bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Kone - služby

Kone - služby - bazár, predaj, inzercia, predám - strana 5

Vozenie na koni
Ponúkam vozenie na koňoch(k dispozícii dva kone)-nie výučba jazdy. Pre deti aj dospelých, prechádzky na ruke do prirody, vozenie detí do kolečka. Cena: 15min vozenie deti-10€/osoba hodina prechádzky(15min chystanie a priprava koňa, 45 min jazdy)-25€/osoba
Ustajnenie koni v prirode
Keďže sa uvoľní jedno miesto v našom stádečku, ponúkame luxusné ustajnenie pre jednu nekonfliktnú kobylku. Ustajnenie je v krásnom prostredí na rodovom statku Dubina v Dolných Zeleniciach. Kto sa trošku venuje koňom, vie že prirodzene žijúci kôn žije voľne v stáde na cca 40 km2 a preto jeho zavretie do klietky 3x4m nie je pre neho to “pravé orechové”. U nás majú kone k dispozícií 8 hektárov pastviny, ktoré sú rozdelené do 8smich sekcií, ktoré sú spásané rotačným spôsobom, pričom kone idú vždy na najstaršiu trávu (kvôli laminitíde, koniari veľmi dobre vedia čo to je, niektorí jazdci už možno laminitídu nepoznajú). Stádo má k dispozícii veľký prístrešok 18x6m a ak vyžaduje situácia (treba oddeliť koníka od stáda) sú k dispozícií velké, presvetlené boxy (3,2m x 3,8m) s teplou, makkou 5cm hrubou plastovo-gumovou podlahou. Pre jazdcov je k dispozícii piesková, osvetlená jazdiareň 30x40, piesková osvetlená kruhovka (18,5 m), sedlovňa, klubovňa, WC atď. V zime sú kone na spevnených “zimných výbehoch”, takže nestoja v ziadnom blate. Krmenie kvalitným senom pocas celého roka (kone maju pristup k senu nonstop) je samozrejmostou. Kone sú pod nepretrzitym dohladom (nas aj kamier). Okolie statku ponúka vela rôznych trás na jazdenie, okolo jazier, okolo Váhu a poľnými cestami si je možné zvoliť skutočné dlhé okruhy (aj viacdňové) na vychádzky. Moznost trenigu koni aj jazdcov (horsemanship-om). Ak rozoznáme pivo od šampanského, zrejme cítime, že je rozdiel ak sa koník prechádza spokojne v stáde po lúke, papa šťavnatú trávičku a žije v prírode a koňom stojacim v boxe, bez pohybu, bez stáda, stojaceho takmer celý deň s neprekrvenými šľachami a svalmi…
Najlacnejšie ustajnenie so všetkým, čo kôň potrebuje
Ponúkame ustajnenie kusok od Brezna na pastvinách s rozlohou cez 50 ha. Kone majú neustály prístup do potoka, soľný liz, záhradenú časť lesa, ktorá slúži ako úkryt pred Slnkom, búrkou, atď. Koníky sú kŕmené senom z vlastných pastvín. V zime nonstop seno. Pastvinové ustajnenie 24/7. Ustajnenie pre nenáročných, avšak so všetkým čo kôň potrebuje. Cena: 50€/mesiac.
Preprava koní
Ponúkam prepravu koní po celej SR a ČR s dlhoročnými skúsenosťami. Pomôžem s naložením aj vyložením . Pre viac info treba volať .
Jazdecká škola, vozenie detí
Ranch Redskin ponúka jazdenie na koni pre začiatočníkov a mierne pokročilých jazdcov, hlavne deti, pod certifikovaným trénerom -Vozenie detí a dospelých na koni (jazdecká hodina 45min-25€) Treba sa objednať telefonicky na
Ustajnenie
V jazdeckom areáli EQUIONYX ponúkame ustajnenie pre dva nekonfliktné koníky. Ponúkame ustajnenie v novovybudovanej stajni s priestrannými boxami 3x5m, autoamtickou napájačkou a kovovým hrántom. V cene ustajnenia majú koníky 10kg sena/deň (rozdelené do viac dávok) pilinovú podstieľku, soľný liz v padocku a zabezpečený celý servis (kŕmenie, hnojenie, vodenie do a z výbehov, dekovanie, po dohode opohybovanie a iné). Súčasťou ustajnenia sú trávnaté výbehy, do ktorých sú kone vyvádzané každý deň. Jadrové krmivo nie je súčasťou ceny ustajnenia, avšak zabezpečiť kvalitné krmivá a vitamínové doplnky nie je problém. Areál disponuje novou uzavretou ale vzdušnou jazdeckou halou (20x40m) s novým pieskovým povrchom a skokovým materiálom ako aj vonkajšou kruhovku (20m). Vonkajší sprchovací box so studenou aj teplou vodou. Na jar je v pláne vybudovanie vonkajšej jazdeckej plochy. Majiteľ má k dispozícií vykurovanú sedlovňu so šatňou, malú kaviareň so sociálnym zariadením (wc,sprcha). V okolí areálu sa nachádzajú lúky, kopce ako aj vodná nádrž Slňava, okolo ktorej sú možné krásne vychádzky a v lete kúpanie s koňmi. Do areálu hľadáme pohodového majiteľa s nekonfliktným koníkom, pretože nám záleží na príjemnej atmosfére. Ustajňujeme len kobyly a valachov. Cena ustajnenia na vyžiadanie. Nezáväzná návšteva je u nás vždy vítaná.
Ustajnenie
Ponukame pastvinove ustajnenie v krasnom prostredi, viacero vybehov s pristreskami. Voda a seno non stop. K dispozicii aj stajna pre ustajnenie, kruhovka a mensia jazdiaren. Uprednostnujeme aktivneho jazdca.
Jazdenie na koni
Ponúkam jazdenie na koni v dedine Kamenná Poruba okres Vranov nad Topľou. Ponúkam vychádzky do prírody pre začiatočníkov ale aj pokročilých a výuky jazdenia v kruhovej jazdiarni na hodinu. Pre pokročilých jazdcov sa po dohode dajú urobiť aj dlhšie vychádzky do prírody. Plus ponúkame vozenie na akciách, ale len vo Vranove plus dohoda okolie Vranova. Pre viac informácií ma kontaktujte mailom alebo telefonicky .
bazár, predaj, inzercia, predám, Kone - služby