni vybudovanej pre kone, priamo na tento účel. Spolu s ustajnením ponúkame aj prístup na zelenú pastvu a jazdiareň. K dispozícii je sedlovňa a taktiež aj tréner (alebo učiteľ jazdy na koni). Zo stajne je prístup na výborné vychádzky...blízkosť Slanských lesov. Kŕmenie je samozrejmosťou. Takisto vieme poradiť s výberom koňa. My sa staráme, Vy jazdíte. Cena: 200
Ustajnenie koní
Ponúkame ustajnenie koni boxove a pastevné . V cene vonkajšia kruhovka, krytá jazdiaren 25x60. Pasienky 30ha pasenie 100 ha krmoviny po prvej kosbe pastva. 30 boxov 4x4, sedlareň, možnosť ubytovania priamo na farme . Kŕmivo organické . Farma sa nachádza priamo v Slanskych vrchoch 400 m nad morom. Obklopená pasienkami plnými bylín ktoré napomáhajú liečiť respiračné choroby koni, ako aj okysličiť krv , váš kôň podá lepší výkon.Kone si v letných mesiacoch možte osprchovať alebo s nimi okúpať v našom súkromnom rybníku . Možnosť vychádzok na Rankovske skaly, makovicu, opalove bane a iné. Možnosť vozenia deti, viacero trénerov, Kovač, veterinár k dispozicí.Možnosť ustajniť aj kone na chov alebo kone na dôchodku vec dohody. Skvelý a zodpovedný personál 24 hod k dispozícii . Dlhoročne skúsenosti a laska ku koňom vám zabezpečí to naj pre vášho koňíka miesto kde kone sú šťastné a zdravé . Kone na dôchodku špeciálna dohoda, a cena. Cena dohoda záleží spôsob ustajnenia .
Ponúkam koňa do polovičného prenájmu
Ponúkam koňa do polovičného prenájmu, ideálne pre dieťa alebo ľahšieho dospeláka, pod dohľadom trénera. Kôň je ustajnený v Petržalke. Kľudný, neľakavý, dobrý pri ošetrovaní.
bazár, predaj, inzercia, predám, Kone - služby