bazár, predaj, inzercia, predám
Domov > Pre mládež

Pre mládež - bazár, predaj, inzercia, predám

Vampiráti-démon mora 1.diel
Predám knihu Vampiríti-démon mora 1.diel (6 euro + poštovné). 237 strán.Kniha je zachovalá a v dobrom stave.Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Vampiráti -čierne srdce 4.diel
Predám knihu Vampiríti-čierne srdce 4.diel (6 euro + poštovné). 450 strán Kniha je zachovalá a v dobrom stave. Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Valentínska princezná & Perfektná princezná Meg Cabot
Predám knihu Valentínska princezná & Perfektná princezná, autor Meg Cabot. Cena 2 eurá + poštovné.
Mytológia
Predám knihu Mytológia(11 euro + poštovné). Mýty a záhady o svete dávno minulom, o mocných hrdinoch a olympských bohoch, o desivých netvoroch a bájnych bytostiach. Kniha je zachovalá a v dobrom stave. Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Ruby Clair
Cena série troch kníh 4€ plus poštovné
Artemis Fowl, Tina
Jedna kniha 3€ plus poštovné Dve knihy spolu 4€ plus poštovné Kontaktovať mailom alebo SMS
Knihy rôznych žánrov
Predavam knihy roznych zanrov. Ceny sú nalepené na knihách. Detský ilustrovaný atlas sveta Kamarátky sú len za 0,50 eur kvôli vystrihnutý obrázkom v knihe. Atlas stredovekého sveta 1000 dinosauru samolepky sú už nalepené. Witch Poďte s nami do prírody Príručka pre dievčatá Doba ľadová je bez cdcka Doba ledova ledove dobrodružstvy Poníky 3 eura Diogenes v súde V divočine 3D 1000 policajných áut Zázračná flauta Monštrá a.s tam tiež nie je cdecko Môj prvý anglicky obrázkový slovník Tigri tým 3 kusy Nevesta pre čarodejníka Psi špión Pravidlá slovenského pravopisu Dominik Dán korene zla Mudrc vo vrecku India 1euro je po anglicky Poskolaci Karate Môj otec ma aligatora kus z tejto série je za 2 eura, obrázky sú vyfarbene inak je kniha v poriadku. Babkin slavny útek Pozor mama vybuchne Bratov slávny zadok Šťastné náhody Odvrhnuta Do sedla 2 eura kus zo série Ako si vychovať psíka Ako osláviť psikove narodeniny Zatiahnuta archeológia PREDANE Pony tým kus 3 eura NEPOSIELAM NA PACKETU IBA SLOVENSKOU POSTOU. PISAT NA SPRAVY NA EMAILY NEREAGUJEM. V PRIPADE ZASIALANIA POSTY PLATI SA AJ POSTOVNE.
Vampiráti - krvavý kapitán 3.diel
Predám knihu Vampiríti-krvavý kapitán 3.diel (6 euro + poštovné). 392 strán Kniha je zachovalá a v dobrom stave. Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Predam knihy.
Predam knihy v stave novych. Pri odbere vsetkych 30 euro. Pri odbere po jednom kuse 5 euro. Preferujem osobny odber.
Diamantový dvor
Cena knihy 4€ plus poštovné Kontaktovať mailom alebo SMS
Vampiráti-príliv hrôzy 2.diel
Predám knihu Vampiríti-príliv hrôzy (5 euro + poštovné). 400 strán Kniha je zachovalá a v dobrom stave. Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Pre deti a mládež
Zošidlo - 2€ Dotyk Anjela - 3€ Spolu 4€ poštovné
Stefan Wolf - Balík so znakom smrti
Predám knihu Balík so znakom smrti od Stefan Wolfa. Možné zaslanie poštou i osobný odber vo Zvolene. Prosím o kontaktovanie mailom. Mám aj iné inzeráty.
Svet Kanibalov a iné kuriozity
Predám knihu Svet Kanibalov a iné kuriozity (11 euro + poštovné). Táto úchvatná a presná kópia denníka verne popisuje cestovanie Roberta Ripleyho do odľahlých exotických kútov sveta, kde v 30. rokoch minulého storočia pátral po kurióznych miestach a ľuďoch. Kniha je zachovalá a v dobrom stave. Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Egyptológia
Predám knihu (21 euro + poštovné). Nádherná, jedinečná výpravná veľkoformátová kniha s doskami v zlatej farbe a vsadenými farebnými sklíčkami – imitáciou drahých kameňov, v ktorej sa skutočné údaje a fakty miešajú s príbehom výpravy vo forme denníka, obsahujúca nákresy, mapy. Kniha je zachovalá a v dobrom stave. Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Najjasnejšie hviezdy, Najtemnejší mesiac
Bez poškodenia, raz čítané 7€ 1 ks
Napoleon Bonaparte
Predám knihu Napoleon Bonaparte(11 euro + poštovné). Čím žil, na čo myslel, o čom sníval sprvu neznámy mladý dôstojník? V čo dúfal, s čím rátal chudobný, neurodzený podporučík bez rodokmeňa, korzický rodák s olivovou pleťou, ktorý ani nehovoril dobre po francúzky? Kniha je zachovalá a v dobrom stave. Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Predam knizky v stave novych.
Predam knizky pre mladez. Pri odbere vsetkych 25 euro. Pri odbere po jednom kuse 5 euro. Preferujem osobny odber.
Magnus Chase a bohovia Asgardu
Kniha Prastarý meč - 4€ plus poštovné Kontaktovať mailom alebo SMS
bazár, predaj, inzercia, predám, Pre mládež
12345 .. 65